BuzzerBeater Forums

Slovenija - II.2 > Sezona 36

Sezona 36

Set priority
Show messages by
This Post:
11
281621.1
Date: 08/30/2016 08:54:12
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14951495
Second Team:
Kerlci II
Evo, spet odpiram novo temo

Ista vprašanja, drugi odgovori... Kakšne imate kaj plane za to sezono? Nekateri vidim da ste razprodali ekipo, vprašanje do kolikšne mere jo bo uspelo razprodati Lumpiju. Tako da vsekakor je mogoče računati na koga, ki se še uspešno skriva v ozadju. Morda tudi kakšen od novih prišlekov iz 3. lige.

Jaz že nekaj časa pregledujem trg. Ne bom rekel, da so igralci predragi, ker take so trenutno pač cene in še lep čas bodo. Zagotovo pa mi je le redkokateri všeč. Ne vem ali je to posledica tega, da vse manj ljudi trenira, ali pa tega, da sem preveč zbirčen. Tako da razplet moje sezone močno sloni na enem ali dveh nakupih, s katerima bi lahko od kandidata za izpad prešel v kandidata za napredovanje. Vsekakor pa sedaj, ko ne treniram več Berlaka na notranjih pozicijah, upam na boljšo sezono (in posledično več gledalcev) kot sta bili pretekli dve.

Upam, da je med vami še kakšen junak, ki bo malo oživljal naš forum. Na začetku še gre, med sezono se pa bolj ali manj samo iz Postojne še sliši kak glas, pa še Postonjčanov se je sedaj pol preselilo v ligo višje

This Post:
00
281621.2 in reply to 281621.1
Date: 08/30/2016 10:07:14
Postojna Blue Jackets
SKL
Overall Posts Rated:
130130
Second Team:
Kremenca Modre Jakne
Evo, ena žogica za vzpodbudo :D

Ja, polovica nas je na srečo v SKL, kjer z grozo opazujemo denar na računu in ekipe ostalih prvoligašev :D Obstanek bo čudež, ampak zna pa biti, da se vrnem neprimerno bogatejši, morda ravno v to II. ligo.

Poleg tega iščem pravega branilca, ki bo glavni treniranec v prihodnjih parih sezonah. Če boš koga našel, mi le napiši. Navsezadnje imaš še vedno vpogled v mlade igralce.

Sam bom z veseljem spremljal našo vašo II. ligo in morda kdaj pa kdaj še kaj napišem. Srečno vsem v novi sezoni! :)

This Post:
00
281621.3 in reply to 281621.2
Date: 08/30/2016 11:06:25
KK Lokomotiv Zagorje
III.2
Overall Posts Rated:
1212
Da se javim tudi jaz :)

Končno mi je uspel preboj v drugo ligo vendar pa sem postal zelo pesimističen glede obstanka ko sem videl koliko znaša skupna minimalna plača, zato razmišljam o prodaji mojega U21 reprezentanta Korenčana za katerega bom postavil visoko ceno in če bo šel, bo šel če ne bom pa s tem denarjem ki ga imam na voljo poizkušal nekako obstati v ligi, za kakšno okrepitev ali dve bi se še našlo kaj denarja vendar bo obstanek vseeno težak.

Srečno vsem v novi sezoni tudi z moje strani! :)

From: Eli
This Post:
00
281621.4 in reply to 281621.3
Date: 08/30/2016 15:03:01
New York Titans
II.1
Overall Posts Rated:
7272
Pozdrav tudi z moje strani. To sezono bom tudi jaz malo bolj aktiven tako v tekmovalnem smislu kot na forumu. Cilj mi je borba za vrh, trenirance do playoffa pripeljat na vsaj zadovoljiv nivo za borbo v playoffu.

Srečno vsem,
lp Eli

From: palca11

To: Eli
This Post:
00
281621.5 in reply to 281621.4
Date: 08/31/2016 07:02:56
KK UNIKATOY Postojna
III.1
Overall Posts Rated:
1414
Pozdrav tudi iz moje strani. Kot vidite sem razprodal ekipo, tako da bo vsaka zmaga uspeh. Bom pa treniral dva igralca, ki ju bom skušal pripeljati v reprezentanco. Seveda bom na ta način obogatil proračun in se nato vrnil še močnejši. Včasih je treba iti korak nazaj, da narediš dva naprej.

Lp in srečno vsem :)

This Post:
00
281621.6 in reply to 281621.5
Date: 09/05/2016 04:10:01
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14951495
Second Team:
Kerlci II
Tako, sezono smo Kerlci po dolgem času spet začeli z zmago nad nekdanjim SKL-jevcem. Seveda nam je šlo na roko to, da je Lumpi uspel prodati večino svoje ekipe, a vseeno je še imel nekaj odličnih igralcev, prav tako pa imamo tudi mi precej lukenj v svoji prvi peterki, tako da je bil rezultat vsaj deloma negotov. Sledi obračun z oslabljeno Postojno, kjer seveda tudi pričakujemo zmago

This Post:
00
281621.7 in reply to 281621.6
Date: 09/21/2016 08:25:28
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14951495
Second Team:
Kerlci II
Odličen začetek sezone tokrat! Kmalu po začetku sezone sem se okrepil še na centrski poziciji, tako da je sedaj ekipa vsaj približno kompletna. Me zanima, kakšen bo odgovor ostalih ekip in koliko imajo(-te) še adutov v rokavu, ker letos se Kerlcem ponuja res lepa priložnost za napredovanje v SKL. Seveda je do tja še daleč, a očitno je v moštvo končno prišla kemija ter zmagovalna mentaliteta!


