League Schedule -- Season 64
Date/Time Away team Status Home team
03/09/2024 13:00:00 Treveris Warriors BC Energy Moscow
03/09/2024 13:00:00 Hangelsberger Uhrensöhne Klenkes Baskets Aachen
03/09/2024 13:00:00 Null Bock Riemeke Baskets
03/09/2024 13:00:00 Neuhaus Falcons TSV Empor Göhren
03/09/2024 13:00:00 Colo-Colo Rabenstein P-Berg Celtics
03/09/2024 13:00:00 UBC Eastside Potsdam BC Hellas Gangelt
03/09/2024 13:00:00 The Murdocks WürschnitzBallers
03/09/2024 13:00:00 KK Roter Stern staytuned TV
03/12/2024 13:00:00 5 BC Energy Moscow 2 Hangelsberger Uhrensöhne TV
03/12/2024 13:00:00 7 Klenkes Baskets Aachen 8 Null Bock
03/12/2024 13:00:00 1 Riemeke Baskets 6 Neuhaus Falcons
03/12/2024 13:00:00 3 TSV Empor Göhren 4 Treveris Warriors
03/12/2024 13:00:00 1 P-Berg Celtics 6 UBC Eastside Potsdam
03/12/2024 13:00:00 3 BC Hellas Gangelt 4 The Murdocks
03/12/2024 13:00:00 5 WürschnitzBallers 7 KK Roter Stern
03/12/2024 13:00:00 2 staytuned 8 Colo-Colo Rabenstein
03/16/2024 13:00:00 5 Null Bock 7 BC Energy Moscow
03/16/2024 13:00:00 6 Neuhaus Falcons 8 Klenkes Baskets Aachen TV
03/16/2024 13:00:00 4 Treveris Warriors 2 Riemeke Baskets
03/16/2024 13:00:00 1 Hangelsberger Uhrensöhne 3 TSV Empor Göhren
03/16/2024 13:00:00 2 The Murdocks 3 P-Berg Celtics
03/16/2024 13:00:00 7 KK Roter Stern 5 BC Hellas Gangelt
03/16/2024 13:00:00 8 Colo-Colo Rabenstein 4 WürschnitzBallers
03/16/2024 13:00:00 6 UBC Eastside Potsdam 1 staytuned
03/19/2024 13:00:00 7 BC Energy Moscow 5 Neuhaus Falcons
03/19/2024 13:00:00 8 Klenkes Baskets Aachen 6 Treveris Warriors
03/19/2024 13:00:00 1 Riemeke Baskets 3 Hangelsberger Uhrensöhne
03/19/2024 13:00:00 2 TSV Empor Göhren 4 Null Bock
03/19/2024 13:00:00 2 P-Berg Celtics 7 KK Roter Stern
03/19/2024 13:00:00 5 BC Hellas Gangelt 8 Colo-Colo Rabenstein TV
03/19/2024 13:00:00 4 WürschnitzBallers 6 UBC Eastside Potsdam
03/19/2024 13:00:00 1 staytuned 3 The Murdocks
03/23/2024 13:00:00 1 Riemeke Baskets 7 BC Energy Moscow
03/23/2024 13:00:00 3 TSV Empor Göhren 8 Klenkes Baskets Aachen
03/23/2024 13:00:00 2 Null Bock 5 Treveris Warriors TV
03/23/2024 13:00:00 6 Neuhaus Falcons 4 Hangelsberger Uhrensöhne
03/23/2024 13:00:00 6 WürschnitzBallers 2 P-Berg Celtics TV
03/23/2024 13:00:00 5 staytuned 3 BC Hellas Gangelt
03/23/2024 13:00:00 1 The Murdocks 8 Colo-Colo Rabenstein
03/23/2024 13:00:00 7 KK Roter Stern 4 UBC Eastside Potsdam
03/26/2024 13:00:00 7 BC Energy Moscow 2 TSV Empor Göhren
03/26/2024 13:00:00 8 Klenkes Baskets Aachen 1 Riemeke Baskets
03/26/2024 13:00:00 5 Treveris Warriors 6 Neuhaus Falcons
03/26/2024 13:00:00 3 Hangelsberger Uhrensöhne 4 Null Bock
