BuzzerBeater Forums

Slovenija - II.4 > Sezona 43

Sezona 43

Set priority
Show messages by
From: Eli
This Post:
00
295859.1
Date: 08/26/2018 13:15:55
New York Titans
II.1
Overall Posts Rated:
7272
Lep pozdrav vsem. Lepo bi bilo da bi malo obudili forum, ter da dobi sezona 43 vsaj svojo nitko (spodobi se 😄).
Jaz sem po nekaj sezonah stagniranja in treniranja "v prazno", brez nekih jasno zastavljenih ciljev dobil nov zagon in voljo do igre.
Pocasi se poslavljajo veterani, ki so mi pred mnogimi sezonami prinesli uvrstitev v prvo ligo. Konec ere Brajdic, Bezjak (bivsi SLO reprezentant) me malo zalosti, kajti sem precej sentimentalen in se precej navezem na igralce, kot recimo Kline, ki je z menoj ze od samega zacetka (4.sezona).
Ampak vsega lepega mora biti enkrat konec, tako da gremo naproti se lepsi prihodnosti. V bodoce se bo vse vrtelo okoli dvojca Nevinsky, Dobrinja (z dobrim treningom bi lahko oba postala clana reprezentanc SLO ter RUS). Na oba racunam da bosta hrbtenica ekipe.
Lahko bi se kar pisal in pisal, ampak se bom zaenkrat ustavil tukaj, da ne bo prevec dolgovezno. 😋
Sedaj pa vas vse pozivam da se mi pridruzite pri pogovoru, kolikor vam cas ter volja dopuscata, forum znam biti fajn popestritev pri stagniranju oziroma nazadovanju igrice (kar se tice stevila uporabnikov in ne novosti in napredka, kajti lastniki igrice se na vse pretege trudijo da ostaja igrica akutalna in jim kar dobro uspeva, z vsako sezono pa bo se bolje 😄)

Srecno se naprej v tej sezoni,
Lp Eli

From: bozinho10

To: Eli
This Post:
00
295859.2 in reply to 295859.1
Date: 08/28/2018 06:33:06
KK Lokomotiv Zagorje
III.2
Overall Posts Rated:
1212
Lep pozdrav tudi z moje strani. Jaz zdaj s svojo ekipo že nekaj sezon uspešno nastopam v drugi ligi in tudi v tej sezoni ni nič kaj drugače. Na vse pretege se poleg vsega tega trudim trenirati mlade nadebudne slovenske igralce za prihodnost in gledam na to, da ob tem ne zanemarim tudi samih rezultatov.
Letos se zdi, da imamo v naši ligi nekakšen mrtvi tek treh ekip in sicer moje ter San Antonio Ostroge in KK Leonkings. Mislim, da se bo na koncu sezone tudi med temi tremi ekipami odločalo, kdo bo prvak in potnik v prvo ligo. Sam osebno največ možnosti pripisujem ekipi KK Leonkings, ki ima rezultatsko gledano zaenkrat najmočnejšo ekipo lige, vendar pustimo se presenetiti, do konca sezone je namreč še kar nekaj časa, morda se lahko v boj vmeša tudi ekipa KK Violcni, ki na papirju deluje zelo močno.
Sam bom poizkušal naskakovati prvo ligo morda že letos, če ne pa verjetno naslednjo sezono, saj mislim, da je uprava našega kluba to dolžna našemu izvrstnemu kapetanu Timoteju Mercini, saj si on s svojimi predstavami nedvomno zasluži nastopanje v prvi ligi. Upamo samo, da ne bo v končnici prvenstva prišlo do kakšnih brezveznih poškodb, tako kot v lanski sezoni ko se je poškodoval prav Mercina in smo s tem zapravili lepo možnost za naskok na prvo ligo, saj je bila lani za našo ekipo morda celo lepša priložnost kot letos, ko so se nekatere ekipe še dodatno okrepile in je zato konkurenca pri vrhu zelo močna.
To bi blo zaenkrat vse z moje strani, srečno vsem še naprej!

Lp, bozinho

Last edited by bozinho10 at 08/28/2018 07:44:56

This Post:
00
295859.3 in reply to 295859.2
Date: 08/28/2018 13:38:41
Overall Posts Rated:
2525
Ja upajmo da se bom tudi jaz letos ze vklucil v boj za prvo ligo, studiram se na eno okrepitev.

Huh moj Bezjak 😀 pozdravi ga preden gre v pokoj

This Post:
11
295859.4 in reply to 295859.3
Date: 08/29/2018 16:13:47
Overall Posts Rated:
202202
Pri San Antoniu pa meljemo kot vsako sezono :) playoff je ze tako rekoč zagotovlken, vprašanje je le mesto. Malo me je presenetil poraz proti straži, a so zasluženo zmagali. S tem porazom smo si nekako zaprli priložnost, da bi se neposredno uvrstili v 1. ligo že po rednem delu tekmovanja (če bi bili najboljša ekipa v vseh II. ligah).V soboto bo derbi in verjamem, da bomo izkoristili prednost domačega igrišča. Pričakujemo, da bomo na krilih naših strastnih in neuničljivih navijačev prišli do zmage. Pred tekmo bo tudi dvig dresa Manuja Ginobilija pod strop, njemu v poklon.
Gracias, Manu

From: Eli

This Post:
00
295859.5 in reply to 295859.3
Date: 09/01/2018 04:06:59
New York Titans
II.1
Overall Posts Rated:
7272
Bo Bezjak igral se kar nekaj sezon ampak bo pac bench player, naj se mal sluzi 😃

