BuzzerBeater Forums

Hellas - IV.26 > season 33

season 33

Set priority
Show messages by
Message deleted
From: grigora

To: remy
This Post:
00
275862.2 in reply to 275862.1
Date: 01/13/2016 03:39:19
Overall Posts Rated:
2727
πριν θεσεις τετοια ερωτηματα θα επρεπε να ξερεις καλητερα το παιχνιδι. εγω εχω βασισει το παιχνιδι της ομαδας μου στις προπονησεις και οχι στην αγορα παιχτων. παιχτες που εσυ λες μετριους κερδιζουν πολλους ποντους στα σκιλλς απο τις προπονησεις και βελτιωνονται κατα πολυ μεσα στη χρονια. η βελτιωση αυτη δεν εχει αντικτυπο στο μισθο αμεσα. δν ειμαι σιγουρος αλλα μαλλον εχω τον καλυτερο παιχτη αυτη τη στιγμη στην κατηγορια με τον μισθο του να ειναι αυτη τη στιγμη περιπου 10000. υπαρχουν πολλοι παραγοντες στο παιχνιδι, απο τα συστιματα τα μαρκαρισματα τη διαθεση την οποια απο οτι ειδες στα μεταξυ μας ηταν δυνατη και δεν σε κερδισα για πλακα( αφου μαντεψα το συστημα σου και εσυ μαλιστα εκανες λαθος στο δικο μου)
μπορεις να κανεις οποια αναφορα θες στους gm, απο τη στιγμη που εγω παιζω καθαρα δεν με αφορα. αλλωστε ειμαι σιγουρος πως και αυτοι θα συμφωνησουν πως κανω την καλητερη δουλεια σε ολους τους τομεις του παιχνιδιου (τουλαχιστον συγκριτικα με σενα).
γτ την ομαδα gate13 ειμαι σιγουρος πως δεν μπορει να την κοντραρει κανεις μας, ηταν ομαδα 3ης κατηγοριας, και εκει θα ξαναπαει αμεσα, επισης η ομαδα ergotelis ειναι παρα πολυ καλη και με παρουσια πολλες σεζον. ειμαστε ισως ολοι μας ατυχοι που ειμαστε σε αυτον τον ομιλο γτ εχει πολλες ομαδες σε υψηλο επιπεδο. ειναι χαρακτηριστικο κτ που βρικα κατα τυχη. η ομαδα diem-nox που ηταν στον ομιλο μας τη σεζον 31 στισ τελεθτεες θεσεις για καποιο λογο αλλαξε ομιλο και τερματισε τη σεζον 32 2η στον ομιλο IV57.
θελω να καταληξω οτι ο ομιλος μας ειναι πολυ δισκολος και θα πρεπει να αρχισεις να κοιτας πολλα περισοτερα πραγματα περα απο τις μεταγραφες και τους μισθους αν θες να ανεβεις.
καλη επιτυχια

