BuzzerBeater Forums

Hellas - I.1 > *** Season 14 ***

*** Season 14 ***

Set priority
Show messages by
This Post:
11
159143.2 in reply to 159143.1
Date: 10/6/2010 6:22:41 AM
Green Devils B.C
II.2
Overall Posts Rated:
9797
Second Team:
Red Devils B.C
Γειααααααααα (ξενερωμένος... 20% πιθανότητες και μπούμ...)

I love this game!
Message deleted
This Post:
00
159143.8 in reply to 159143.7
Date: 10/6/2010 1:03:46 PM
voutirostopsomimou
IV.4
Overall Posts Rated:
6060
Να ευχηθώ και εγώ στις ομάδες που ήρθαν στην Α1 καλή δύναμη για μια ενδιαφέρουσα σεζόν.
Παλιοί καλοί αντίπαλοι Παοκ και Παντζιτζιφιακός που εκτιμώ ιδιαίτερα.

Οντως ο από εδώ όμιλος φαίνεται πιο ανταγωνιστικός με τον Γκριν να φαίνεται ότι έχει έρθει για να μείνει.
Αυτό σημαίνει ότι εγώ γίνομαι ο πρώτος υποψήφιος για το big brother... να ηρεμήσουν και οι γκουρού από την επόμενη σεζόν. Ξεκινάω βέβαια με το πρώτο παιχνίδι "εξαναγκασμού", αλλά η συνέχεια θα είναι πολύ δύσκολη. Κλειδί η παρουσία (και το ποσοστό ατυχίας του Μαρτίου), αλλά και του κολλητού Περιστέρη. Τον σκώληκα τον βλέπω πάλι πολύ δυνατό,
αλλά και το Μάτσα με τις κινήσεις που έκανε. Είδωμεν.

Η πρόβλεψή μου πάντως είναι ότι και πάλι πολλά θα κριθούν στα πλέυ άουτ με τους απέναντι.





This Post:
00
159143.10 in reply to 159143.9
Date: 10/6/2010 2:11:05 PM
voutirostopsomimou
IV.4
Overall Posts Rated:
6060
Ρε μπαγάσα, εγώ άρχισα με μπιχτές...?
Εγώ θέλω να μιλάω περισσότερο, να σχολιάζουμε το ΒΒ, χωρίς κανένα πρόβλημα με κανέναν. Αλλωστε και στην προηγούμενη σεζόν δε μίλαγα και τι κατάλαβα... τα ακουσα στο τέλος και γίναμε μπίλιες πάλι...

Τέλος πάντων, από πλευράς μισθών, ανέβηκα πάρα πολύ όντως, λόγω των δύο ψηλών μου, αλλά θεωρώ ότι ο Τούρκος με τον Κορδέλα θα είναι πολύ δυνατό δίδυμο. Πάλι καλά που οι περιφερειακοί μισθοί δεν έφυγαν προς τα πάνω. Αλλά βέβαια είναι και θεωρητική η δυναμικότητα σε σχέση με τους μισθούς. Τρανό παράδειγμα ο... (ακατανόμαστος) :-)))
Εντάξει πλάκα κάνω τώρα, ο Ροτόντο.

Για τα play out εννοώ ότι όπως και φέτος, από εμάς θα πέσει ένας κατευθείαν και μετά οι άλλοι θα δώσουν τη μάχη της σωτηρίας με τους από εκεί, αλλά πιστεύω με πολύ καλές πιθανότητες όπως και φέτος... Ακριβώς, θα συμφωνήσω μαζί σου, ότι οι 6-7 από εδώ πιστεύω ότι θα έχουν διαφορά με τους από εκεί (βέβαια, έχεις δει ότι τα δεδομένα μέσα στη σεζόν αλλάζουν)