03/26/2024 13:00:00 3 P-Berg Celtics 6 staytuned
03/26/2024 13:00:00 2 BC Hellas Gangelt 5 WürschnitzBallers
03/26/2024 13:00:00 8 Colo-Colo Rabenstein 7 KK Roter Stern
03/26/2024 13:00:00 4 UBC Eastside Potsdam 1 The Murdocks TV
03/30/2024 13:00:00 8 Klenkes Baskets Aachen 7 BC Energy Moscow
03/30/2024 13:00:00 2 TSV Empor Göhren 1 Riemeke Baskets TV
03/30/2024 13:00:00 5 Hangelsberger Uhrensöhne 4 Treveris Warriors
03/30/2024 13:00:00 6 Neuhaus Falcons 3 Null Bock
03/30/2024 13:00:00 2 BC Hellas Gangelt 3 P-Berg Celtics
03/30/2024 13:00:00 7 staytuned 6 WürschnitzBallers
03/30/2024 13:00:00 4 UBC Eastside Potsdam 8 Colo-Colo Rabenstein
03/30/2024 13:00:00 5 KK Roter Stern 1 The Murdocks
04/02/2024 13:00:00 3 P-Berg Celtics 7 BC Energy Moscow
04/02/2024 13:00:00 2 BC Hellas Gangelt 8 Klenkes Baskets Aachen
04/02/2024 13:00:00 4 WürschnitzBallers 1 Riemeke Baskets
04/02/2024 13:00:00 7 staytuned 3 TSV Empor Göhren
04/02/2024 13:00:00 8 Colo-Colo Rabenstein 5 Treveris Warriors
04/02/2024 13:00:00 5 UBC Eastside Potsdam 4 Hangelsberger Uhrensöhne
04/02/2024 13:00:00 1 The Murdocks 2 Null Bock
04/02/2024 13:00:00 6 KK Roter Stern 6 Neuhaus Falcons TV
04/06/2024 13:00:00 7 BC Energy Moscow 1 BC Hellas Gangelt
04/06/2024 13:00:00 8 Klenkes Baskets Aachen 4 WürschnitzBallers
04/06/2024 13:00:00 1 Riemeke Baskets 7 staytuned TV
04/06/2024 13:00:00 3 TSV Empor Göhren 8 Colo-Colo Rabenstein
04/06/2024 13:00:00 5 Treveris Warriors 6 UBC Eastside Potsdam
04/06/2024 13:00:00 4 Hangelsberger Uhrensöhne 2 The Murdocks
04/06/2024 13:00:00 2 Null Bock 5 KK Roter Stern
04/06/2024 13:00:00 6 Neuhaus Falcons 3 P-Berg Celtics
04/09/2024 13:00:00 4 WürschnitzBallers 7 BC Energy Moscow
04/09/2024 13:00:00 8 staytuned 8 Klenkes Baskets Aachen
04/09/2024 13:00:00 7 Colo-Colo Rabenstein 1 Riemeke Baskets
04/09/2024 13:00:00 5 UBC Eastside Potsdam 3 TSV Empor Göhren
04/09/2024 13:00:00 2 The Murdocks 5 Treveris Warriors
04/09/2024 13:00:00 6 KK Roter Stern 4 Hangelsberger Uhrensöhne
04/09/2024 13:00:00 3 P-Berg Celtics 2 Null Bock
04/09/2024 13:00:00 1 BC Hellas Gangelt 6 Neuhaus Falcons
04/13/2024 13:00:00 7 BC Energy Moscow 7 staytuned
04/13/2024 13:00:00 8 Klenkes Baskets Aachen 8 Colo-Colo Rabenstein
04/13/2024 13:00:00 1 Riemeke Baskets 5 UBC Eastside Potsdam
04/13/2024 13:00:00 4 TSV Empor Göhren 2 The Murdocks TV
04/13/2024 13:00:00 5 Treveris Warriors 6 KK Roter Stern
04/13/2024 13:00:00 3 Hangelsberger Uhrensöhne 3 P-Berg Celtics
04/13/2024 13:00:00 2 Null Bock 1 BC Hellas Gangelt
04/13/2024 13:00:00 6 Neuhaus Falcons 4 WürschnitzBallers
