League Schedule -- Season 48
Date/Time Away team Status Home team
11/23/2019 11:30:00 Beard Club PartizanDP
11/23/2019 11:30:00 Avangarda Partizan best
11/23/2019 11:30:00 MARITIMO Herceg Novi bc anjasud
11/23/2019 11:30:00 Scrion Colts KK Crvena Zvezda Herceg Novi
11/23/2019 11:30:00 KK Budućnost BonesaThunders
11/23/2019 11:30:00 Neverwinter Gomilandor Bastards
11/23/2019 11:30:00 OKK Risan Igalo Čagalj
11/23/2019 11:30:00 KK Ibar Rozaje Yellow Sharks TV
11/26/2019 11:30:00 3 PartizanDP 5 Avangarda TV
11/26/2019 11:30:00 4 Partizan best 2 MARITIMO Herceg Novi
11/26/2019 11:30:00 7 bc anjasud 1 Scrion Colts
11/26/2019 11:30:00 8 KK Crvena Zvezda Herceg Novi 6 Beard Club
11/26/2019 11:30:00 4 BonesaThunders 3 Neverwinter
11/26/2019 11:30:00 5 Gomilandor Bastards 8 OKK Risan
11/26/2019 11:30:00 1 Igalo Čagalj 2 KK Ibar Rozaje
11/26/2019 11:30:00 7 Yellow Sharks 6 KK Budućnost
11/30/2019 11:30:00 2 MARITIMO Herceg Novi 3 PartizanDP
11/30/2019 11:30:00 1 Scrion Colts 5 Partizan best TV
11/30/2019 11:30:00 4 Beard Club 7 bc anjasud
11/30/2019 11:30:00 6 Avangarda 8 KK Crvena Zvezda Herceg Novi
11/30/2019 11:30:00 8 OKK Risan 6 BonesaThunders
11/30/2019 11:30:00 4 KK Ibar Rozaje 3 Gomilandor Bastards
11/30/2019 11:30:00 7 KK Budućnost 2 Igalo Čagalj
11/30/2019 11:30:00 1 Neverwinter 5 Yellow Sharks
12/03/2019 11:30:00 4 PartizanDP 2 Scrion Colts
12/03/2019 11:30:00 3 Partizan best 6 Beard Club
12/03/2019 11:30:00 7 bc anjasud 5 Avangarda
12/03/2019 11:30:00 8 KK Crvena Zvezda Herceg Novi 1 MARITIMO Herceg Novi
12/03/2019 11:30:00 4 BonesaThunders 5 KK Ibar Rozaje
12/03/2019 11:30:00 3 Gomilandor Bastards 7 KK Budućnost TV
12/03/2019 11:30:00 1 Igalo Čagalj 2 Neverwinter
12/03/2019 11:30:00 6 Yellow Sharks 8 OKK Risan
12/07/2019 11:30:00 7 bc anjasud 5 PartizanDP
12/07/2019 11:30:00 8 KK Crvena Zvezda Herceg Novi 3 Partizan best
12/07/2019 11:30:00 1 MARITIMO Herceg Novi 6 Beard Club TV
12/07/2019 11:30:00 2 Scrion Colts 4 Avangarda
12/07/2019 11:30:00 3 Igalo Čagalj 5 BonesaThunders TV
12/07/2019 11:30:00 6 Yellow Sharks 2 Gomilandor Bastards
12/07/2019 11:30:00 7 OKK Risan 8 KK Budućnost
12/07/2019 11:30:00 4 KK Ibar Rozaje 1 Neverwinter
12/10/2019 11:30:00 5 PartizanDP 8 KK Crvena Zvezda Herceg Novi
12/10/2019 11:30:00 2 Partizan best 6 bc anjasud
12/10/2019 11:30:00 7 Beard Club 4 Scrion Colts
12/10/2019 11:30:00 3 Avangarda 1 MARITIMO Herceg Novi
