BuzzerBeater Forums

Slovenija - II.4 > Sezona 43

Sezona 43

Set priority
Show messages by
This Post:
00
295859.11 in reply to 295859.10
Date: 10/13/2018 14:25:13
KK Lokomotiv Zagorje
III.2
Overall Posts Rated:
1212
Čestitke za uvrstitev v finale, čeprav moram reči, da sem kar malo razočaran nad rezultatom polfinala, ti moram čestitati, saj si si uvrstitev v finale nedvomno zaslužil. Nevem kje točno se je moji ekipi zalomilo, mogoče z izbiro taktike in bi bilo bolje, da bi igral organiziran napad in pa čeprav sem v bistvu vedel, s kakšno taktiko boš odigral polfinale, si nisem upal napovedati, v primeru, da bi napoved zgrešil. Sam sem pričakoval malo več od moje ekipe, saj je kar 7 od mojih 10 igralcev, ki so danes nastopili na tekmi, odlično pripravljenih, vendar nas je danes pokopal slab met, predvsem za 3 točke.
Našo ekipo po tej sezoni sigurno zapuščata prišleka ob koncu sezone Nomm in Kotsaridis, prav tako pa je zadnjo tekmo za Zagorsko ekipo odigral, izkušeni gruzijski branilec Somkhishvili, ki je za našo ekipo zbral 49 nastopov in se mu za vse kar je prispeval naši ekipi srčno zahvaljujemo. Pogodba se je iztekla tudi ameriškemu branilcu Forbesu, s katerim naša ekipa nima nadaljnih načrt, prav tako pa tudi on sam pravi, da ni zadovoljen s svojo minutažo in se zato brez zamer mirno razhajamo in mu želimo vso srečo v nadaljni karieri.
Kar se tiče nadaljnih načrtov naše ekipe, pa lahko pričakujemo še kar nekaj igralskih sprememb pred naslednjo sezono, v kateri pa naša ekipa nima tako visokih ciljev kot letos in se bomo posvetili predvsem treningu in nadaljnem razvoju mladih igralcev, zaradi česar lahko trpijo naši rezultatski uspehi, vendar le ti v naslednji sezoni za nas ne bodo primarnega pomena, začetni cilj bo najbrž zgolj obstanek v ligi.
To je z moje strani zaenkrat vse, vso srečo in nadaljne uspehe želim obema finalistoma!

Lp, bozinho

Last edited by bozinho10 at 10/14/2018 04:43:11

This Post:
00
295859.12 in reply to 295859.11
Date: 10/22/2018 15:31:17
Overall Posts Rated:
202202
Cestitke za zmago. Na koncu odlocila borbenost ter kancek srece :) Tu mislim predvsem na prvo tekmo, ki bi se lahko obrnila v eno ali drugo smer.