04/16/2024 13:00:00 8 Colo-Colo Rabenstein 7 BC Energy Moscow
04/16/2024 13:00:00 5 UBC Eastside Potsdam 8 Klenkes Baskets Aachen
04/16/2024 13:00:00 2 The Murdocks 1 Riemeke Baskets
04/16/2024 13:00:00 7 KK Roter Stern 4 TSV Empor Göhren
04/16/2024 13:00:00 3 P-Berg Celtics 5 Treveris Warriors
04/16/2024 13:00:00 1 BC Hellas Gangelt 3 Hangelsberger Uhrensöhne TV
04/16/2024 13:00:00 4 WürschnitzBallers 2 Null Bock
04/16/2024 13:00:00 6 staytuned 6 Neuhaus Falcons
04/20/2024 13:00:00 7 BC Energy Moscow 5 UBC Eastside Potsdam TV
04/20/2024 13:00:00 8 Klenkes Baskets Aachen 2 The Murdocks
04/20/2024 13:00:00 1 Riemeke Baskets 8 KK Roter Stern
04/20/2024 13:00:00 3 TSV Empor Göhren 3 P-Berg Celtics
04/20/2024 13:00:00 5 Treveris Warriors 1 BC Hellas Gangelt
04/20/2024 13:00:00 4 Hangelsberger Uhrensöhne 4 WürschnitzBallers
04/20/2024 13:00:00 2 Null Bock 7 staytuned
04/20/2024 13:00:00 6 Neuhaus Falcons 6 Colo-Colo Rabenstein
04/27/2024 13:00:00 2 The Murdocks 7 BC Energy Moscow
04/27/2024 13:00:00 7 KK Roter Stern 8 Klenkes Baskets Aachen
04/27/2024 13:00:00 3 P-Berg Celtics 1 Riemeke Baskets
04/27/2024 13:00:00 1 BC Hellas Gangelt 3 TSV Empor Göhren
04/27/2024 13:00:00 4 WürschnitzBallers 5 Treveris Warriors TV
04/27/2024 13:00:00 8 staytuned 4 Hangelsberger Uhrensöhne
04/27/2024 13:00:00 6 Colo-Colo Rabenstein 2 Null Bock TV
04/27/2024 13:00:00 5 UBC Eastside Potsdam 6 Neuhaus Falcons
04/30/2024 13:00:00 7 BC Energy Moscow 6 KK Roter Stern
04/30/2024 13:00:00 8 Klenkes Baskets Aachen 3 P-Berg Celtics TV
04/30/2024 13:00:00 1 Riemeke Baskets 2 BC Hellas Gangelt
04/30/2024 13:00:00 3 TSV Empor Göhren 4 WürschnitzBallers
04/30/2024 13:00:00 5 Treveris Warriors 8 staytuned
04/30/2024 13:00:00 4 Hangelsberger Uhrensöhne 7 Colo-Colo Rabenstein
04/30/2024 13:00:00 2 Null Bock 5 UBC Eastside Potsdam
04/30/2024 13:00:00 6 Neuhaus Falcons 1 The Murdocks
05/04/2024 13:00:00 7 BC Energy Moscow 5 Treveris Warriors
05/04/2024 13:00:00 8 Klenkes Baskets Aachen 4 Hangelsberger Uhrensöhne
05/04/2024 13:00:00 1 Riemeke Baskets 2 Null Bock
05/04/2024 13:00:00 3 TSV Empor Göhren 6 Neuhaus Falcons
05/04/2024 13:00:00 3 P-Berg Celtics 7 Colo-Colo Rabenstein
05/04/2024 13:00:00 2 BC Hellas Gangelt 5 UBC Eastside Potsdam
05/04/2024 13:00:00 4 WürschnitzBallers 1 The Murdocks
05/04/2024 13:00:00 8 staytuned 6 KK Roter Stern TV
05/07/2024 13:00:00 4 Hangelsberger Uhrensöhne 7 BC Energy Moscow TV
05/07/2024 13:00:00 2 Null Bock 8 Klenkes Baskets Aachen
05/07/2024 13:00:00 6 Neuhaus Falcons 1 Riemeke Baskets
05/07/2024 13:00:00 5 Treveris Warriors 3 TSV Empor Göhren