12/10/2019 11:30:00 5 BonesaThunders 8 Yellow Sharks
12/10/2019 11:30:00 2 Gomilandor Bastards 3 Igalo Čagalj
12/10/2019 11:30:00 6 KK Budućnost 4 KK Ibar Rozaje
12/10/2019 11:30:00 1 Neverwinter 7 OKK Risan TV
12/14/2019 11:30:00 4 Partizan best 2 PartizanDP
12/14/2019 11:30:00 8 KK Crvena Zvezda Herceg Novi 6 bc anjasud TV
12/14/2019 11:30:00 5 Avangarda 7 Beard Club
12/14/2019 11:30:00 3 Scrion Colts 1 MARITIMO Herceg Novi
12/14/2019 11:30:00 3 Gomilandor Bastards 5 BonesaThunders
12/14/2019 11:30:00 6 Yellow Sharks 2 Igalo Čagalj
12/14/2019 11:30:00 1 Neverwinter 7 KK Budućnost
12/14/2019 11:30:00 4 KK Ibar Rozaje 8 OKK Risan
12/17/2019 11:30:00 2 PartizanDP 5 BonesaThunders
12/17/2019 11:30:00 4 Partizan best 3 Gomilandor Bastards
12/17/2019 11:30:00 6 bc anjasud 2 Igalo Čagalj
12/17/2019 11:30:00 8 KK Crvena Zvezda Herceg Novi 6 Yellow Sharks
12/17/2019 11:30:00 7 Beard Club 7 KK Budućnost
12/17/2019 11:30:00 5 Avangarda 1 Neverwinter
12/17/2019 11:30:00 1 MARITIMO Herceg Novi 8 OKK Risan
12/17/2019 11:30:00 3 Scrion Colts 4 KK Ibar Rozaje TV
12/21/2019 11:30:00 3 Gomilandor Bastards 2 PartizanDP
12/21/2019 11:30:00 2 Igalo Čagalj 4 Partizan best
12/21/2019 11:30:00 6 Yellow Sharks 6 bc anjasud TV
12/21/2019 11:30:00 7 KK Budućnost 8 KK Crvena Zvezda Herceg Novi
12/21/2019 11:30:00 1 Neverwinter 7 Beard Club
12/21/2019 11:30:00 8 OKK Risan 5 Avangarda
12/21/2019 11:30:00 4 KK Ibar Rozaje 1 MARITIMO Herceg Novi
12/21/2019 11:30:00 5 BonesaThunders 3 Scrion Colts
12/24/2019 11:30:00 2 PartizanDP 2 Igalo Čagalj
12/24/2019 11:30:00 4 Partizan best 6 Yellow Sharks
12/24/2019 11:30:00 6 bc anjasud 7 KK Budućnost
12/24/2019 11:30:00 8 KK Crvena Zvezda Herceg Novi 1 Neverwinter
12/24/2019 11:30:00 7 Beard Club 8 OKK Risan
12/24/2019 11:30:00 5 Avangarda 4 KK Ibar Rozaje
12/24/2019 11:30:00 1 MARITIMO Herceg Novi 5 BonesaThunders
12/24/2019 11:30:00 3 Scrion Colts 3 Gomilandor Bastards
12/28/2019 11:30:00 6 Yellow Sharks 2 PartizanDP
12/28/2019 11:30:00 7 KK Budućnost 4 Partizan best
12/28/2019 11:30:00 1 Neverwinter 6 bc anjasud
12/28/2019 11:30:00 8 OKK Risan 8 KK Crvena Zvezda Herceg Novi TV
12/28/2019 11:30:00 4 KK Ibar Rozaje 7 Beard Club
12/28/2019 11:30:00 5 BonesaThunders 5 Avangarda
12/28/2019 11:30:00 3 Gomilandor Bastards 1 MARITIMO Herceg Novi
12/28/2019 11:30:00 2 Igalo Čagalj 3 Scrion Colts
