League Schedule -- Season 65
Date/Time Away team Status Home team
6/15/2024 9:30:00 AM Shecherezada Angry Beavers
6/15/2024 9:30:00 AM Team Ukraine Kherson Golden Knights
6/15/2024 9:30:00 AM бк александриец Akademika
6/15/2024 9:30:00 AM Beasts Lugansk Wizards
6/15/2024 9:30:00 AM Stolytsia Tornado Trostyanets
6/15/2024 9:30:00 AM KPMS Astraia
6/15/2024 9:30:00 AM BC Slavyansk SC30
6/15/2024 9:30:00 AM Toros de Nuevo Laredo Team Falcons TV
6/18/2024 9:30:00 AM 5 Angry Beavers 7 Team Ukraine TV
6/18/2024 9:30:00 AM 2 Kherson Golden Knights 6 бк александриец
6/18/2024 9:30:00 AM 3 Akademika 8 Beasts
6/18/2024 9:30:00 AM 1 Lugansk Wizards 4 Shecherezada
6/18/2024 9:30:00 AM 8 Tornado Trostyanets 6 KPMS
6/18/2024 9:30:00 AM 3 Astraia 7 BC Slavyansk
6/18/2024 9:30:00 AM 1 SC30 4 Toros de Nuevo Laredo
6/18/2024 9:30:00 AM 5 Team Falcons 2 Stolytsia
6/22/2024 9:30:00 AM 5 бк александриец 4 Angry Beavers
6/22/2024 9:30:00 AM 8 Beasts 3 Kherson Golden Knights TV
6/22/2024 9:30:00 AM 6 Shecherezada 2 Akademika
6/22/2024 9:30:00 AM 7 Team Ukraine 1 Lugansk Wizards
6/22/2024 9:30:00 AM 7 BC Slavyansk 8 Tornado Trostyanets
6/22/2024 9:30:00 AM 3 Toros de Nuevo Laredo 1 Astraia
6/22/2024 9:30:00 AM 2 Stolytsia 4 SC30
6/22/2024 9:30:00 AM 5 KPMS 6 Team Falcons
6/25/2024 9:30:00 AM 5 Angry Beavers 8 Beasts
6/25/2024 9:30:00 AM 3 Kherson Golden Knights 6 Shecherezada
6/25/2024 9:30:00 AM 2 Akademika 7 Team Ukraine
6/25/2024 9:30:00 AM 1 Lugansk Wizards 4 бк александриец
6/25/2024 9:30:00 AM 7 Tornado Trostyanets 2 Toros de Nuevo Laredo
6/25/2024 9:30:00 AM 3 Astraia 1 Stolytsia TV
6/25/2024 9:30:00 AM 4 SC30 5 KPMS
6/25/2024 9:30:00 AM 6 Team Falcons 8 BC Slavyansk
6/29/2024 9:30:00 AM 2 Akademika 5 Angry Beavers
6/29/2024 9:30:00 AM 1 Lugansk Wizards 3 Kherson Golden Knights
6/29/2024 9:30:00 AM 4 бк александриец 6 Shecherezada TV
6/29/2024 9:30:00 AM 7 Beasts 8 Team Ukraine
6/29/2024 9:30:00 AM 4 SC30 7 Tornado Trostyanets TV
6/29/2024 9:30:00 AM 5 Team Falcons 3 Astraia
6/29/2024 9:30:00 AM 8 BC Slavyansk 1 Stolytsia
6/29/2024 9:30:00 AM 2 Toros de Nuevo Laredo 6 KPMS
7/2/2024 9:30:00 AM 5 Angry Beavers 2 Lugansk Wizards
7/2/2024 9:30:00 AM 3 Kherson Golden Knights 1 Akademika
7/2/2024 9:30:00 AM 6 Shecherezada 8 Beasts
