|
03/09/2024 12:35:00
|
Real Madryt 2013
|
Załoga G
|
117 - 119
|
03/09/2024 12:35:00
|
Wroclawski klub koszykarski
|
Blue Notes Marienwerder
|
113 - 112
|
03/09/2024 12:35:00
|
Solidni Wloclawek
|
Majami Heat
|
117 - 115
|
03/09/2024 12:35:00
|
Włocławek Team
|
Machine Aleksandrów Nowy
|
114 - 116
|
|
03/12/2024 12:35:00
|
Blue Notes Marienwerder
|
Solidni Wloclawek
|
110 - 122
|
03/12/2024 12:35:00
|
Majami Heat
|
Włocławek Team
|
113 - 119
|
03/12/2024 12:35:00
|
Machine Aleksandrów Nowy
|
Real Madryt 2013
|
103 - 110
|
03/12/2024 12:35:00
|
Załoga G
|
Wroclawski klub koszykarski
|
119 - 127
|
|
03/16/2024 12:35:00
|
Włocławek Team
|
Blue Notes Marienwerder
|
169 - 177
|
03/16/2024 12:35:00
|
Solidni Wloclawek
|
Załoga G
|
134 - 141
|
03/16/2024 12:35:00
|
Real Madryt 2013
|
Majami Heat
|
116 - 123
|
03/16/2024 12:35:00
|
Wroclawski klub koszykarski
|
Machine Aleksandrów Nowy
|
112 - 117
|
|
03/19/2024 12:35:00
|
Załoga G
|
Włocławek Team
|
126 - 125
|
03/19/2024 12:35:00
|
Blue Notes Marienwerder
|
Real Madryt 2013
|
126 - 127
|
03/19/2024 12:35:00
|
Majami Heat
|
Wroclawski klub koszykarski
|
103 - 121
|
03/19/2024 12:35:00
|
Machine Aleksandrów Nowy
|
Solidni Wloclawek
|
104 - 112
|
|
03/23/2024 12:35:00
|
Majami Heat
|
Załoga G
|
118 - 120
|
03/23/2024 12:35:00
|
Machine Aleksandrów Nowy
|
Blue Notes Marienwerder
|
114 - 119
|
03/23/2024 12:35:00
|
Włocławek Team
|
Wroclawski klub koszykarski
|
127 - 133
|
03/23/2024 12:35:00
|
Solidni Wloclawek
|
Real Madryt 2013
|
102 - 115
|
|
03/26/2024 12:35:00
|
Załoga G
|
Machine Aleksandrów Nowy
|
117 - 111
|
03/26/2024 12:35:00
|
Blue Notes Marienwerder
|
Majami Heat
|
135 - 130
|
03/26/2024 12:35:00
|
Real Madryt 2013
|
Włocławek Team
|
114 - 105
|
03/26/2024 12:35:00
|
Wroclawski klub koszykarski
|
Solidni Wloclawek
|
124 - 119
|
|
03/30/2024 12:35:00
|
Blue Notes Marienwerder
|
Załoga G
|
109 - 111
|
03/30/2024 12:35:00
|
Wroclawski klub koszykarski
|
Real Madryt 2013
|
92 - 112
|
03/30/2024 12:35:00
|
Włocławek Team
|
Solidni Wloclawek
|
117 - 128
|
03/30/2024 12:35:00
|
Machine Aleksandrów Nowy
|
Majami Heat
|
132 - 127
|
|
04/02/2024 12:35:00
|
WTK Husaria
|
Włocławek Team
|
121 - 125
|
04/02/2024 12:35:00
|
Huragan Szczyt
|
Załoga G
|
109 - 119
|
04/02/2024 12:35:00
|
Czarni grupa Sierllecy Słupsk
|
Blue Notes Marienwerder
|
113 - 123
|
04/02/2024 12:35:00
|
SKK T1Team
|
Majami Heat
|
109 - 117
|
04/02/2024 12:35:00
|
KKMychelynEFC
|
Machine Aleksandrów Nowy
|
130 - 140
|
04/02/2024 12:35:00
|
urbanstargard
|
Real Madryt 2013
|
110 - 124
|
04/02/2024 12:35:00
|
Falujące Szorty
|
Wroclawski klub koszykarski
|
112 - 108
|
04/02/2024 12:35:00
|
Sportsmen Kolonia Górka
|
Solidni Wloclawek
|
97 - 104
|
|
04/06/2024 12:35:00
|
Załoga G
|
Czarni grupa Sierllecy Słupsk
|
118 - 133
|
04/06/2024 12:35:00
|
Blue Notes Marienwerder
|
SKK T1Team
|
110 - 115
|
04/06/2024 12:35:00
|
Machine Aleksandrów Nowy
|
urbanstargard
|
84 - 94
|
