Bodrum Celtics (74697)
share
Manager: Zemiaky
Country: Türkiye
League: III.6
Rival: Fame Of Justice
World Rank: 6635
Country Rank: 157
BBM Tier: 6
Last Online: 12/02/2022
BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey
Switch
Yeniden Yapılanma Sürecinde İlk Adımlar
Posted on 11/09/2022

Geçtiğimiz sezonun sonunda yapmış olduğumuz basın açıklamasıyla yeniden yapılanma sürecine girdiğimizi bildirmiştik. Bu doğrultuda yeni sezonun başlangıcıyla beraber ilk adımlarımızı attık.
İlk olarak geçen sezon kulübümüzün başarılarında önemli payı olan personelimizle yollarımızı ayırdık ve daha genç yetiştirmeye yönelik personel ekibi oluşturduk. Ekibimize doktor olarak Fernando Cassiano, halk ile ilişkiler uzmanı olarak Dejan Vitakic, antrenör olarak Zhang Quanbin ve Genç Antrenörü olarak Izigor Pongracic katılmıştır. Kendilerine görevlerinde başarılar diliyorum.
Tesisleşme konusunda ise arenamızın mevcut koltuk sayısını arttırdık. Oyuncuların fiziksel gelişimi için yeni bir GYM inşa ettik.
Draft gecesinde lotteryde alt sıralarda kaldık. Ancak alt sıralardan seçmiş olmamıza rağmen yapmış olduğumuz Berk Hacib ve Kültigin Şahin seçimlerine inanıyor ve kendilerini geliştirebileceklerine yürekten inanıyorum.
Genç ve büyük potansiyelli oyuncu transferi konusunda ise oldukça memnunum. ...

share
Trophies (Supporter feature)
Flags (Supporter feature)
Advertisement