Schedule -- Season 64
Date/Time Away team Status Home team
03/09/2024 11:30:00 Papua team basket TrampAkoulas
03/12/2024 11:30:00 4 TrampAkoulas 1 LEONTARIO BC
03/13/2024 11:30:00 8864 B.C. Ariubí 8854 TrampAkoulas BBM
03/14/2024 11:30:00 Milísi Red Roses 414 TrampAkoulas C
03/16/2024 11:30:00 6 ermhs lagada 3 TrampAkoulas
03/19/2024 11:30:00 2 TrampAkoulas 4 HellAss Metalheads
03/20/2024 11:55:00 8826 TrampAkoulas 9028 I LOVE THIS JAMES BBM
03/21/2024 11:30:00 Yenésion Poles 409 TrampAkoulas C
03/23/2024 11:30:00 2 TrampAkoulas 6 ICXC NIKA TV
03/26/2024 11:30:00 2 The Chasers 3 TrampAkoulas
03/27/2024 13:30:00 9021 TrampAkoulas 8729 Trailblazee BBM
03/28/2024 11:30:00 PASOS TEAM 416 TrampAkoulas C
03/30/2024 11:30:00 8 Odyssey 4 TrampAkoulas
04/02/2024 11:30:00 3 TrampAkoulas 6 Black and White Eagles
04/03/2024 11:30:00 8543 Muggles Basketball Club 9194 TrampAkoulas BBM
04/04/2024 11:30:00 338 B.C.XEROULIAKOS 420 TrampAkoulas C
04/06/2024 11:30:00 1 Aias Evosmou BC 3 TrampAkoulas
04/09/2024 11:30:00 4 TrampAkoulas 5 Grevena B.C
04/10/2024 11:30:00 8732 UmpaLumpaReturn 9493 TrampAkoulas BBM
04/13/2024 11:30:00 8 angels of giannis 4 TrampAkoulas
04/16/2024 11:30:00 4 TrampAkoulas 4 Phil fc
04/17/2024 11:55:00 9707 TrampAkoulas 9855 Irge Desio BBM
04/20/2024 11:30:00 5 Pyrgos 4 TrampAkoulas
04/24/2024 11:30:00 Big 8 Great 8
04/24/2024 14:00:00 9910 TrampAkoulas 9772 Club Deportivo San Andres B BBM
04/27/2024 11:30:00 4 TrampAkoulas 2 Γ.Τ.Χ.Σ b.c TV
04/30/2024 11:30:00 7 Túsiani Hits 4 TrampAkoulas
05/04/2024 11:30:00 4 TrampAkoulas 3 Papua team basket
05/07/2024 11:30:00 1 LEONTARIO BC 4 TrampAkoulas
05/11/2024 11:30:00 4 TrampAkoulas 6 ermhs lagada
05/14/2024 11:30:00 8 HellAss Metalheads 4 TrampAkoulas
05/18/2024 11:30:00 5 ICXC NIKA 4 TrampAkoulas TV
05/21/2024 11:30:00 4 TrampAkoulas 2 The Chasers
05/25/2024 11:30:00 4 TrampAkoulas 6 Odyssey
C: Cup TV: Televised BBM: BuzzerBeater Madness
Advertisement