BuzzerBeater Forums

BB Hrvatska > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: canci
This Post:
22
319923.2 in reply to 319923.1
Date: 08/22/2023 08:35:04
Akul Atina
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
382382
Second Team:
MVV
Pozdrav hr zajednico. Vrijeme je za promjene, vrijeme je da malo dignemo u21 repku. Svi vi koji pratite forum, znate da sam najavio da se ove izbore kandidiram za u21 izbornika. Kandidirao sam se i prosle ali samo reda radi jer nisam tada bio jos spreman. Igrom slucaja nakon tih izbora doslo je dosta novih igraca za kratko vrijeme i vecina tih igraca je ostala. Kao sto zbate oformljena je hr discord grupa prvenstveno u vezi treniranja u21 mladica ali onda se prosirilo na sve aspekte buzzera. Ono sto mogu reci, da u te dvije sezone, 50% novih clanova je diglo teretanu na lvl 3. Vecina ako ne i svi imaju pomocnog trenera 6 te trenera mladih min lvl 5. To govorim iz razloga da se vidi da je sustav mladih postavljen. Svi oni imaju 1 ili 2 igraca u trenaznom procesu. Ove sezone ce vec ti neki igraci i zaigrat za u21 reprezentaciju a iduce dolazi jos bolja generacija. Sve ovo je pocetak koji sam postavio prije 2 sezone i naravno da jos to nije idealno s obzirom na veliki broj novih menadzera koji se kroz ovo jos uce treningu i buzzeru. Bilo je gresaka i bit ce ih ali pomaci ce se vidjet kroz sezone koje dolaze. Trenutno smo 53. U21 repka svijeta i idemo to zajedno podic gore. Entuzijazma i volje ima na pretek tako da ono sto mogu obecat je maksimum od sebe. Ne mogu obecat polufinale ep ali u malo daljoj buducnosti ako se nastavi sustavni trening ni to nece biti daleko. Uz sebe imam par ljudi kojima vjerujem i koji su otpocetka samnom tako da i oni nastavljaju uz mene ukoliko dobijem izbore. Ako postanem izbornik svi ostali koji nisu u kontaktu samnom a zele trenirati za mladu repku, slobodno se javite. Nisam jedan od onih koji misli da je najpametniji tako da sve uvazavam. Hvala vam na citanju i sretno svima