League Schedule -- Season 50
Date/Time Away team Status Home team
06/06/2020 12:00:00 MBK PRIEVIDZA MBK Ružomberok
06/06/2020 12:00:00 Iron Hills MBK Bulls
06/06/2020 12:00:00 Kekso SK Bulgakov
06/06/2020 12:00:00 MaGa Basket Team LeviceChamps
06/06/2020 12:00:00 Slovakofarma Pezinok Stilo team
06/06/2020 12:00:00 Basketbalový klub Skalica Parkmegyei Tehenek
06/06/2020 12:00:00 Cleveland BC Dream Team 12
06/06/2020 12:00:00 red black warriors BC Huliganos TV
06/09/2020 12:00:00 3 MBK Ružomberok 6 Iron Hills TV
06/09/2020 12:00:00 2 MBK Bulls 4 Kekso SK
06/09/2020 12:00:00 5 Bulgakov 8 MaGa Basket Team
06/09/2020 12:00:00 1 LeviceChamps 7 MBK PRIEVIDZA
06/09/2020 12:00:00 1 Stilo team 4 Basketbalový klub Skalica
06/09/2020 12:00:00 5 Parkmegyei Tehenek 6 Cleveland BC
06/09/2020 12:00:00 3 Dream Team 12 2 red black warriors
06/09/2020 12:00:00 7 BC Huliganos 8 Slovakofarma Pezinok
06/13/2020 12:00:00 3 Kekso SK 1 MBK Ružomberok
06/13/2020 12:00:00 5 MaGa Basket Team 4 MBK Bulls TV
06/13/2020 12:00:00 7 MBK PRIEVIDZA 6 Bulgakov
06/13/2020 12:00:00 8 Iron Hills 2 LeviceChamps
06/13/2020 12:00:00 3 Cleveland BC 1 Stilo team
06/13/2020 12:00:00 2 red black warriors 7 Parkmegyei Tehenek
06/13/2020 12:00:00 5 Slovakofarma Pezinok 4 Dream Team 12
06/13/2020 12:00:00 6 Basketbalový klub Skalica 8 BC Huliganos
06/16/2020 12:00:00 2 MBK Ružomberok 6 MaGa Basket Team
06/16/2020 12:00:00 3 MBK Bulls 5 MBK PRIEVIDZA
06/16/2020 12:00:00 7 Bulgakov 8 Iron Hills
06/16/2020 12:00:00 1 LeviceChamps 4 Kekso SK
06/16/2020 12:00:00 1 Stilo team 2 red black warriors
06/16/2020 12:00:00 4 Parkmegyei Tehenek 3 Slovakofarma Pezinok TV
06/16/2020 12:00:00 6 Dream Team 12 7 Basketbalový klub Skalica
06/16/2020 12:00:00 5 BC Huliganos 8 Cleveland BC
06/20/2020 12:00:00 6 Bulgakov 1 MBK Ružomberok
06/20/2020 12:00:00 2 LeviceChamps 4 MBK Bulls
06/20/2020 12:00:00 3 Kekso SK 5 MBK PRIEVIDZA TV
06/20/2020 12:00:00 7 MaGa Basket Team 8 Iron Hills
06/20/2020 12:00:00 8 Dream Team 12 1 Stilo team TV
06/20/2020 12:00:00 6 BC Huliganos 7 Parkmegyei Tehenek
06/20/2020 12:00:00 5 Cleveland BC 2 Slovakofarma Pezinok
06/20/2020 12:00:00 3 red black warriors 4 Basketbalový klub Skalica
06/23/2020 12:00:00 1 MBK Ružomberok 2 LeviceChamps
06/23/2020 12:00:00 5 MBK Bulls 7 Bulgakov
06/23/2020 12:00:00 4 MBK PRIEVIDZA 6 MaGa Basket Team
06/23/2020 12:00:00 8 Iron Hills 3 Kekso SK
