BuzzerBeater Forums

Hellas - I.1 > Πρωταγωνιστες της χρονιας σεζον 14

Πρωταγωνιστες της χρονιας σεζον 14

Set priority
Show messages by
This Post:
11
167333.2 in reply to 167333.1
Date: 12/26/2010 20:29:07
Green Devils B.C
II.2
Overall Posts Rated:
9797
Second Team:
Red Devils B.C
1)Ασυγκράτητος μεχρι να το χάσει

2) χμμμμμμ..... Μάτσας και πάλι.....κόντεψε να πάρει τη κούπα και οικονομικά βγήκε πολύ κερδισμένος. Αρκεί του χρόνου να με δικαιώσει !

3) Yiorgos Aggelikos Πρόλαβε μόνο 9 παιχνίδια Πρωταθλήματος αλλα νομίζω οτι οδήγησε Μαρτίου και σε μια κατάκτηση Κυπέλλου... κάνει όργια απέναντυ σε όλους....

4) Εδώ μου έδωσες τα ελεύθερο να πώ οτι θέλω! Ο μέγιστος, ο εκπληκτικός , αυτός που παραλίγο να πάρει τον Μάτσας μόνος του , ο ενας και μοναδικός Gustavo Gallard !!!! Εχει κάνει απόσβεση εως και στο τελευταίο $

I love this game!
From: G.P

This Post:
00
167333.4 in reply to 167333.1
Date: 12/28/2010 15:50:16
Peristeri Lakers
III.1
Overall Posts Rated:
3737
epanerxomai meta apo apoxh mias sezon apo thn pshfoforia an kai anti8etos me ton 8esmo...exoume kai leme loipon....

1.asigkrathtos akoma kai me ton fitila:)
2.martiou.isws na adikw lazaro kai gastone alla to basket einai aplo.... exei tous kalyterous psilous kai kserei na tous ekmetaleyetai akoma kai me to problepsimo monodiastato tropo paixnidiou tou.oi ypoloipoi as broun tropo na ton stmathsoun.to kypello den tou to xarisan allwste....
3.cordellas(oxi tou pallikara)....1 rebounder,2 skorer....an kai ypoleipetai se skills apo antipalous tous!to oti peftei to voutiro den exei na kanei me thn apodosh tou
4.den exw agaphmeno paikth sthn omada mou,den miliomaste me kanenan:)

From: Rantanplan

To: G.P
This Post:
00
167333.5 in reply to 167333.4
Date: 12/28/2010 17:04:12
voutirostopsomimou
IV.4
Overall Posts Rated:
6060
:-))) Δε μιλιόμαστε με κανέναν. προσκυνώ!
Αν βέβαια ο δικός σου μαζεύει 31 ριμπάουντ με 22 πόντους στο πιο κρίσιμο παιχνίδι, ε πες του μια καλή κουβέντα.

1. Καλύτερο ρόστερ. Δεν το έχει ο Ασυγκράτητος! Θα ψηφίσω "εθνική ελλάδος". Μου αρέσει όλο αυτό το μάζεμα, έχει τουλάχιστον μια διαφορετική προσωπικότητα
2. Με δεδομένο ότι ο Δον το γνωρίζει καλά το αντικείμενο, δεν τον ψηφίζω γιατί (εμ τι θα τον ψήφιζα νομίζετε) τις δύο τελευταίες σεζόν ξεκινάει με την πρώτη κολλημένη, ώσπου να πάρει μπροστά. Το σκουλήκι και το μεταλο, χαίρουν την εκτίμησή μου, αφού χωρίς σκαμπανευάσματα, θεωρώ ότι κάνουν πολύ καλή δουλειά. Οπότε θα ψηφίσω και πάλι τον μιστερ "εθνική ελλάδος". Πήρε το κύπελο, άλλαξε όλην την λογική της ομάδας ρισκάροντας και φαίνεται ότι η συνέχεια θα είναι θετική.
3. Δε μπορώ να ψηφίσω τον Κορδέλα. Συμφωνώ με τον Περιστέρη, μπορεί να έπεσα, αλλά σίγουρα όχι από τον ισπανό. Δε μπορούσα να περιμένω κάτι περισσότερο από αυτόν τον παίχτη. Ισως και πρώτος σκόρερ στην κατηγορία το 5άρι?!? Οπότε ανάμεσα σε αρκετούς εξαιρετικούς παίχτες, αφού στην Α1 όλοι έχουν και από τουλάχιστον έναν, θα πω τον Gallard, λόγω ότι θεωρώ το 3αρι πολύ δύσκολη θέση στην ομάδα για τέτοιες επιδόσεις.
4. Αγαπώ όλα τα σαπάκια μου και θα διοργανώσουμε πάρτυ πτώσης!



Last edited by Rantanplan at 12/28/2010 17:06:34

This Post:
11
167333.7 in reply to 167333.6
Date: 12/28/2010 17:31:19
Green Devils B.C
II.2
Overall Posts Rated:
9797
Second Team:
Red Devils B.C
Εμένα, πάλι μόνος του έπαιξε... ( ο Γκαράκορι μου έσπασε τα νεύρα... 19 εσ.σουτ εχεις ρε ζωο..βαλε τουλάχιστον 1)
Γενικά του Άρη οι παίκτες ειναι ίσως λίγο αδικημένοι.... Άκουνιτς Εθνική και βαράει 1μ+ DMI ;;;;; ΤΡΕΛΑΝΕ ΜΑΣ! Να ενας παίκτης που θα ήθελα αντι του Μπερνάντος...