12/31/2019 11:30:00 2 PartizanDP 7 KK Budućnost
12/31/2019 11:30:00 4 Partizan best 1 Neverwinter
12/31/2019 11:30:00 6 bc anjasud 8 OKK Risan
12/31/2019 11:30:00 8 KK Crvena Zvezda Herceg Novi 4 KK Ibar Rozaje
12/31/2019 11:30:00 7 Beard Club 5 BonesaThunders
12/31/2019 11:30:00 5 Avangarda 3 Gomilandor Bastards TV
12/31/2019 11:30:00 1 MARITIMO Herceg Novi 2 Igalo Čagalj
12/31/2019 11:30:00 3 Scrion Colts 6 Yellow Sharks
01/04/2020 11:30:00 1 Neverwinter 2 PartizanDP TV
01/04/2020 11:30:00 8 OKK Risan 4 Partizan best
01/04/2020 11:30:00 4 KK Ibar Rozaje 6 bc anjasud
01/04/2020 11:30:00 5 BonesaThunders 8 KK Crvena Zvezda Herceg Novi
01/04/2020 11:30:00 3 Gomilandor Bastards 7 Beard Club
01/04/2020 11:30:00 2 Igalo Čagalj 5 Avangarda
01/04/2020 11:30:00 6 Yellow Sharks 1 MARITIMO Herceg Novi
01/04/2020 11:30:00 7 KK Budućnost 3 Scrion Colts
01/11/2020 11:30:00 2 PartizanDP 8 OKK Risan
01/11/2020 11:30:00 4 Partizan best 4 KK Ibar Rozaje
01/11/2020 11:30:00 6 bc anjasud 5 BonesaThunders
01/11/2020 11:30:00 8 KK Crvena Zvezda Herceg Novi 3 Gomilandor Bastards
01/11/2020 11:30:00 7 Beard Club 2 Igalo Čagalj TV
01/11/2020 11:30:00 5 Avangarda 6 Yellow Sharks
01/11/2020 11:30:00 1 MARITIMO Herceg Novi 7 KK Budućnost TV
01/11/2020 11:30:00 3 Scrion Colts 1 Neverwinter
01/14/2020 11:30:00 4 KK Ibar Rozaje 2 PartizanDP
01/14/2020 11:30:00 5 BonesaThunders 4 Partizan best TV
01/14/2020 11:30:00 3 Gomilandor Bastards 6 bc anjasud
01/14/2020 11:30:00 2 Igalo Čagalj 8 KK Crvena Zvezda Herceg Novi
01/14/2020 11:30:00 6 Yellow Sharks 7 Beard Club
01/14/2020 11:30:00 7 KK Budućnost 5 Avangarda
01/14/2020 11:30:00 1 Neverwinter 1 MARITIMO Herceg Novi
01/14/2020 11:30:00 8 OKK Risan 3 Scrion Colts
01/18/2020 11:30:00 2 PartizanDP 7 Beard Club
01/18/2020 11:30:00 4 Partizan best 5 Avangarda
01/18/2020 11:30:00 6 bc anjasud 1 MARITIMO Herceg Novi
01/18/2020 11:30:00 8 KK Crvena Zvezda Herceg Novi 3 Scrion Colts
01/18/2020 11:30:00 5 BonesaThunders 7 KK Budućnost
01/18/2020 11:30:00 3 Gomilandor Bastards 1 Neverwinter
01/18/2020 11:30:00 2 Igalo Čagalj 8 OKK Risan
01/18/2020 11:30:00 6 Yellow Sharks 4 KK Ibar Rozaje TV
01/21/2020 11:30:00 5 Avangarda 2 PartizanDP TV
01/21/2020 11:30:00 1 MARITIMO Herceg Novi 4 Partizan best
01/21/2020 11:30:00 3 Scrion Colts 6 bc anjasud
01/21/2020 11:30:00 7 Beard Club 8 KK Crvena Zvezda Herceg Novi