06/23/2020 12:00:00 1 Stilo team 7 BC Huliganos
06/23/2020 12:00:00 4 Parkmegyei Tehenek 8 Dream Team 12
06/23/2020 12:00:00 2 Slovakofarma Pezinok 3 red black warriors
06/23/2020 12:00:00 5 Basketbalový klub Skalica 6 Cleveland BC TV
06/27/2020 12:00:00 7 MBK Bulls 2 MBK Ružomberok
06/27/2020 12:00:00 1 LeviceChamps 6 Bulgakov TV
06/27/2020 12:00:00 8 Iron Hills 4 MBK PRIEVIDZA
06/27/2020 12:00:00 5 MaGa Basket Team 3 Kekso SK
06/27/2020 12:00:00 4 Parkmegyei Tehenek 1 Stilo team
06/27/2020 12:00:00 7 BC Huliganos 8 Dream Team 12
06/27/2020 12:00:00 5 Basketbalový klub Skalica 2 Slovakofarma Pezinok
06/27/2020 12:00:00 3 red black warriors 6 Cleveland BC
06/30/2020 12:00:00 2 MBK Ružomberok 1 Stilo team
06/30/2020 12:00:00 6 MBK Bulls 4 Parkmegyei Tehenek
06/30/2020 12:00:00 7 Bulgakov 8 Dream Team 12
06/30/2020 12:00:00 1 LeviceChamps 7 BC Huliganos
06/30/2020 12:00:00 4 MBK PRIEVIDZA 2 Slovakofarma Pezinok
06/30/2020 12:00:00 8 Iron Hills 5 Basketbalový klub Skalica
06/30/2020 12:00:00 3 Kekso SK 6 Cleveland BC
06/30/2020 12:00:00 5 MaGa Basket Team 3 red black warriors TV
07/04/2020 12:00:00 3 Parkmegyei Tehenek 2 MBK Ružomberok
07/04/2020 12:00:00 8 Dream Team 12 6 MBK Bulls
07/04/2020 12:00:00 7 BC Huliganos 7 Bulgakov TV
07/04/2020 12:00:00 2 Slovakofarma Pezinok 1 LeviceChamps
07/04/2020 12:00:00 4 Basketbalový klub Skalica 5 MBK PRIEVIDZA
07/04/2020 12:00:00 6 Cleveland BC 8 Iron Hills
07/04/2020 12:00:00 5 red black warriors 3 Kekso SK
07/04/2020 12:00:00 1 Stilo team 4 MaGa Basket Team
07/07/2020 12:00:00 2 MBK Ružomberok 8 Dream Team 12
07/07/2020 12:00:00 6 MBK Bulls 7 BC Huliganos
07/07/2020 12:00:00 7 Bulgakov 2 Slovakofarma Pezinok
07/07/2020 12:00:00 1 LeviceChamps 5 Basketbalový klub Skalica
07/07/2020 12:00:00 4 MBK PRIEVIDZA 3 Cleveland BC
07/07/2020 12:00:00 8 Iron Hills 6 red black warriors
07/07/2020 12:00:00 3 Kekso SK 1 Stilo team
07/07/2020 12:00:00 5 MaGa Basket Team 4 Parkmegyei Tehenek
07/11/2020 12:00:00 7 BC Huliganos 2 MBK Ružomberok
07/11/2020 12:00:00 2 Slovakofarma Pezinok 7 MBK Bulls
07/11/2020 12:00:00 6 Basketbalový klub Skalica 5 Bulgakov
07/11/2020 12:00:00 5 Cleveland BC 1 LeviceChamps TV
07/11/2020 12:00:00 4 red black warriors 3 MBK PRIEVIDZA
07/11/2020 12:00:00 1 Stilo team 8 Iron Hills
07/11/2020 12:00:00 3 Parkmegyei Tehenek 4 Kekso SK
07/11/2020 12:00:00 8 Dream Team 12 6 MaGa Basket Team
