BuzzerBeater Forums

BB Slovenija > Auto-bid

Auto-bid

Set priority
Show messages by
This Post:
11
318195.1
Date: 02/14/2023 16:05:01
Prekmurje Storks
II.2
Overall Posts Rated:
161161
Second Team:
Prekmurje Farmers
Pozdravljeni,

na "domaci strani" --> zavihek NOVICE, imate v modrem okvircku povezavo do ankete ali se strinjate, da bi se v BB-ju vzpostavil avtomatski "oddaj ponudbo" pri nakupu igralcev.

24 ur pred koncem drazbe igralca, bi vsak lahko nastavil maksimalno vsoto denarja, ki bi ga bil pripravljen odsteti za doticnega igralca, racunalnik pa bi avtomatsko oddal vecjo ponudbo od "nasprotnika".

To v praksi pomeni, da bi se cene igralcev in osebja zvisale, tisti z manj denarja na racunu pa bi tezje priali do "poceni" boljsih igralcev.

Sam sem glasoval za NE.

Vase mnenje?

This Post:
11
318195.2 in reply to 318195.1
Date: 02/15/2023 04:34:15
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14951495
Second Team:
Kerlci II
Ja sem prav tako glasoval z "ne". Mislim, da to reši problem, ki se mi niti ne zdi problem, hkrati pa odpre cel kup novih težav.

Prav tako, iskreno, nisem najbolj naklonjen vsem "olajšavam", ki so jih uvedli v BB-ju v zadnjih 10 sezonah. Lažji scouting, cenejši trenerji, boljši naborniki, hitrejši trening, zdaj še autobid.... Saj kaj je koristno, a če je vse samo lažje in ceneje, se po mojem precej zabriše meja med igralci, ki igrajo pametno, in igralci, ki igrajo manj premišljeno. Tako da za moje pojme je bilo olajšav dovolj