BuzzerBeater Forums

Slovenija - II.2 > Sezona 36

Sezona 36

Set priority
Show messages by
This Post:
00
281621.7 in reply to 281621.6
Date: 09/21/2016 08:25:28
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14971497
Second Team:
Kerlci II
Odličen začetek sezone tokrat! Kmalu po začetku sezone sem se okrepil še na centrski poziciji, tako da je sedaj ekipa vsaj približno kompletna. Me zanima, kakšen bo odgovor ostalih ekip in koliko imajo(-te) še adutov v rokavu, ker letos se Kerlcem ponuja res lepa priložnost za napredovanje v SKL. Seveda je do tja še daleč, a očitno je v moštvo končno prišla kemija ter zmagovalna mentaliteta!


This Post:
00
281621.8 in reply to 281621.7
Date: 10/01/2016 15:12:32
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14971497
Second Team:
Kerlci II
Kakšna predstava našega Franclja Berlaka na današnji tekmi: (92248155)

Podrt je tudi točkovni rekord v naši ligi II 2, ki ga je doslej z 80 točkami držal Joc Hribar iz Youngboysov. Že pred časom je Joc priznal, da če bo kdo v kratkem podrl njegov rekord, bo to Francelj! No, danes je bilo to povsem nenadejano, niti ga nisem dal igrati vseh 48min, prav tako smo igrali z levo roko, tako da je znamko 83 točk še mogoče izboljšati. Res pa, da ga je pri Titansih po vseh verjetnosti kril eden od zelencev, saj so nekateri bolj izkušeni igralci varčevali z močmi.

Sicer pa prejšnji teden za Kerlce res slab, dva poraza v ligi, pri obeh sem pazil na minutažo za težko pokalno tekmo, od katere pa potem nič ni bilo, saj se je nasprotnik že vnaprej predal. No, res pa je, da se morda ne bi predal, če bi videl, da sem ligaški tekmi preteklega tedna odigral bolj zavzeto...

Obeta se tudi težek boj za izhodišče v končnici. V boju za izpad sta dve moštvi že praktično odpisani, medtem ko se za poziciji 6 in 7 bori še kar nekaj moštev. Srečno in brez poškodb želim vsem ekipam še naprej!

From: Eli

This Post:
00
281621.9 in reply to 281621.8
Date: 10/01/2016 17:50:05
New York Titans
II.1
Overall Posts Rated:
7272
Pozabil sem naštimat postavo ampak vseeno čestitam za uspeh.

Francelj!

This Post:
11
281621.10 in reply to 281621.9
Date: 10/26/2016 07:57:32
KK Lokomotiv Zagorje
III.2
Overall Posts Rated:
1212
Po dveh tretjinah sezone je naša ekipa s petim mestom v konferenci kot novinec v ligi lahko več kot zadovoljna. V zadnjih dveh tekmah smo zabeležili dve pomembni zmagi v boju za obstanek, ki še naprej ostaja primarni cilj v letošnji sezoni. Ekipa je za letošnjo sezono dokončno sestavljena in ne pričakujemo kakšnih novih okrepitev ali odhodov. Igra ekipe in njena sestava temelji predvsem na starejših, izkušenih igralcih vendar lahko lep napredek vidimo tudi pri Mercini, ki mislim, da bo drugo leto tudi eden glavnih nosilcev igre v U21 reprezentanci. Še naprej se bo naša ekipa vsako tekmo borila na polno in si še pred zaključkom sezone poizkušala zagotoviti obstanek. Uvrstitev v končnico je blizu vendar bi bil takšen uspeh v debitantski sezoni v drugi ligi le češnjica na vrhu torte zaenkrat zelo uspešne sezone. V tem primeru tudi vodstvo našega kluba obljublja trd boj v končnici vendar še enkrat ponavlja, da primarni cilj ostaja obstanek.
Vsem želim še naprej dobre tekme in uspešen zaključek sezone!

Lp, bozinho10 ;)

Last edited by bozinho10 at 10/26/2016 07:58:14

This Post:
00
281621.11 in reply to 281621.10
Date: 11/10/2016 09:08:59
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14971497
Second Team:
Kerlci II
Obetajo se napeti zaključni boji, ter še bolj napeta končnica!

V modri skupini so Orli praktično že osvojili prvo mesto, medtem ko bodo Feferoni, NY Titansi in Radlje med seboj obračunali za čimboljše izhodišče. Seveda lahko Radlje in tudi Titane iz končnice izrineta tudi Ayaan ter Zagorje, ki pa verjetno v osnovi lovita mirnejšo pot do obstanka.

Tudi v naši, rdeči, skupini so mesta praktično že razdeljena. Kerlci bomo končali prvi, Leno drugi, Youngboysi tretji in Lumpi četrti, za kakšno mešanje vrstnega reda bi se moralo zgoditi večje presenečenje. Pink Panter bo najverjetneje 5., za 6. mesto ter boljše izhodišče v bojih na izpadanje, pa se bosta posredno pomerila Infiniti Verdun in Omega BC. Zaradi lažjega razporeda je morda v prednosti Omega. Liga bo izgubila še drugo Postonjsko moštvo, po tem, ko je lani ena Postojna napredovala, bo druga prihodnje leto igrala v 3. ligi.