01/21/2020 11:30:00 1 Neverwinter 5 BonesaThunders
01/21/2020 11:30:00 8 OKK Risan 3 Gomilandor Bastards TV
01/21/2020 11:30:00 4 KK Ibar Rozaje 2 Igalo Čagalj
01/21/2020 11:30:00 7 KK Budućnost 6 Yellow Sharks
01/25/2020 11:30:00 2 PartizanDP 1 MARITIMO Herceg Novi
01/25/2020 11:30:00 4 Partizan best 3 Scrion Colts TV
01/25/2020 11:30:00 6 bc anjasud 7 Beard Club
01/25/2020 11:30:00 8 KK Crvena Zvezda Herceg Novi 5 Avangarda
01/25/2020 11:30:00 5 BonesaThunders 8 OKK Risan
01/25/2020 11:30:00 3 Gomilandor Bastards 4 KK Ibar Rozaje
01/25/2020 11:30:00 2 Igalo Čagalj 7 KK Budućnost
01/25/2020 11:30:00 6 Yellow Sharks 1 Neverwinter
01/28/2020 11:30:00 3 Scrion Colts 2 PartizanDP
01/28/2020 11:30:00 7 Beard Club 4 Partizan best
01/28/2020 11:30:00 5 Avangarda 6 bc anjasud
01/28/2020 11:30:00 1 MARITIMO Herceg Novi 8 KK Crvena Zvezda Herceg Novi
01/28/2020 11:30:00 4 KK Ibar Rozaje 5 BonesaThunders
01/28/2020 11:30:00 7 KK Budućnost 3 Gomilandor Bastards
01/28/2020 11:30:00 1 Neverwinter 2 Igalo Čagalj
01/28/2020 11:30:00 8 OKK Risan 6 Yellow Sharks
02/01/2020 11:30:00 2 PartizanDP 6 bc anjasud
02/01/2020 11:30:00 4 Partizan best 8 KK Crvena Zvezda Herceg Novi
02/01/2020 11:30:00 7 Beard Club 1 MARITIMO Herceg Novi TV
02/01/2020 11:30:00 5 Avangarda 3 Scrion Colts
02/01/2020 11:30:00 5 BonesaThunders 2 Igalo Čagalj TV
02/01/2020 11:30:00 3 Gomilandor Bastards 6 Yellow Sharks
02/01/2020 11:30:00 7 KK Budućnost 8 OKK Risan
02/01/2020 11:30:00 1 Neverwinter 4 KK Ibar Rozaje
02/04/2020 11:30:00 8 KK Crvena Zvezda Herceg Novi 2 PartizanDP
02/04/2020 11:30:00 6 bc anjasud 4 Partizan best
02/04/2020 11:30:00 3 Scrion Colts 7 Beard Club
02/04/2020 11:30:00 1 MARITIMO Herceg Novi 5 Avangarda
02/04/2020 11:30:00 6 Yellow Sharks 5 BonesaThunders
02/04/2020 11:30:00 2 Igalo Čagalj 3 Gomilandor Bastards
02/04/2020 11:30:00 4 KK Ibar Rozaje 7 KK Budućnost
02/04/2020 11:30:00 8 OKK Risan 1 Neverwinter
02/08/2020 11:30:00 2 PartizanDP 4 Partizan best
02/08/2020 11:30:00 6 bc anjasud 8 KK Crvena Zvezda Herceg Novi TV
02/08/2020 11:30:00 7 Beard Club 5 Avangarda
02/08/2020 11:30:00 1 MARITIMO Herceg Novi 3 Scrion Colts
02/08/2020 11:30:00 5 BonesaThunders 3 Gomilandor Bastards
02/08/2020 11:30:00 2 Igalo Čagalj 6 Yellow Sharks
02/08/2020 11:30:00 7 KK Budućnost 1 Neverwinter TV
02/08/2020 11:30:00 8 OKK Risan 4 KK Ibar Rozaje
TV: Televised
Advertisement