BuzzerBeater Forums

Hellas - III.4 > Σεζόν 29-Power Rankings

Σεζόν 29-Power Rankings

Set priority
Show messages by
This Post:
00
265629.10 in reply to 265629.9
Date: 1/18/2015 1:50:54 PM
Arsenal kalamakiou
IV.3
Overall Posts Rated:
88
Συγχαρητηρια στους Τρελιαριδες για την ανοδο,οπως και ειχα προβλεψει.Οι gate13 δεν επρεπε να παιξουν δυνατα στο δευτερο αγωνα και το πληρωσαν αυτό,προσωπικη μου αποψη βεβαια.Καλη σεζον να εχουμε παιδια και ευχομαι περισσοτερη συμμετοχη κι από αλλους στο φορουμ.

Message deleted
Message deleted
This Post:
00
265629.13 in reply to 265629.10
Date: 1/18/2015 2:06:09 PM
Overall Posts Rated:
7070
Συμφωνώ μαζί σου. Ο gate13 έπρεπε να αφήσει το 2ο παιχνίδι στους Τρελιάρηδες και να χτυπήσει το τελευταίο που ήταν στην έδρα του και θα είχε κερδίσει αν δεν έκανε αυτό το λάθος.
Τώρα που φεύγουν οι Τρελιάρηδες μείναμε οι δύο μας και ο Zvezda στον μπλε όμιλο λίγο δύσκολο για εμένα να κάνω τη φετινή πορεία και του χρόνου αφού ναι μεν η προπόνηση πάει εξαιρετικά και 3 παίκτες μου βελτιώνονται κάθε εβδομάδα όμως έφυγαν δύο παίκτες λόγω ηλικίας, οι όποιοι δύσκολα θα αντικατασταθούν.
Ο Zvezda πουλάει δύο παίκτες του αλλά δεν έχει πάρει προσφορά ακόμα νομίζω, οπότε μάλλον δεν θα αλλάξει κάτι στην ομάδα του και τον βλέπω στην 3αδα πάλι. Εσύ πήρες τον παίκτη του mamu από την Α1 και πας για μεγάλα πράγματα φέτος αφού μπορείς να παίξεις και εξωτερικά συστήματα με τέτοιο παικταρά οπότε σε βλέπω για δυάδα( ακόμα και πρώτος αν δεν κατέβει κανά τέρας από πάνω)
Εγώ για να μην βγω 5ος και κάτω πρέπει να βρω γρήγορα ψηλό αφού ναι μεν μπορώ να παίξω με 8αρι ρόστερ όμως αν οι μισθοί είναι 113k( με τόσους περίπου ανέβηκα από την IV) δεν γίνεται δουλειά.
Καλή σεζόν και ελπίζω με τη σειρά μου να έρθει κάποιος από πάνω ή από κάτω που να συμμετέχει στο φόρουμ γιατί μόνο 3 είμαστε μέχρι τώρα άντε ρε παιδιά ξυπνάτε

The enemy of good is...the better!