Končnica tako obeta zelo tesne boje. Kerlci se bomo očitno pomerili z Lumpiji, ki se znajo izkazati za sila neugodnega nasprotnika. Zanimiv bo predvsem obračun dve reprezentančnih soigralcev, Matije Klavca in Franclja Berlaka. FC Leno pa bo doma gostil okrepljene Youngboyse, ki so z dvema novima pridobitvama na notranjih pozicijah morda celo prvi favorit lige.

Tudi na drugi strani bodo boji zelo izenačeni, čeprav mislim, da so moštva tam zaenkrat nekoliko slabša in da gre prvaka iskati na rdeči strani. Seveda pa modra moštva še zmerom lahko izkoristijo to, da bomo na rdeči strani že do finala bili trd in neizprosen boj.

Veliko sreče vsem in upam, da kakšna poškodba na koncu sezone ne pokvari zanimive končnice, ki se obeta!

From: Eli

This Post:
11
281621.12 in reply to 281621.11
Date: 11/13/2016 13:10:55
New York Titans
II.1
Overall Posts Rated:
7272
Super napisano, končnica bo zanimiva zna pa biti tudi modra stran neugodna, ne zmaga vedno boljša ekipa

Naj potem še jaz omenim da sta v tej ligi tudi 2 Dolenca bolj natančno Novomeščana oz. Podgurca, jaz in Infiniti Verdun (pa še soseda)

Srečno vsem v končnici in borbi za obstanek.

From: Dr. Schultz

To: Eli
This Post:
00
281621.13 in reply to 281621.12
Date: 11/17/2016 12:14:05
Overall Posts Rated:
55
Tudi jaz se kar strinjam, da je Deschamps super napisal, po moje so tudi njegovi Kerlci največji favoriti za 1. ligo.
Da sem pa proti dvem Podgurcem igral, pa nisem sploh vedel.
Lep pozdrav s sončne strani Gorjancev in srečno

This Post:
00
281621.14 in reply to 281621.13
Date: 11/22/2016 15:42:52
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14971497
Second Team:
Kerlci II
Po prvem krogu končnice ni večjih presenečenj, morda je edino zmaga FC Leno 2014 proti Youngboysem malo nepričakovana, vsaj glede na to, kako prepričljiva je bila. A Leno je že večkrat pokazal, da ga ne gre podcenjevati. Na naši tekmi je odličila precej daljša klop. Na srečo sem imel dovolj poguma, da sem igral z nižjo zavzetostjo, kar bi znalo priti prav v prihajajoči tekmi.

Na modri strani tudi brez pretresljivih rezultatov, vprašanje ostaja, ali lahko Orli zaustavijo Titane, ki so s trenutno postavo verjetno najmočnejša ekipa v ligi. Vsekakor bosta oba polfinalna obračuna zelo zanimiva, čeprav sta vlogi favoritov jasno razdeljeni.

Presenečenji pa sta se zgodili v boju za obstanek, kjer sta zmagali obe gostujoči moštvi!

Zdaj pa upati na dobro pripravljenost v petek!

From: Eli

This Post:
00
281621.15 in reply to 281621.14
Date: 11/23/2016 06:20:02
New York Titans
II.1
Overall Posts Rated:
7272
Zanimiva bo končnica do konca, ne bi si upal napovedati kdo bo napredoval. Upam na boljšo pripravljenost mojih igralcev tako bi mel šanse za napredovanje. Gremo korak po korak, sedaj polfinale proti Orlom, ki so bistveno bolj uspešni v medsebojnih obračunih proti nam.

Kar se tiče borbe za obstanek, upam da se Verdun pobere da ne ostanem brez podgurske družbe v ligi (če slučajno izpade mi ne preostane drugega kot napredovanje v I. ligo)

From: Dr. Schultz

To: Eli
This Post:
00
281621.16 in reply to 281621.15
Date: 11/26/2016 08:23:56
Overall Posts Rated:
55
Bom imel kar težko delo za uvrstitev v finale, če ne celo nemogoče.
Poškodba enega boljših igralcev je pač prišla v nepravem trenutku. So pa naši današnji nasprotniki zbrali ekipo, ki lahko preseneti tudi Kerlce. Ja, oboji so hudi.

Kakorkoli že bo, naj zmaga boljši. Srečno, in upam tudi brez še kakšnih poškodb

This Post:
00
281621.17 in reply to 281621.16
Date: 11/26/2016 12:13:33
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14971497
Second Team:
Kerlci II
Po polčasih kaže na napete in izenačene tekme!

Upam, da Lena nisem preveč podcenil in da v drugem polčasu izničimo malenkosten zaostanek. Tudi druga tekma zaenkrat kaže na presenečenje, bi bilo kar hecno, če bi se oba favorita zakalkulirala

Advertisement