07/14/2020 12:00:00 2 MBK Ružomberok 2 Slovakofarma Pezinok
07/14/2020 12:00:00 7 MBK Bulls 5 Basketbalový klub Skalica
07/14/2020 12:00:00 6 Bulgakov 6 Cleveland BC
07/14/2020 12:00:00 1 LeviceChamps 3 red black warriors
07/14/2020 12:00:00 4 MBK PRIEVIDZA 1 Stilo team
07/14/2020 12:00:00 8 Iron Hills 4 Parkmegyei Tehenek TV
07/14/2020 12:00:00 3 Kekso SK 8 Dream Team 12
07/14/2020 12:00:00 5 MaGa Basket Team 7 BC Huliganos
07/18/2020 12:00:00 5 Basketbalový klub Skalica 2 MBK Ružomberok TV
07/18/2020 12:00:00 6 Cleveland BC 7 MBK Bulls
07/18/2020 12:00:00 3 red black warriors 6 Bulgakov
07/18/2020 12:00:00 1 Stilo team 1 LeviceChamps
07/18/2020 12:00:00 4 Parkmegyei Tehenek 4 MBK PRIEVIDZA
07/18/2020 12:00:00 8 Dream Team 12 8 Iron Hills
07/18/2020 12:00:00 7 BC Huliganos 3 Kekso SK
07/18/2020 12:00:00 2 Slovakofarma Pezinok 5 MaGa Basket Team
07/25/2020 12:00:00 2 MBK Ružomberok 6 Cleveland BC
07/25/2020 12:00:00 7 MBK Bulls 3 red black warriors
07/25/2020 12:00:00 6 Bulgakov 1 Stilo team
07/25/2020 12:00:00 1 LeviceChamps 4 Parkmegyei Tehenek
07/25/2020 12:00:00 4 MBK PRIEVIDZA 8 Dream Team 12 TV
07/25/2020 12:00:00 8 Iron Hills 7 BC Huliganos
07/25/2020 12:00:00 3 Kekso SK 2 Slovakofarma Pezinok TV
07/25/2020 12:00:00 5 MaGa Basket Team 5 Basketbalový klub Skalica
07/28/2020 12:00:00 3 red black warriors 2 MBK Ružomberok
07/28/2020 12:00:00 1 Stilo team 7 MBK Bulls TV
07/28/2020 12:00:00 4 Parkmegyei Tehenek 6 Bulgakov
07/28/2020 12:00:00 8 Dream Team 12 1 LeviceChamps
07/28/2020 12:00:00 7 BC Huliganos 4 MBK PRIEVIDZA
07/28/2020 12:00:00 2 Slovakofarma Pezinok 8 Iron Hills
07/28/2020 12:00:00 5 Basketbalový klub Skalica 3 Kekso SK
07/28/2020 12:00:00 6 Cleveland BC 5 MaGa Basket Team
08/01/2020 12:00:00 2 MBK Ružomberok 4 MBK PRIEVIDZA
08/01/2020 12:00:00 7 MBK Bulls 8 Iron Hills
08/01/2020 12:00:00 6 Bulgakov 3 Kekso SK
08/01/2020 12:00:00 1 LeviceChamps 5 MaGa Basket Team
08/01/2020 12:00:00 1 Stilo team 2 Slovakofarma Pezinok
08/01/2020 12:00:00 4 Parkmegyei Tehenek 5 Basketbalový klub Skalica
08/01/2020 12:00:00 8 Dream Team 12 6 Cleveland BC
08/01/2020 12:00:00 7 BC Huliganos 3 red black warriors TV
08/04/2020 12:00:00 8 Iron Hills 2 MBK Ružomberok TV
08/04/2020 12:00:00 3 Kekso SK 7 MBK Bulls
08/04/2020 12:00:00 5 MaGa Basket Team 6 Bulgakov
08/04/2020 12:00:00 4 MBK PRIEVIDZA 1 LeviceChamps
08/04/2020 12:00:00 5 Basketbalový klub Skalica 1 Stilo team