7/2/2024 9:30:00 AM 7 Team Ukraine 4 бк александриец
7/2/2024 9:30:00 AM 7 Tornado Trostyanets 5 Team Falcons
7/2/2024 9:30:00 AM 4 Astraia 3 SC30
7/2/2024 9:30:00 AM 1 Stolytsia 2 Toros de Nuevo Laredo
7/2/2024 9:30:00 AM 6 KPMS 8 BC Slavyansk TV
7/6/2024 9:30:00 AM 3 Kherson Golden Knights 5 Angry Beavers
7/6/2024 9:30:00 AM 2 Lugansk Wizards 1 Akademika TV
7/6/2024 9:30:00 AM 8 Team Ukraine 6 Shecherezada
7/6/2024 9:30:00 AM 7 Beasts 4 бк александриец
7/6/2024 9:30:00 AM 3 Astraia 7 Tornado Trostyanets
7/6/2024 9:30:00 AM 6 Team Falcons 4 SC30
7/6/2024 9:30:00 AM 5 KPMS 1 Stolytsia
7/6/2024 9:30:00 AM 2 Toros de Nuevo Laredo 8 BC Slavyansk
7/9/2024 9:30:00 AM 6 Angry Beavers 7 Tornado Trostyanets
7/9/2024 9:30:00 AM 3 Kherson Golden Knights 3 Astraia
7/9/2024 9:30:00 AM 1 Akademika 4 SC30
7/9/2024 9:30:00 AM 2 Lugansk Wizards 5 Team Falcons
7/9/2024 9:30:00 AM 5 Shecherezada 1 Stolytsia
7/9/2024 9:30:00 AM 8 Team Ukraine 6 KPMS
7/9/2024 9:30:00 AM 4 бк александриец 8 BC Slavyansk
7/9/2024 9:30:00 AM 7 Beasts 2 Toros de Nuevo Laredo TV
7/13/2024 9:30:00 AM 3 Astraia 6 Angry Beavers
7/13/2024 9:30:00 AM 4 SC30 3 Kherson Golden Knights
7/13/2024 9:30:00 AM 6 Team Falcons 1 Akademika TV
7/13/2024 9:30:00 AM 1 Stolytsia 2 Lugansk Wizards
7/13/2024 9:30:00 AM 5 KPMS 5 Shecherezada
7/13/2024 9:30:00 AM 8 BC Slavyansk 8 Team Ukraine
7/13/2024 9:30:00 AM 2 Toros de Nuevo Laredo 4 бк александриец
7/13/2024 9:30:00 AM 7 Tornado Trostyanets 7 Beasts
7/16/2024 9:30:00 AM 8 Angry Beavers 5 SC30
7/16/2024 9:30:00 AM 3 Kherson Golden Knights 6 Team Falcons
7/16/2024 9:30:00 AM 1 Akademika 1 Stolytsia
7/16/2024 9:30:00 AM 2 Lugansk Wizards 4 KPMS
7/16/2024 9:30:00 AM 5 Shecherezada 8 BC Slavyansk
7/16/2024 9:30:00 AM 6 Team Ukraine 2 Toros de Nuevo Laredo
7/16/2024 9:30:00 AM 4 бк александриец 7 Tornado Trostyanets
7/16/2024 9:30:00 AM 7 Beasts 3 Astraia
7/20/2024 9:30:00 AM 6 Team Falcons 8 Angry Beavers
7/20/2024 9:30:00 AM 2 Stolytsia 3 Kherson Golden Knights
7/20/2024 9:30:00 AM 5 KPMS 1 Akademika
7/20/2024 9:30:00 AM 8 BC Slavyansk 2 Lugansk Wizards TV
7/20/2024 9:30:00 AM 1 Toros de Nuevo Laredo 5 Shecherezada
7/20/2024 9:30:00 AM 7 Tornado Trostyanets 7 Team Ukraine
7/20/2024 9:30:00 AM 3 Astraia 4 бк александриец
7/20/2024 9:30:00 AM 4 SC30 6 Beasts