05/07/2024 13:00:00 4 UBC Eastside Potsdam 3 P-Berg Celtics
05/07/2024 13:00:00 1 The Murdocks 2 BC Hellas Gangelt TV
05/07/2024 13:00:00 6 KK Roter Stern 5 WürschnitzBallers
05/07/2024 13:00:00 7 Colo-Colo Rabenstein 8 staytuned
05/11/2024 13:00:00 7 BC Energy Moscow 2 Null Bock
05/11/2024 13:00:00 8 Klenkes Baskets Aachen 6 Neuhaus Falcons TV
05/11/2024 13:00:00 1 Riemeke Baskets 5 Treveris Warriors
05/11/2024 13:00:00 3 TSV Empor Göhren 4 Hangelsberger Uhrensöhne
05/11/2024 13:00:00 2 P-Berg Celtics 1 The Murdocks
05/11/2024 13:00:00 3 BC Hellas Gangelt 6 KK Roter Stern
05/11/2024 13:00:00 4 WürschnitzBallers 7 Colo-Colo Rabenstein
05/11/2024 13:00:00 8 staytuned 5 UBC Eastside Potsdam
05/14/2024 13:00:00 6 Neuhaus Falcons 7 BC Energy Moscow
05/14/2024 13:00:00 5 Treveris Warriors 8 Klenkes Baskets Aachen
05/14/2024 13:00:00 4 Hangelsberger Uhrensöhne 1 Riemeke Baskets
05/14/2024 13:00:00 2 Null Bock 3 TSV Empor Göhren
05/14/2024 13:00:00 6 KK Roter Stern 2 P-Berg Celtics
05/14/2024 13:00:00 7 Colo-Colo Rabenstein 3 BC Hellas Gangelt
05/14/2024 13:00:00 5 UBC Eastside Potsdam 4 WürschnitzBallers
05/14/2024 13:00:00 1 The Murdocks 8 staytuned
05/18/2024 13:00:00 7 BC Energy Moscow 1 Riemeke Baskets
05/18/2024 13:00:00 8 Klenkes Baskets Aachen 3 TSV Empor Göhren
05/18/2024 13:00:00 5 Treveris Warriors 2 Null Bock TV
05/18/2024 13:00:00 4 Hangelsberger Uhrensöhne 6 Neuhaus Falcons
05/18/2024 13:00:00 2 P-Berg Celtics 4 WürschnitzBallers TV
05/18/2024 13:00:00 3 BC Hellas Gangelt 8 staytuned
05/18/2024 13:00:00 7 Colo-Colo Rabenstein 1 The Murdocks
05/18/2024 13:00:00 5 UBC Eastside Potsdam 6 KK Roter Stern
05/21/2024 13:00:00 3 TSV Empor Göhren 7 BC Energy Moscow
05/21/2024 13:00:00 1 Riemeke Baskets 8 Klenkes Baskets Aachen
05/21/2024 13:00:00 6 Neuhaus Falcons 5 Treveris Warriors
05/21/2024 13:00:00 2 Null Bock 4 Hangelsberger Uhrensöhne
05/21/2024 13:00:00 8 staytuned 2 P-Berg Celtics
05/21/2024 13:00:00 4 WürschnitzBallers 3 BC Hellas Gangelt
05/21/2024 13:00:00 5 KK Roter Stern 7 Colo-Colo Rabenstein
05/21/2024 13:00:00 1 The Murdocks 6 UBC Eastside Potsdam
05/25/2024 13:00:00 7 BC Energy Moscow 8 Klenkes Baskets Aachen
05/25/2024 13:00:00 1 Riemeke Baskets 3 TSV Empor Göhren TV
05/25/2024 13:00:00 5 Treveris Warriors 4 Hangelsberger Uhrensöhne
05/25/2024 13:00:00 2 Null Bock 6 Neuhaus Falcons
05/25/2024 13:00:00 2 P-Berg Celtics 3 BC Hellas Gangelt
05/25/2024 13:00:00 4 WürschnitzBallers 8 staytuned
05/25/2024 13:00:00 7 Colo-Colo Rabenstein 6 UBC Eastside Potsdam TV
05/25/2024 13:00:00 1 The Murdocks 5 KK Roter Stern
TV: Televised
Advertisement