I love this game!
This Post:
00
167333.8 in reply to 167333.7
Date: 12/28/2010 19:04:23
Overall Posts Rated:
7070
-Kalitero roster tha po Asigratitos..pali protathlitis tha bgei k an den itan aprosextos tha mporouse na exei parei to kipello.

-Kalitero proponiti tha po matsas...Ebgale trela lefta fetos kai tha exei trelo pleonektima an sinexisei me auton ton rythmo (Tha psifiza emena gia tin kataktisi tou kipellou alla ousiastika pira apla enan titlo,kati pou to ithela bebaia para poly alla mexri ekei..)

-Kaliteros paiktis de xero an mporo na psifiso diko mou....Pantos sta ratings tis omadas mou o Aggelikos exei average 17,9 apo tote pou irthe se mena pou einai sigoura rekor gia tin ellada.

edit: Afou den ginetai na psifisoume diko mas psifizo Nikolay Chichigin apo Iron Maiden..eimai poli periergos na do ta skills tou giati kati mou leei oti einai poli pio kalos apo ta 60k pou pairnei..

-Agapimenos paiktis tis omadas mou einai o Mantzios.Den briskeis psilo me to diko tou passing kai xoris auton sto 4 o Aggelikos de tha ekane ta orgia pou kanei.



Last edited by autokratoras at 12/29/2010 09:18:10

This Post:
00
167333.9 in reply to 167333.8
Date: 12/29/2010 08:36:41
Green Devils B.C
II.2
Overall Posts Rated:
9797
Second Team:
Red Devils B.C
de mporoume diko mas ;) pire apo mena o aggelikos

I love this game!
This Post:
22
167333.10 in reply to 167333.9
Date: 12/29/2010 09:00:23
Overall Posts Rated:
99
χωρίς να έχω παρακολουθήσει τόσο πολύ όλα τα δρωμενα και χωρίς να έχω γνώση από την ιστορία της Α1 , των παικτών και των μανατζαραίων, παραθέτω τις ψήφους μου
καλυτερο ροστερ Martiou United
Πιστεύω ότι στην καλύτερη δυνατή κατάστασή της, η Εθνική Μαρτίου νικάει όποια ομάδα θέλει και το απέδειξε με την κατάκτηση της 1ης κούπας. Σημαντικό ρόλο στην ψήφο μου παίζει το γεγονός ότι η υπερομάδα αυτή απαρτίζεται σχεδόν αποκλειστικά από Έλληνες.
-καλυτερος προπονητης Αris - μυκονος
Πραγματοποιεί τον στόχο κάθε μάνατζερ. Παίκτες με μικρό μισθό που κάνουν θαύματα και τακτικές που ξεχαρβαλώνουν πολύ δυνατότερες ομάδες. Νιώθω περήφανος για τους Παλικαράδες μου που κατάφεραν να νικήσουν την ομάδα του Άρη
-πολυτιμοτερος παιχτης Gustavo Gallard
Δε θα πω κανένα τέρας που βάζει 20 πόντους και παίρνει 20 ριμπάουντ στην καθισιά του, γιατί αυτό δεν είναι δα και το πιο σπάνιο είδος παίκτη στο μπάζερ. Δε θα πω ούτε καν τον Αγγελικό που είναι κάτι παραπάνω από ένα τέρας. Θα ψήφιζα πλαίυ μακερ αλλά αν ο Pryzwecki μου είναι δεύτερος σε ασσίστ και κάπου στην δεκάδα σαν σκόρερ τότε σόρι αλλά δεν αξίζει την ψήφο μου παίκτης τέτοιας θέσης. Θα ψηφίσω το τριάρι της ομάδας έκπληξης για φέτος , του φίλου μου του GreenDevils , τον περίφημο Gallard, o οποίος διέπρεψε στην πιο δύσκολη θέση και επιθετικά και αμυντικά και έκανε τη διαφορά στην ομάδα του.
-αγαπημενος παιχτης της ομαδας σου ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΟΥΡΕΛΑΚΗΣ
Τα λόγια περιττά, ο Αλέξανδρος ανέβασε την ομάδα τρένο στην Α1 - και μην βιαστεί κανείς να πει ότι δεν έπαιξε πολύ. Ήταν το γούρι της ομάδας, χωρίς αυτόν να τονώνει συμπαίκτες, να κρατάει το καλό κλίμα στην ομάδα και να υποδέχεται με τον πιο υποδειγματικό τρόπο κάθε νέο Παλικαρά η ομάδα ποτέ δε θα κατάφερνε να φτάσει ως εδώ. Μικρό συμβόλαιο (πάντα δεν είναι αυτό κριτήριο για το αν αξίζει την ψήφο του ο παίκτης???), παίζει με την ίδια δυσκολία γκουχ γκουχ, ευκολία σε όλες τις θέσεις και σαν μάνατζερ των Παλικαράδων μου ανακοινώνω από αυτό το βήμα ότι ο Αλέξανδρος θα συνεχίσει να προσφέρει στην ομάδα μας όσο ο ίδιος επιθυμεί. Αλέξανδρε Τσουρελάκη σ ευχαριστούμε