7/23/2024 9:30:00 AM 8 Angry Beavers 2 Stolytsia
7/23/2024 9:30:00 AM 3 Kherson Golden Knights 5 KPMS
7/23/2024 9:30:00 AM 1 Akademika 8 BC Slavyansk
7/23/2024 9:30:00 AM 2 Lugansk Wizards 1 Toros de Nuevo Laredo
7/23/2024 9:30:00 AM 5 Shecherezada 7 Tornado Trostyanets
7/23/2024 9:30:00 AM 6 Team Ukraine 4 Astraia TV
7/23/2024 9:30:00 AM 4 бк александриец 3 SC30
7/23/2024 9:30:00 AM 7 Beasts 6 Team Falcons
7/27/2024 9:30:00 AM 5 KPMS 8 Angry Beavers TV
7/27/2024 9:30:00 AM 8 BC Slavyansk 3 Kherson Golden Knights
7/27/2024 9:30:00 AM 1 Toros de Nuevo Laredo 1 Akademika
7/27/2024 9:30:00 AM 7 Tornado Trostyanets 2 Lugansk Wizards
7/27/2024 9:30:00 AM 4 Astraia 5 Shecherezada
7/27/2024 9:30:00 AM 3 SC30 6 Team Ukraine
7/27/2024 9:30:00 AM 6 Team Falcons 4 бк александриец
7/27/2024 9:30:00 AM 2 Stolytsia 7 Beasts
8/3/2024 9:30:00 AM 8 Angry Beavers 8 BC Slavyansk
8/3/2024 9:30:00 AM 3 Kherson Golden Knights 1 Toros de Nuevo Laredo
8/3/2024 9:30:00 AM 1 Akademika 7 Tornado Trostyanets
8/3/2024 9:30:00 AM 2 Lugansk Wizards 4 Astraia
8/3/2024 9:30:00 AM 5 Shecherezada 3 SC30 TV
8/3/2024 9:30:00 AM 6 Team Ukraine 6 Team Falcons
8/3/2024 9:30:00 AM 4 бк александриец 2 Stolytsia TV
8/3/2024 9:30:00 AM 7 Beasts 5 KPMS
8/6/2024 9:30:00 AM 1 Toros de Nuevo Laredo 8 Angry Beavers
8/6/2024 9:30:00 AM 7 Tornado Trostyanets 3 Kherson Golden Knights TV
8/6/2024 9:30:00 AM 4 Astraia 1 Akademika
8/6/2024 9:30:00 AM 3 SC30 2 Lugansk Wizards
8/6/2024 9:30:00 AM 6 Team Falcons 5 Shecherezada
8/6/2024 9:30:00 AM 2 Stolytsia 6 Team Ukraine
8/6/2024 9:30:00 AM 5 KPMS 4 бк александриец
8/6/2024 9:30:00 AM 8 BC Slavyansk 7 Beasts
8/10/2024 9:30:00 AM 8 Angry Beavers 5 Shecherezada
8/10/2024 9:30:00 AM 3 Kherson Golden Knights 6 Team Ukraine
8/10/2024 9:30:00 AM 1 Akademika 4 бк александриец
8/10/2024 9:30:00 AM 2 Lugansk Wizards 7 Beasts
8/10/2024 9:30:00 AM 7 Tornado Trostyanets 2 Stolytsia
8/10/2024 9:30:00 AM 4 Astraia 5 KPMS
8/10/2024 9:30:00 AM 3 SC30 8 BC Slavyansk
8/10/2024 9:30:00 AM 6 Team Falcons 1 Toros de Nuevo Laredo TV
8/13/2024 9:30:00 AM 6 Team Ukraine 8 Angry Beavers TV
8/13/2024 9:30:00 AM 4 бк александриец 3 Kherson Golden Knights
8/13/2024 9:30:00 AM 7 Beasts 1 Akademika
8/13/2024 9:30:00 AM 5 Shecherezada 2 Lugansk Wizards
