BuzzerBeater Forums

Hellas - IV.24 > Ντροπη !!!

Ντροπη !!!

Set priority
Show messages by
From: sinotna
This Post:
00
276532.1
Date: 02/14/2016 14:07:29
ionia
III.12
Overall Posts Rated:
11
Καταρχην πολλα συγχαρητηρια στην ομαδα palm bay για την ανοδο της και για τις νικες της....

Ειλικρινα δεν εχω τιποτα με την ομαδα και τον φιλο(και ας μην τον ξερω) Ηλια...

Ημουν τυχερος σε ολη την χρονια και δεν ειχα ουτε ενα τραυματισμο σε παιχτη οπως αλλες φορες ή οπως οι περισσοτεροι απο εσας...Πρωτο λοιπον σφαλμα των υπευθυνων παιχνιδιου υπερ της ομαδας μου....

Στην διαρκεια της χρονιας ειχα ξαναγραψει στο φορουμ του ομιλου μας μετα απο ενα παιχνιδι (88343462) οπου τα φαουλ ηταν 28-5 κατα της ομαδας μου....τελικα το εσβησα γιατι λεω μπορει να ετυχε η δεν ηθελα να γκρινιαξω πανω στα νευρα μου απευθυνομενος παντα προς τους υπευθυνους παιχνιδιου και ποτε κατα καποιας ομαδας...

Παμε τωρα λοιπον στα 3 τελικα παιχνιδια για την ανοδο....

1) 28-15 τα φαουλ κατα της ιοnias.. βολες 14 - 20 για ionia και 22 - 42 για palm bay....
2)26-15 τα φαουλ κατα της ιοnias..βολες 17 - 20 για ionia και 20 - 36 για palm bay....
3)31-10 τα φαουλ κατα της ιοnias.. και το καλυτερο ? 5-6 βολες για ionia και 38 - 48 για palm bay....

Ρε εσεις μας δουλευετε ? Ειμαι 40 χρονων και δεν γουσταρω να με δουλευουν τυπακια σαν εσας...Γουσταρω το παιχνιδι και κατα καιρους γινομαι και συνδρομητης αλλα τελος μεχρι εδω....Η θα φτιαξετε ενα δικαιο παιχνιδι για ολους η αν δεν μπορειτε να μας επιστρεψετε πισω τα λεφτα μας....

Διαμορφώνεται αποτελεσματα και με τετοιο τροπο που ειναι τοσο ηλιθια που μας βγαζετε απο τα ρουχα μας....
Τεσπα δεν θελω να πω αλλα γιατι θα εκφραστω ακομα χειροτερα και δεν ειναι του χαρακτηρα μου..

Ευχαριστω ολες τις ομαδες γιατι μεσα απο τον σκληρο ανταγωνισμο γινομαι και εγω καλυτερος με αποτελεσμα να εχουμε ενα τοσο ενδιαφερον πρωταθλημα....

Συγχαρητηρια και παλι στην ομαδα που ανεβηκε κατηγορια και τους ευχομαι να πανε ακομα ψηλοτερα.....

Καντε κατι κυριοι του παιχνιδιου με τους ομιλους να ειναι πιο ισορροπημενοι οπως σωστα αναφερουν καποιοι φιλοι σε αλλο αρθρο του φορουμ....

Τελος αν δεν μπορειτε κυριοι να φτιαξετε ενα παιχνιδι που να ειναι ισαξιο και ισοτομο προς ολους να μας το πειτε για να αποχωρησουμε ....

Συγνωμη σε ολες τις ομαδες για τον εκνευρισμο μου ....Οσοι πιστευετε οτι ειμαι λαθος θελω να μου το πειτε ανοιχτα....
Οσοι παλι συμφωνουν μαζι μου για τις αδικιες και τις πολλες ατελειες του παιχνιδιου θα'θελα ολοι μαζι να διαμαρτυρουθουμε προς τους υπευθυνους του παιχνιδιου....Θα το εκανα μονος μου αλλα δεν ξερω που πρεπει να απευθυνθω και σιγουρα οσοι πιο πολλοι τοσοτο καλυτερο.....

Sorry αν κουρασα αλλα ενιωσα να πνιγομαι...

IONIA FC
Αντωνης