BuzzerBeater Forums

Hellas - I.1 > Πρωταγωνιστες της χρονιας σεζον 19

Πρωταγωνιστες της χρονιας σεζον 19

Set priority
Show messages by
This Post:
00
215667.2 in reply to 215667.1
Date: 05/05/2012 04:09:46
Overall Posts Rated:
173173
- πολυτιμοτερος κοουτς: Ανάμεσα σε δύο είμαι... yperihitikos και Fendagin 7 έκαναν πράγματα και θαύματα φέτος... Στο νήμα ψηφίζω καλύτερο κόουτς τον yperihitiko γιατί έχει πιο φθηνό ρόστερ από άποψη μισθών! Μπράβο και στους δύο όπως και στις kologries που έμειναν από νωρίς στην κατηγορία :)
- πολυτιμοτερος παιχτης: είμαι φαν των PG... ασσιστς και καλές άμυνες πιστεύω πως λύνουν πολλά προβλήματα... Οι 2 Έλληνες διεθνείς PG είναι τα πουλέν μου... Πρώτο ψηφίζω Kazatzidi, δεύτερο Kouvaraki!
- πολυτιμοτερος παιχτης της ομαδας μου: Σε μια σεζόν που στην ουσία πήγε χαμένη από άποψη αποτελεσμάτων αλλά αφοσιώθηκε στην προπόνηση, καλύτερος παίκτης ο Farakopoulos με σχεδόν διψήφιο αριθμό ποπς αυτή τη σεζόν (στα 23 του)!!! Μαμού κάνε χώρο, ερχόμαστε!!!!

This Post:
00
215667.3 in reply to 215667.2
Date: 05/05/2012 05:15:19
Overall Posts Rated:
66
- πολυτιμοτερος κοουτς: Φενταγιν, Μάτσας
- πολυτιμοτερος παιχτης: Πιζάνο, Ruoyong
- πολυτιμοτερος παιχτης της ομαδας μου: ΝτεΦειτερ

From: nikos64

This Post:
00
215667.5 in reply to 215667.4
Date: 05/05/2012 06:27:54
Overall Posts Rated:
303303
- πολυτιμοτερος κοουτς: υπερηχητικος - γιατι ουσιαστικα εκανε πλακα ...αν ηθελε ανετα πηγαινε τελικους
κολογριες - πρωτη φορα α1 και εμεινε ανετα

- πολυτιμοτερος παιχτης: Berbadovci αν ο ματσας λεει αυτα που λεει ε τοτε.....

- πολυτιμοτερος παιχτης της ομαδας μου: μπασας με διαφορα

This Post:
00
215667.6 in reply to 215667.4
Date: 05/05/2012 07:52:05
Overall Posts Rated:
193193
- πολυτιμοτερος κοουτς: yperihitikos και kapetan_fasarias για μένα. Θα επέλεγα krouela (kologries), αλλά το τελείωμα της σεζόν του δεν μου άρεσε.. Οι Δράκοι με φθηνό σχετικά ρόστερ, έκαναν πλάκα από τους Μεγάλους και αν το πίστευαν μπορούσαν και σε κάτι καλύτερο...Ακόμα προσπαθώ να καταλάβω πως έχασα στο μεταξύ μας ματς... O καπετάνιος εγγύηση, χτύπησε πρωτιά, έπαιξε και ΒΒ3, ανοδική η πορεία του.

- πολυτιμοτερος παιχτης:
Berbadovci του Thrylos... ;Έκοβε, πάσαρε, σκόραρε....Τα πάντα όλα... Στην εθνική, φοβερό δίδυμο με τον Hyseni...
Ακολουθεί Ai Ruoyong του 2007... Ολοκληρωμένος.


- πολυτιμοτερος παιχτης της ομαδας μου:
Trnka ο αγαπημένος μου....Λόγω θέσης, απόδοσης, skills, ....Τα κάνει όλα και η ομάδα φέτος του οφείλει πολλά...Στη μέση της χρονιάς τραυματίστηκε και φάνηκε η απουσία του... Απλά συγκλονιστικός...Ακολουθεί ο Bato ο Hyseni...

This Post:
00
215667.7 in reply to 215667.6
Date: 05/06/2012 11:02:33
Overall Posts Rated:
6464
- πολυτιμοτερος κοουτς:Φασαριας και φενταγιν ηταν εξαιρετικοι φετος και δεν ξερω ποιον να ψηφισω ως πρωτο..Στο νημα κερδιζει για μενα ο kapetan_fasarias που με πολυ λογικο μπατζετ πηγε την ομαδα του στους τελικους και δειχνει σταθερα ανοδικη πορεια..Αλλα και ο φεντα μεγαλη πορεια φετος,ειδικα μετα τον πρωτο γυρο..

- πολυτιμοτερος παιχτης: Για μενα μακραν ο MVP της σεζον,ο παιχτης δηλαδη που επαιξε τον καθοριστικοτερο ρολο στην πορεια της ομαδας του,ηταν ο Ivanas Basas..Εκανε ΤΕΡΑΣΤΙΟ πρωταθλημα..44 λεπτα,19 ποντοι,13 ριμπς,με πολυ καλα ποσοστα και χωρις να βγει ποτε με φαουλ..Μορφη! :Ρ Η δευτερη επιλογη μου ειναι ο Luca Trionfini που ηγηθηκε της προσπαθειας των κολογριων για παραμονη με 18π και πανω απο 4 ριμπς και ασσιστ..Εξαιρετικος και αυτος..

- πολυτιμοτερος παιχτης της ομαδας μου: Κακα τα ψεματα,φετος ο Leung Tuan Mu ξεπερασε τον εαυτο του..Με 23χιλ μισθο καταφερε να βγαλει τη σεζον ως βασικος οταν ο πολυ ακριβοτερος του Pihlhjerta το μονο που εκανε ειναι γυριζει απο κλαμπ σε κλαμπ και να μου ερχεται ζαντα την αλλη μερα στην προπονηση :Ρ