Last edited by grigora at 01/13/2016 03:43:00

Message deleted
From: grigora

To: remy
This Post:
00
275862.4 in reply to 275862.3
Date: 01/13/2016 09:51:39
Overall Posts Rated:
2727
Σπας το κεφαλι σου για να βρισκεις συμπτωσεις αντι να κοιτας την ομαδα σου. τον ergotelis τον κερδισα ευκολα οπως λες παιζοντας δυνατα, και αυτος επαιζε χαλαρα. οπως εχασα δλδ και εγω απο τη loukaniko επειδη κατεβικα χαλαρα. επισης θα πρεπε να ξερεις οτι η μηχανη παιχνιδιου δεν κοιταζει απλα το σουτ και την αμυνα για τις πιθανοτητες των σουτ. ειναι πολλοι παραγοντες. η πασα γενικα της ομαδας ο χειρισμος τα συστιματα και η διαθεση. δεν θα κατσω να σου εξηγησω το παιχνιδι, ακομα ψαχνω ,αλλα εγω ψαχνω. εσυ απλα βασιζεσαι στα λεφτα αγοραζοντας 30ριδες που καθε βδομαδα πεφτουν τα σκιλλς τους. εγω προπονω παιχτες πανω απο 8 σεζον. εχω φτιαξει ομαδα που ειδικα στις αμυνες δεν εχει αδυναμιες. εχω ξοδεψει λεφτα σε ντραφτ 40000 παλιοτερα την εβδομαδα οταν ο μεσος ορος της κατηγοριας ειναι 4000. και επιτελους βρικα παιχτη που εχει προδιαγραφες για πολυ καλυτερες κατηγοριες, και εχει αγονιστει και στην εθνικη u21. μπορεις να ρωτησεις και τον meteoritis για τη δουλεια που κανω και για τα λεφτα που χαλαω σε προπονητες.
αφου νομιζεις οτι κλεβω επικοινωνησε με εναν gm, εγω ειμαι ανοιχτος να μιλησω με οποιονδηποτε απο τη στιγμη που ειμαι καθαρος.
εσυ μαλλον ψαχνεις δικαιολογιες επειδη δεν μπορεις να κερδισεις αγοραζοντας παλτα απο την 3η κατηγορια.

Last edited by grigora at 01/13/2016 10:19:05

This Post:
00
275862.5 in reply to 275862.4
Date: 01/13/2016 10:59:47
Μετεωρα B.C.
IV.6
Overall Posts Rated:
788788
Second Team:
Avengers B.C.
Ρε λαμογιο;; Χακαρες το παιχνιδι;

From: remy

This Post:
00
275862.6 in reply to 275862.5
Date: 01/13/2016 14:34:25
Overall Posts Rated:
66
απ οτι καταλαβαίνω οι κόποι ανταμοίβονται...κλήση τριών 22χρονων στην εθνική με μισθό 10000 ενώ όλοι οι υπόλοιποι είναι άνω των 150000!!!μέγιστο τρολάρισμα...ελπίζω κάποια στιγμή να επέμβουν οι gm στα σοβαρα!

From: Meteoritis

To: remy
This Post:
00
275862.7 in reply to 275862.6
Date: 01/13/2016 16:45:23
Μετεωρα B.C.
IV.6
Overall Posts Rated:
788788
Second Team:
Avengers B.C.
Μπορεις να κοιταξεις καλυτερα το ροστερ της εθνικης φιλε. Η κληση εγινε για να αποθηκευτουν τα σκιλς των παικτων στο αρχειο μας και αμεσως διωχτηκαν. Μπορεις να το τσεκαρεις. Νλεπεις εχουμε να διαχειρηστουμε ολους τους +21 σε εηλικια Ελληνες και πρεπει να βγαζουμε συνεχεια νεο προγραμμα προπονησης. Αν περιμενα να μου απαντησει ο καθε μανατζερ με μυνημα για τα σκιλς δε θα τελειωναμε ποτε. Ειναι καλο λοιπον να σκεφομαστε καποια πραγματα πριν κατηγορησουμε. Ουτε δικο μου παικτη δεν τολμαω να καλεσεω αν δεν αξιζει.

From: remy

This Post:
00
275862.8 in reply to 275862.7
Date: 01/13/2016 16:58:30
Overall Posts Rated:
66
έχω την εντύπωση ότι με το συγκεκριμένο μάνατζερ μιλάτε συχνότατα κάτι το οποίο φάνηκε από την οικειότητα με την οποία απάντησες πριν λιγες ώρες σε ένα φόρουμ που απέχει δύο ολόκληρες κατηγορίες απο τη δική μας.και ξαφνικά αυτή η αναζήτηση υποψηφίων για την εθνική έγινε σήμερα...οπότε δεν υπάρχει λόγος να μου υποδεικνύεις ότι δεν σκέφτομαι σωστα!