This Post:
00
281621.8 in reply to 281621.7
Date: 10/01/2016 15:12:32
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14951495
Second Team:
Kerlci II
Kakšna predstava našega Franclja Berlaka na današnji tekmi: (92248155)

Podrt je tudi točkovni rekord v naši ligi II 2, ki ga je doslej z 80 točkami držal Joc Hribar iz Youngboysov. Že pred časom je Joc priznal, da če bo kdo v kratkem podrl njegov rekord, bo to Francelj! No, danes je bilo to povsem nenadejano, niti ga nisem dal igrati vseh 48min, prav tako smo igrali z levo roko, tako da je znamko 83 točk še mogoče izboljšati. Res pa, da ga je pri Titansih po vseh verjetnosti kril eden od zelencev, saj so nekateri bolj izkušeni igralci varčevali z močmi.

Sicer pa prejšnji teden za Kerlce res slab, dva poraza v ligi, pri obeh sem pazil na minutažo za težko pokalno tekmo, od katere pa potem nič ni bilo, saj se je nasprotnik že vnaprej predal. No, res pa je, da se morda ne bi predal, če bi videl, da sem ligaški tekmi preteklega tedna odigral bolj zavzeto...

Obeta se tudi težek boj za izhodišče v končnici. V boju za izpad sta dve moštvi že praktično odpisani, medtem ko se za poziciji 6 in 7 bori še kar nekaj moštev. Srečno in brez poškodb želim vsem ekipam še naprej!

From: Eli

This Post:
00
281621.9 in reply to 281621.8
Date: 10/01/2016 17:50:05
New York Titans
II.1
Overall Posts Rated:
7272
Pozabil sem naštimat postavo ampak vseeno čestitam za uspeh.

Francelj!

This Post:
11
281621.10 in reply to 281621.9
Date: 10/26/2016 07:57:32
KK Lokomotiv Zagorje
III.2
Overall Posts Rated:
1212
Po dveh tretjinah sezone je naša ekipa s petim mestom v konferenci kot novinec v ligi lahko več kot zadovoljna. V zadnjih dveh tekmah smo zabeležili dve pomembni zmagi v boju za obstanek, ki še naprej ostaja primarni cilj v letošnji sezoni. Ekipa je za letošnjo sezono dokončno sestavljena in ne pričakujemo kakšnih novih okrepitev ali odhodov. Igra ekipe in njena sestava temelji predvsem na starejših, izkušenih igralcih vendar lahko lep napredek vidimo tudi pri Mercini, ki mislim, da bo drugo leto tudi eden glavnih nosilcev igre v U21 reprezentanci. Še naprej se bo naša ekipa vsako tekmo borila na polno in si še pred zaključkom sezone poizkušala zagotoviti obstanek. Uvrstitev v končnico je blizu vendar bi bil takšen uspeh v debitantski sezoni v drugi ligi le češnjica na vrhu torte zaenkrat zelo uspešne sezone. V tem primeru tudi vodstvo našega kluba obljublja trd boj v končnici vendar še enkrat ponavlja, da primarni cilj ostaja obstanek.
Vsem želim še naprej dobre tekme in uspešen zaključek sezone!

Lp, bozinho10 ;)

Last edited by bozinho10 at 10/26/2016 07:58:14

This Post:
00
281621.11 in reply to 281621.10
Date: 11/10/2016 09:08:59
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14951495
Second Team:
Kerlci II
Obetajo se napeti zaključni boji, ter še bolj napeta končnica!

V modri skupini so Orli praktično že osvojili prvo mesto, medtem ko bodo Feferoni, NY Titansi in Radlje med seboj obračunali za čimboljše izhodišče. Seveda lahko Radlje in tudi Titane iz končnice izrineta tudi Ayaan ter Zagorje, ki pa verjetno v osnovi lovita mirnejšo pot do obstanka.

Tudi v naši, rdeči, skupini so mesta praktično že razdeljena. Kerlci bomo končali prvi, Leno drugi, Youngboysi tretji in Lumpi četrti, za kakšno mešanje vrstnega reda bi se moralo zgoditi večje presenečenje. Pink Panter bo najverjetneje 5., za 6. mesto ter boljše izhodišče v bojih na izpadanje, pa se bosta posredno pomerila Infiniti Verdun in Omega BC. Zaradi lažjega razporeda je morda v prednosti Omega. Liga bo izgubila še drugo Postonjsko moštvo, po tem, ko je lani ena Postojna napredovala, bo druga prihodnje leto igrala v 3. ligi.

Končnica tako obeta zelo tesne boje. Kerlci se bomo očitno pomerili z Lumpiji, ki se znajo izkazati za sila neugodnega nasprotnika. Zanimiv bo predvsem obračun dve reprezentančnih soigralcev, Matije Klavca in Franclja Berlaka. FC Leno pa bo doma gostil okrepljene Youngboyse, ki so z dvema novima pridobitvama na notranjih pozicijah morda celo prvi favorit lige.

Tudi na drugi strani bodo boji zelo izenačeni, čeprav mislim, da so moštva tam zaenkrat nekoliko slabša in da gre prvaka iskati na rdeči strani. Seveda pa modra moštva še zmerom lahko izkoristijo to, da bomo na rdeči strani že do finala bili trd in neizprosen boj.

Veliko sreče vsem in upam, da kakšna poškodba na koncu sezone ne pokvari zanimive končnice, ki se obeta!