08/04/2020 12:00:00 6 Cleveland BC 4 Parkmegyei Tehenek TV
08/04/2020 12:00:00 3 red black warriors 8 Dream Team 12
08/04/2020 12:00:00 2 Slovakofarma Pezinok 7 BC Huliganos
08/08/2020 12:00:00 2 MBK Ružomberok 3 Kekso SK
08/08/2020 12:00:00 7 MBK Bulls 5 MaGa Basket Team TV
08/08/2020 12:00:00 6 Bulgakov 4 MBK PRIEVIDZA
08/08/2020 12:00:00 1 LeviceChamps 8 Iron Hills
08/08/2020 12:00:00 1 Stilo team 6 Cleveland BC
08/08/2020 12:00:00 4 Parkmegyei Tehenek 3 red black warriors
08/08/2020 12:00:00 8 Dream Team 12 2 Slovakofarma Pezinok
08/08/2020 12:00:00 7 BC Huliganos 5 Basketbalový klub Skalica
08/11/2020 12:00:00 5 MaGa Basket Team 2 MBK Ružomberok
08/11/2020 12:00:00 4 MBK PRIEVIDZA 7 MBK Bulls
08/11/2020 12:00:00 8 Iron Hills 6 Bulgakov
08/11/2020 12:00:00 3 Kekso SK 1 LeviceChamps
08/11/2020 12:00:00 3 red black warriors 1 Stilo team
08/11/2020 12:00:00 2 Slovakofarma Pezinok 4 Parkmegyei Tehenek
08/11/2020 12:00:00 5 Basketbalový klub Skalica 8 Dream Team 12
08/11/2020 12:00:00 6 Cleveland BC 7 BC Huliganos
08/15/2020 12:00:00 2 MBK Ružomberok 6 Bulgakov
08/15/2020 12:00:00 7 MBK Bulls 1 LeviceChamps
08/15/2020 12:00:00 4 MBK PRIEVIDZA 3 Kekso SK TV
08/15/2020 12:00:00 8 Iron Hills 5 MaGa Basket Team
08/15/2020 12:00:00 1 Stilo team 8 Dream Team 12 TV
08/15/2020 12:00:00 4 Parkmegyei Tehenek 7 BC Huliganos
08/15/2020 12:00:00 2 Slovakofarma Pezinok 6 Cleveland BC
08/15/2020 12:00:00 5 Basketbalový klub Skalica 3 red black warriors
08/18/2020 12:00:00 1 LeviceChamps 2 MBK Ružomberok
08/18/2020 12:00:00 6 Bulgakov 7 MBK Bulls
08/18/2020 12:00:00 5 MaGa Basket Team 4 MBK PRIEVIDZA
08/18/2020 12:00:00 3 Kekso SK 8 Iron Hills
08/18/2020 12:00:00 7 BC Huliganos 1 Stilo team
08/18/2020 12:00:00 8 Dream Team 12 4 Parkmegyei Tehenek
08/18/2020 12:00:00 3 red black warriors 2 Slovakofarma Pezinok
08/18/2020 12:00:00 6 Cleveland BC 5 Basketbalový klub Skalica
08/22/2020 12:00:00 2 MBK Ružomberok 7 MBK Bulls
08/22/2020 12:00:00 6 Bulgakov 1 LeviceChamps TV
08/22/2020 12:00:00 4 MBK PRIEVIDZA 8 Iron Hills
08/22/2020 12:00:00 3 Kekso SK 5 MaGa Basket Team
08/22/2020 12:00:00 1 Stilo team 4 Parkmegyei Tehenek
08/22/2020 12:00:00 8 Dream Team 12 7 BC Huliganos
08/22/2020 12:00:00 2 Slovakofarma Pezinok 5 Basketbalový klub Skalica TV
08/22/2020 12:00:00 6 Cleveland BC 3 red black warriors
TV: Televised
Advertisement