From: Meteoritis

To: remy
This Post:
00
275862.9 in reply to 275862.8
Date: 01/13/2016 17:10:23
Μετεωρα B.C.
IV.6
Overall Posts Rated:
788788
Second Team:
Avengers B.C.
Φιλε μου τον συγκεκριμενο μανατζερ τον γνωριζω οσο γνωριζω κι εσενα πιστεψε με. Εχουμε μιλησει μονο μεσω ταχυδρομειου περιπου 15 φορες. Σε προσωπικο επιπεδο τιποτα. Να φανταστεις ουτε την ηλικια του δεν γνωριζω. Ο λογος που απαντησα ετσι ειναι γιατι μου φανηκε πολυ αστειο τοολο σκηνικο. Εαν προπονουσες κι εσυ ελληνακια θα ηταν χαρα μου ειληκρινα να μιλαμε για την βελτιωση τους. Οπως φυσικα ειναι χαρα μου να μπορω να βοηθησω καποιον σε οτιδηποτε, εαν φυσικα μπορω.

Το θεμα ειναι οτι ρε συ χωρις καμια παρεξηγηση ολα σου φταινε. Ξερεις οταν πρωτοξεκινησα το παιχνιδι κι εγω το ειχα αυτο οταν δεν εβλλεπα αποτελεσματα αλλα παντα υπαρχει εξηγηση. Οσο για το κομματι της εθνικης πιστεψε με δεν υπαρχει ωφελος στο να του καλεσω τα παικτακια εφοσον ηδη τους εχω διωξει. Το ωφελος καποιος το εχει οταν ο παικτης του παρει παιχνιδι με την εθνικη. Τοτε εχει αυξηση εμπορικων εσοδων.

Κατα τα αλλα δεν νομιζω να υπαρχει κατι περισσοτερο για το οποιο πρεπει να δικιολογηθω. Παρολα αυτα αυτες ειναι παρεξηγησεις που συμβαινουν. Ελπιζω να σιυ ελυσε οποιους ενοιασμους ειχες στο συγκεκριμενο κομματι και ευχομαι να αλλαξες γνωμη.

Καλη συνεχεια.

From: remy

This Post:
00
275862.10 in reply to 275862.9
Date: 01/13/2016 17:24:10
Overall Posts Rated:
66
Πραγματικά δεν απάντησα γιατί ήθελα να μου σπολογηθεις...δε νιώθω οτι κάποιος έχει την υποχρέωση απέναντι μου να το κάνει!και επειδή πιστεύεις οτι όλα μου φταίνε θέλω να σου πω ότι κανεις λάθος!παίζω το παιχνίδι πάνω από δεκαπέντε σεζόν και έχω ξεκινήσει από την πέμπτη κατηγορία και έχω φτάσει μέχρι τελικό στην τρίτη!μελετάω αρκετά το παιχνίδι και είναι η πρώτη φορά που βλέπω κάτι τόσο περίεργο και μάλιστα οχι μονάχα απέναντι στη δικη μου ομάδα.δεν είναι η ζωή μου αυτό το παιχνίδι και ούτε θα στεναχωρηθώ αν ο συγκεκριμένος μάνατζερ βρήκε τρόπο να παραπλανει τη μηχανή παιχνιδιού.απλα θα σταματήσω να παίζω και να αφιερώνω τον οποίο χρόνο μου!δεν έχει να κάνει με μη αποδοχή ήττας η με εγωισμό -θυμό!
Καλη συνέχεια!

This Post:
00
275862.11 in reply to 275862.10
Date: 01/15/2016 21:11:34
Overall Posts Rated:
11571157
Θα ήθελα να προτείνω όποιος πιστεύει-νομίζει-θεωρεί ότι έχει συμβεί κάτι παράνομο να κάνει μία αναφορά παρατυπίας. Η αναφορά θα εξεταστεί με την μέγιστη δυνατή σοβαρότητα και θα πάρει τον δρόμο της.....

Οι κατηγορίες στα forum πολύ απλά απαγορεύονται. Ξέρω ότι γίνομαι αυστηρός και ανελαστικός αλλά αυτοί είναι οι κανόνες παιδιά

Last edited by GM-sarithin at 01/15/2016 21:12:01

Ο Marinάκης χτυπάει πάντα δυο φορές