From: KOMET123

To: Eli
This Post:
00
295859.6 in reply to 295859.5
Date: 09/01/2018 13:22:42
Overall Posts Rated:
202202
Prišli smo do pomembne zmage nad zelo močno ekipo Leonkingsov. In končno sem odkril ekipo, ki je bolj agresivna kot mi... in to veliko bolj, moji igralci so se dodobra pustili natepsti. Sta pa morala zato predčasno pod prho kar 2 gostujoča igralca, Lavardin in Espinosa. Na koncu je odločil tudi tisti kanček sreče, ki ga je v takih tekmah potrebno imeti. Čestitke vsej ekipi, še posebej novopečenemu trenerju Krupinskemu. Poljski strokovnjak je šele včeraj dopotoval v Slovenijo, a je na tekmi že uporabil nekaj trikov, po katerih je znanj. San Antonio je z njim pridobil zvenečo trenesko ime.

This Post:
00
295859.7 in reply to 295859.6
Date: 09/22/2018 13:11:29
KK Lokomotiv Zagorje
III.2
Overall Posts Rated:
1212
Jaz mislim, da enostavno ne razumem več logike Buzzerbeaterja. Na eni strani imam odlično pripravljenega igralca, z zelo dobrimi tako zunanjimi kot tudi notranjimi skilli, ki ga krije milo rečeno slab igralec, še vseeno tekmo zaključi z metom 11/23, vmes je tudi kar nekajkrat zapored zgrešil, na drugi strani pa mi zadovoljivo pripravljen igralec nameče 41 točk, od tega kar 25 v zadnji četrtini, kljub temu, da ga krije igralec z zelo visoko stopnjo zunanje obrambe. Vse skupaj mi je že kar malo smešno xD

This Post:
00
295859.8 in reply to 295859.7
Date: 09/22/2018 16:16:13
Overall Posts Rated:
202202
Kako pa veš, da tvojega ni pokrival nekdo drug? :)

This Post:
00
295859.9 in reply to 295859.8
Date: 09/22/2018 16:52:09
KK Lokomotiv Zagorje
III.2
Overall Posts Rated:
1212
Sem potem res opazil, da je nasprotnik igral consko obrambo, vendar še vseeno ne razumem od kje in kako mi je nasprotnikov igralec lahko nametal 25 točk v zadnji četrtini, ob nenormalnem metu na celotni tekmi 15/19.

This Post:
00
295859.10 in reply to 295859.9
Date: 10/13/2018 13:21:15
Overall Posts Rated:
202202
ČAS JE ZA FINALE!

Po 2 napetih polfinalnih tekmah imamo 2 finalista: San Antonio Ostroge in KK Leonkings. Prenesla sta breme favorita, saj sta oba imela "pole position" v svojih konferencah. Prvi je premagal Zagorsko lokomotivo, drugi pa Violčne (iz Maribora :) ).

Ker pa je Leonkings že uvrščen v SKL (tja se namreč neposredno uvrsti najboljša ekipe II. lig po rednem delu; nobena ekipa iz vseh 4 II. lig nima boljšega scora kot Leonkings*), pričakujem, da mi bo malo naklonjen v finalu ;)

*ekipa Toppies (II.2) ima sicer enak score kot Leonkings (20-2), vendar se upošteva tudi koš razlika

Last edited by KOMET123 at 10/13/2018 13:25:35

This Post:
00
295859.11 in reply to 295859.10
Date: 10/13/2018 14:25:13
KK Lokomotiv Zagorje
III.2
Overall Posts Rated:
1212
Čestitke za uvrstitev v finale, čeprav moram reči, da sem kar malo razočaran nad rezultatom polfinala, ti moram čestitati, saj si si uvrstitev v finale nedvomno zaslužil. Nevem kje točno se je moji ekipi zalomilo, mogoče z izbiro taktike in bi bilo bolje, da bi igral organiziran napad in pa čeprav sem v bistvu vedel, s kakšno taktiko boš odigral polfinale, si nisem upal napovedati, v primeru, da bi napoved zgrešil. Sam sem pričakoval malo več od moje ekipe, saj je kar 7 od mojih 10 igralcev, ki so danes nastopili na tekmi, odlično pripravljenih, vendar nas je danes pokopal slab met, predvsem za 3 točke.
Našo ekipo po tej sezoni sigurno zapuščata prišleka ob koncu sezone Nomm in Kotsaridis, prav tako pa je zadnjo tekmo za Zagorsko ekipo odigral, izkušeni gruzijski branilec Somkhishvili, ki je za našo ekipo zbral 49 nastopov in se mu za vse kar je prispeval naši ekipi srčno zahvaljujemo. Pogodba se je iztekla tudi ameriškemu branilcu Forbesu, s katerim naša ekipa nima nadaljnih načrt, prav tako pa tudi on sam pravi, da ni zadovoljen s svojo minutažo in se zato brez zamer mirno razhajamo in mu želimo vso srečo v nadaljni karieri.
Kar se tiče nadaljnih načrtov naše ekipe, pa lahko pričakujemo še kar nekaj igralskih sprememb pred naslednjo sezono, v kateri pa naša ekipa nima tako visokih ciljev kot letos in se bomo posvetili predvsem treningu in nadaljnem razvoju mladih igralcev, zaradi česar lahko trpijo naši rezultatski uspehi, vendar le ti v naslednji sezoni za nas ne bodo primarnega pomena, začetni cilj bo najbrž zgolj obstanek v ligi.
To je z moje strani zaenkrat vse, vso srečo in nadaljne uspehe želim obema finalistoma!

Lp, bozinho

Last edited by bozinho10 at 10/14/2018 04:43:11