04/06/2024 12:35:00
|
Real Madryt 2013
|
Falujące Szorty
|
119 - 127
|
04/06/2024 12:35:00
|
Wroclawski klub koszykarski
|
Sportsmen Kolonia Górka
|
120 - 122
|
04/06/2024 12:35:00
|
Solidni Wloclawek
|
WTK Husaria
|
123 - 136
|
04/06/2024 12:35:00
|
Włocławek Team
|
Huragan Szczyt
|
107 - 134
|
04/06/2024 12:35:00
|
Majami Heat
|
KKMychelynEFC
|
97 - 99
|
|
04/09/2024 12:35:00
|
SKK T1Team
|
Załoga G
|
122 - 123
|
04/09/2024 12:35:00
|
KKMychelynEFC
|
Blue Notes Marienwerder
|
111 - 89
|
04/09/2024 12:35:00
|
urbanstargard
|
Majami Heat
|
116 - 126
|
04/09/2024 12:35:00
|
Falujące Szorty
|
Machine Aleksandrów Nowy
|
118 - 114
|
04/09/2024 12:35:00
|
Sportsmen Kolonia Górka
|
Real Madryt 2013
|
102 - 100
|
04/09/2024 12:35:00
|
WTK Husaria
|
Wroclawski klub koszykarski
|
101 - 108
|
04/09/2024 12:35:00
|
Huragan Szczyt
|
Solidni Wloclawek
|
114 - 119
|
04/09/2024 12:35:00
|
Czarni grupa Sierllecy Słupsk
|
Włocławek Team
|
136 - 140
|
|
04/13/2024 12:35:00
|
Załoga G
|
KKMychelynEFC
|
119 - 132
|
04/13/2024 12:35:00
|
Blue Notes Marienwerder
|
urbanstargard
|
110 - 120
|
04/13/2024 12:35:00
|
Majami Heat
|
Falujące Szorty
|
112 - 117
|
04/13/2024 12:35:00
|
Real Madryt 2013
|
WTK Husaria
|
103 - 105
|
04/13/2024 12:35:00
|
Wroclawski klub koszykarski
|
Huragan Szczyt
|
120 - 126
|
04/13/2024 12:35:00
|
Solidni Wloclawek
|
Czarni grupa Sierllecy Słupsk
|
130 - 139
|
04/13/2024 12:35:00
|
Włocławek Team
|
SKK T1Team
|
109 - 112
|
04/13/2024 12:35:00
|
Machine Aleksandrów Nowy
|
Sportsmen Kolonia Górka
|
124 - 122
|
|
04/16/2024 12:35:00
|
Czarni grupa Sierllecy Słupsk
|
Wroclawski klub koszykarski
|
128 - 131
|
04/16/2024 12:35:00
|
urbanstargard
|
Załoga G
|
144 - 150
|
04/16/2024 12:35:00
|
Falujące Szorty
|
Blue Notes Marienwerder
|
130 - 132
|
04/16/2024 12:35:00
|
Sportsmen Kolonia Górka
|
Majami Heat
|
93 - 110
|
04/16/2024 12:35:00
|
WTK Husaria
|
Machine Aleksandrów Nowy
|
122 - 117
|
04/16/2024 12:35:00
|
Huragan Szczyt
|
Real Madryt 2013
|
102 - 112
|
04/16/2024 12:35:00
|
SKK T1Team
|
Solidni Wloclawek
|
109 - 121
|
04/16/2024 12:35:00
|
KKMychelynEFC
|
Włocławek Team
|
123 - 135
|
|
04/20/2024 12:35:00
|
Blue Notes Marienwerder
|
Sportsmen Kolonia Górka
|
131 - 123
|
04/20/2024 12:35:00
|
Majami Heat
|
WTK Husaria
|
108 - 123
|
04/20/2024 12:35:00
|
Machine Aleksandrów Nowy
|
Huragan Szczyt
|
119 - 121
|
04/20/2024 12:35:00
|
Real Madryt 2013
|
Czarni grupa Sierllecy Słupsk
|
127 - 121
|
04/20/2024 12:35:00
|
Wroclawski klub koszykarski
|
SKK T1Team
|
135 - 142
|
04/20/2024 12:35:00
|
Solidni Wloclawek
|
KKMychelynEFC
|
120 - 116
|
04/20/2024 12:35:00
|
Włocławek Team
|
urbanstargard
|
127 - 118
|
04/20/2024 12:35:00
|
Załoga G
|
Falujące Szorty
|
114 - 132
|
|
04/27/2024 12:35:00
|
SKK T1Team
|
Real Madryt 2013
|
110 - 115
|
04/27/2024 12:35:00
|
urbanstargard
|
Solidni Wloclawek
|
129 - 136
|
04/27/2024 12:35:00
|
Sportsmen Kolonia Górka
|
Załoga G
|
122 - 125
|
04/27/2024 12:35:00
|
