KK Nowa Wieś (163424)
share
Manager: cegieu
Country: Polska
League: IV.20
Rival: Nobiles_club
World Rank: 8413
Country Rank: 509
Last Online: 02/22/2020
BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey
Switch
Honoriusz broni honoru
Posted on 09/05/2018

Honoriusz Orsztynowicz będzie jedynym zawodnikiem KK Nowa Wieś, który weźmie udział w rozgrywanym w naszej hali Meczu Gwiazd. 25-letni skrzydłowy to w tym sezonie drugi strzelec (12,2 punktu) i najlepszy zbierający zespołu (11,6 zbiórki).

W głosowaniu HO25 zdobył dokładnie 29999 głosów i zajął drugie miejsce wśród wysokich skrzydłowych. W swoim szóstym sezonie w zawodowej karierze Honoriusz gra oczywiście swój najlepszy basket w karierze.

Orsztynowicz miał mieć klubowego kolegę w Meczu Gwiazd, bo organizatorzy zaprosili do występu Sebastiana Myrchę, ale 47-letni rozgrywający stwierdził, że woli skoncentrować się na dalszym pogarszaniu swoich umiejętności. Do bycia kompletnym zerem potrzebuje już tylko ośmiu spadków.

Howgh!

share
Trophies (Supporter feature)
Flags (Supporter feature)
Advertisement