BuzzerBeater Forums

BB Hrvatska > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
44
322882.2 in reply to 322882.1
Date: 03/08/2024 15:19:07
Akul Atina
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
378378
Second Team:
MVV
Evo nas na novim izborima i ovaj puta bit ce konkurencije. Kandidirao sam se jos jednom ponajvise zbog generacije koja dolazi iducu sezonu. Ova sada je dosta losa a iduca je generacija koju smo mi stvorili i koja je napokon kompletna s unutarnjim i vanjskim igracima. Prosle sezone je bila odlicna generacija ali su nam falili vrhunski unutarnji. Ukoliko dobijem jos jedan mandat, to ce biti i moj posljedni mandat. Bez obzira kako se odigrali ovi izbori, i dalje ce tu biti ekipa s discorda koja ima jedno 15 aktivnih clanova gdje svi treniramo ili za u21 ili za a repku. Tako da i ako ne budem izbornik i dalje smo tu i trenirat cemo u sezonama koje slijede. Sada je vec lakse jer su svi sami pohvatali. Izgradili i infrastrukture i krenuli trenirat od 18 godine. Iduca generacija je upravo zbog toga vjv jedna od nasih najboljih koje smo imali jer bas svi nasi igraci su krenuli s 18 god trenirat sto nije bio slucaj s proslom generacijom. Zao mi je jedino sto se nije poklopila dobra generacija za ep. Ta generacija ce se poklopit za iduci ep gdje isto imamo par nasih igraca i tada bi mogli ocekivat nesto vise. Zelim srecu vrbanima na izboru jer oni koji prate nasu ligu znaju tko je i sta je. Sretno i neka sretniji pobjedi