WTK Husaria
|
Blue Notes Marienwerder
|
108 - 126
|
04/27/2024 12:35:00
|
Huragan Szczyt
|
Majami Heat
|
113 - 119
|
04/27/2024 12:35:00
|
Czarni grupa Sierllecy Słupsk
|
Machine Aleksandrów Nowy
|
126 - 128
|
04/27/2024 12:35:00
|
KKMychelynEFC
|
Wroclawski klub koszykarski
|
100 - 119
|
04/27/2024 12:35:00
|
Falujące Szorty
|
Włocławek Team
|
97 - 101
|
|
04/30/2024 12:35:00
|
Załoga G
|
WTK Husaria
|
109 - 124
|
04/30/2024 12:35:00
|
Majami Heat
|
Czarni grupa Sierllecy Słupsk
|
118 - 116
|
04/30/2024 12:35:00
|
Machine Aleksandrów Nowy
|
SKK T1Team
|
117 - 120
|
04/30/2024 12:35:00
|
Real Madryt 2013
|
KKMychelynEFC
|
106 - 95
|
04/30/2024 12:35:00
|
Wroclawski klub koszykarski
|
urbanstargard
|
118 - 101
|
04/30/2024 12:35:00
|
Solidni Wloclawek
|
Falujące Szorty
|
111 - 122
|
04/30/2024 12:35:00
|
Włocławek Team
|
Sportsmen Kolonia Górka
|
114 - 119
|
04/30/2024 12:35:00
|
Blue Notes Marienwerder
|
Huragan Szczyt
|
126 - 124
|
|
05/04/2024 12:35:00
|
Załoga G
|
Real Madryt 2013
|
128 - 113
|
05/04/2024 12:35:00
|
Blue Notes Marienwerder
|
Wroclawski klub koszykarski
|
114 - 119
|
05/04/2024 12:35:00
|
Majami Heat
|
Solidni Wloclawek
|
112 - 123
|
05/04/2024 12:35:00
|
Machine Aleksandrów Nowy
|
Włocławek Team
|
87 - 86
|
|
05/07/2024 12:35:00
|
Solidni Wloclawek
|
Blue Notes Marienwerder
|
122 - 120
|
05/07/2024 12:35:00
|
Włocławek Team
|
Majami Heat
|
113 - 117
|
05/07/2024 12:35:00
|
Real Madryt 2013
|
Machine Aleksandrów Nowy
|
109 - 128
|
05/07/2024 12:35:00
|
Wroclawski klub koszykarski
|
Załoga G
|
103 - 122
|
|
05/11/2024 12:35:00
|
Blue Notes Marienwerder
|
Włocławek Team
|
108 - 122
|
05/11/2024 12:35:00
|
Załoga G
|
Solidni Wloclawek
|
108 - 112
|
05/11/2024 12:35:00
|
Majami Heat
|
Real Madryt 2013
|
104 - 124
|
05/11/2024 12:35:00
|
Machine Aleksandrów Nowy
|
Wroclawski klub koszykarski
|
121 - 116
|
|
05/14/2024 12:35:00
|
Włocławek Team
|
Załoga G
|
129 - 140
|
05/14/2024 12:35:00
|
Real Madryt 2013
|
Blue Notes Marienwerder
|
111 - 113
|
05/14/2024 12:35:00
|
Wroclawski klub koszykarski
|
Majami Heat
|
124 - 115
|
05/14/2024 12:35:00
|
Solidni Wloclawek
|
Machine Aleksandrów Nowy
|
102 - 103
|
|
05/18/2024 12:35:00
|
Załoga G
|
Majami Heat
|
|
05/18/2024 12:35:00
|
Blue Notes Marienwerder
|
Machine Aleksandrów Nowy
|
|
05/18/2024 12:35:00
|
Wroclawski klub koszykarski
|
Włocławek Team
|
|
05/18/2024 12:35:00
|
Real Madryt 2013
|
Solidni Wloclawek
|
|
|
05/21/2024 12:35:00
|
Machine Aleksandrów Nowy
|
Załoga G
|
|
05/21/2024 12:35:00
|
Majami Heat
|
Blue Notes Marienwerder
|
|
05/21/2024 12:35:00
|
Włocławek Team
|
Real Madryt 2013
|
|
05/21/2024 12:35:00
|
Solidni Wloclawek
|
Wroclawski klub koszykarski
|
|
|
05/25/2024 12:35:00
|
Załoga G
|
Blue Notes Marienwerder
|
|
05/25/2024 12:35:00
|
Real Madryt 2013
|
Wroclawski klub koszykarski
|
|
05/25/2024 12:35:00
|
Solidni Wloclawek
|
Włocławek Team
|
|
05/25/2024 12:35:00
|
Majami Heat
|
Machine Aleksandrów Nowy
|
|