8/13/2024 9:30:00 AM 5 KPMS 7 Tornado Trostyanets
8/13/2024 9:30:00 AM 8 BC Slavyansk 4 Astraia TV
8/13/2024 9:30:00 AM 1 Toros de Nuevo Laredo 3 SC30
8/13/2024 9:30:00 AM 2 Stolytsia 6 Team Falcons
8/17/2024 9:30:00 AM 8 Angry Beavers 4 бк александриец
8/17/2024 9:30:00 AM 3 Kherson Golden Knights 7 Beasts TV
8/17/2024 9:30:00 AM 1 Akademika 5 Shecherezada
8/17/2024 9:30:00 AM 2 Lugansk Wizards 6 Team Ukraine
8/17/2024 9:30:00 AM 7 Tornado Trostyanets 8 BC Slavyansk
8/17/2024 9:30:00 AM 4 Astraia 1 Toros de Nuevo Laredo
8/17/2024 9:30:00 AM 3 SC30 2 Stolytsia
8/17/2024 9:30:00 AM 6 Team Falcons 5 KPMS
8/20/2024 9:30:00 AM 7 Beasts 8 Angry Beavers
8/20/2024 9:30:00 AM 5 Shecherezada 3 Kherson Golden Knights
8/20/2024 9:30:00 AM 6 Team Ukraine 1 Akademika
8/20/2024 9:30:00 AM 4 бк александриец 2 Lugansk Wizards
8/20/2024 9:30:00 AM 1 Toros de Nuevo Laredo 7 Tornado Trostyanets
8/20/2024 9:30:00 AM 2 Stolytsia 4 Astraia
8/20/2024 9:30:00 AM 5 KPMS 3 SC30
8/20/2024 9:30:00 AM 8 BC Slavyansk 6 Team Falcons
8/24/2024 9:30:00 AM 8 Angry Beavers 1 Akademika
8/24/2024 9:30:00 AM 3 Kherson Golden Knights 2 Lugansk Wizards
8/24/2024 9:30:00 AM 5 Shecherezada 4 бк александриец TV
8/24/2024 9:30:00 AM 6 Team Ukraine 7 Beasts
8/24/2024 9:30:00 AM 7 Tornado Trostyanets 3 SC30 TV
8/24/2024 9:30:00 AM 4 Astraia 6 Team Falcons
8/24/2024 9:30:00 AM 2 Stolytsia 8 BC Slavyansk
8/24/2024 9:30:00 AM 5 KPMS 1 Toros de Nuevo Laredo
8/27/2024 9:30:00 AM 2 Lugansk Wizards 8 Angry Beavers
8/27/2024 9:30:00 AM 1 Akademika 3 Kherson Golden Knights
8/27/2024 9:30:00 AM 7 Beasts 5 Shecherezada
8/27/2024 9:30:00 AM 4 бк александриец 6 Team Ukraine
8/27/2024 9:30:00 AM 6 Team Falcons 7 Tornado Trostyanets
8/27/2024 9:30:00 AM 3 SC30 4 Astraia
8/27/2024 9:30:00 AM 1 Toros de Nuevo Laredo 2 Stolytsia
8/27/2024 9:30:00 AM 8 BC Slavyansk 5 KPMS
8/31/2024 9:30:00 AM 8 Angry Beavers 3 Kherson Golden Knights
8/31/2024 9:30:00 AM 1 Akademika 2 Lugansk Wizards TV
8/31/2024 9:30:00 AM 5 Shecherezada 6 Team Ukraine
8/31/2024 9:30:00 AM 4 бк александриец 7 Beasts
8/31/2024 9:30:00 AM 7 Tornado Trostyanets 4 Astraia
8/31/2024 9:30:00 AM 3 SC30 6 Team Falcons
8/31/2024 9:30:00 AM 2 Stolytsia 5 KPMS TV
8/31/2024 9:30:00 AM 8 BC Slavyansk 1 Toros de Nuevo Laredo
TV: Televised
Advertisement