BuzzerBeater Forums

Slovenija - I.1 > Sezona 60

Sezona 60

Set priority
Show messages by
This Post:
66
317667.1
Date: 02/07/2023 03:08:28
Ainmosni
II.4
Overall Posts Rated:
207207
Second Team:
Homines ex spatio
Pozdravljeni, novi in stari prvoligaši!

Sledi tradicionalna občasna anketa. Tokrat za jubilejno 60. sezono! Še prej pa predstavitev novih ligašev.

Croatoans je znana ekipa, ki vsake toliko časa odnese kakšen večji skalp, še posebno v pokalu. Prisotni od 25. sezone, niso novinci v SKL. To bo že petič, da igrajo na tem nivoju, vendar se običajno ne zadržijo več kot eno sezono. Bo tokrat kaj bolje? Uvrstili so se prepričljivo, z enima samim porazom v rednem delu in v finalu odpihnili GlobalneTrotlne.

Štorklje iz Prekmurja so prvič z nami, vendar verjamem, da so ena bolj prepoznavnih ekip. Številni reprezentanti so se kalili v njihovih vrstah in vse kaže, da so se odločili, da je čas, da jih unovčijo tudi na klubskem nivoju. Mlada ekipa, s 64 letnim veteranom, je v finalu v dveh tekmah odpihnila KK Ihan. Fantje sicer trenirajo že od 19. sezone - morda se jih kdo spomni pod imenom Črni panterji?

Savlje BC - naš selektor U21 se je pred sedmimi sezonami poslovil od SKL, po nekaj neuspelih poskusih naskoka na zlato kanto. Po oblilici smole se mu je takratna ekipa postarala in je šel v resen rebuild. Vsi vemo, zakaj se je vrnil. V tesnem boju je za uvrstitev v SKL odpravil Samoo Tackle na njihovem terenu. Mu bo uspelo napasti vrh lige?

Samoa Tackle je še ena ekipa s pedigrejem od 15. sezone. Nikakor ne novinec, v SKL je preživela 15 sezon med 31. in 48. sezono. Sedaj se vračajo, lačni uspeha. V finalu so sicer morali priznati premoč Savljam, vendar jih je sezona brez spodrsljaja vseeno pripeljala v SKL. Koliko sezon bodo zdržali? ;)

BC Vršaci so še eno leto starejša ekipa, za katero bo naslednja sezona sedma v SKL. V finalu suvereno preko Naklo BC, malo sreče v enem podaljšku je manjkalo, pa bi potreboval samo dve tekmi. Na loteriji so dobili rdečo stran, ki je bila v prejšnji sezoni zelo izenačena. Bodo našli svoje mesto?

Veliko zmag in naj zmaga najsrečnejši!

Sedaj pa anketa.

Last edited by Insomnia at 02/07/2023 03:09:05

Poll:  Katera znana pesem najbolje opisuje vašo ekipo ali njen stil v naslednji sezoni?

Seven nations army
Samo milijon nas še živi
Dream on
I will survive
You know I'm no good
Money for nothing
Kids with guns

This Post:
11
317667.2 in reply to 317667.1
Date: 02/07/2023 04:39:06
Overall Posts Rated:
122122
Vsake toliko časa pridemo v prvo ligo, ko se nam začne kolcat po aktivnem forumu :)

Vso srečo vsem v letošnji sezoni!

This Post:
11
317667.3 in reply to 317667.2
Date: 02/07/2023 05:02:51
Savlje BC
SKL
Overall Posts Rated:
580580
Second Team:
Berlin BC
Hehe sem kar malce pogrešal vsaj tale začeten post pred začetkom nove lige

Mi smo vsekakor "kids with guns", prišli v SKL prekmalu, potem ko nas je Deschamps pred kakšnim tednom opomnil na discordu, da bomo zaradi našega scora po rednem delu skoraj zagotovo "lucky winnerji" za napredovanje, smo se potem tudi samega finala lotili bolj resno za dodatne finance.. je pa ekipa še DALEČ od pripravljenosti za SKL, planirano je bilo prihodnjo sezono napredovati ter biti pripravljen na boje za obstanek..

No, sedaj smo tu in želje po II. ligi ni več. Tako se bomo morali okrerpiti in poskrbeti, da bomo konkurenčni za top 4. Vsekakor veliko sreče vsem v tej sezoni, predvsem ko ne boste igrali proti Savljam

Aja, pa ne pozabite - imamo tudi discord, kiv zadnjemm času znova pridobiva na aktivnosti

This Post:
22
317667.4 in reply to 317667.3
Date: 02/07/2023 09:39:14
Prekmurje Storks
II.2
Overall Posts Rated:
161161
Second Team:
Prekmurje Farmers
Pozdravljeni tudi iz moje strani.

Hvala za lepo predstavitev. Ekipa je zelo ponosna na svojo akademijo mladih talentov, kjer so se in se se bodo kalili bodoci superzvezdniki obeh nasih reprezentanc.

Smo ekipa "zelenih" Storkelj iz Prekmurja Ampak upamo, da bomo kar hitro iz zelenih presli na vsaj "zelo neugodni" nasprotnik

Kje zaceti... Mogoce za uvod, malce nepricakovano, predvsem pa z veliko zeljo ze od 19. sezone, da zaigra ekipa nekoc tudi med profesionalci. In tako smo danes tu, med vami.

Kar se tice ekipe, za zacetek, bomo poizkusili s staro zasedbo, da vidimo kako se bodo "roke" obnesle.
Bo dovolj talenta za obstanek ali bodo potrebne kaksne okrepitve bo pokazal cas oz.odigrane tekme... Zaenkrat je to najvecji cilj ekipe -obstanek (I will survive).
Obstanek z najmanjsim moznim financnim odlivom, oz. najvecjim moznim prilivom.

Ampak naj vas nas cilj ne zavede, ne bomo se pustili kar tako, ce ne drugo, bomo poizkusili biti vsem vam najmanj "trn v peti"

Lepo, predvsem pa napeto sezono vsem ekipam zelimo tudi iz nasega tabora.

IDEMO ŠTRKI!


This Post:
11
317667.5 in reply to 317667.4
Date: 02/07/2023 13:24:35
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14951495
Second Team:
Kerlci II
Lep pozdrav vsem, posebej seveda Prekmurje Storksom, ki so letos novinec med "profesionalci"

Mi smo z menjavo Poljaka Mojse in našega Lovretiča uspeli zgraditi kar lepo slovensko jedro ekipie. Morda uspemo pridobiti še kakšen list izpod naše gore , a bolj realno je, da se bomo morali nekoliko okrepiti še s kakim tujcem. Kaj so cilji, ne ve niti uprava sama, morda bo ta sezona nekoliko bolj "po navdihu".

Vsekakor bodo petki, in z njimi povezani trening apdejti, še vedno eden od vrhuncev tedna. Da bi zabušavali ob sobotah in torkih je skoraj bogokletno, v sredo se da zmerom nekaj dodatnega zaslužiti, četrtki pa bodo pri nas verjetno malo bolj na izi. Za ponedeljke sem se jaz že navadil, da je najbolj stresen dan v tednu, če bomo pa kdaj pod pritiskom tudi v nedeljo, pa še toliko bolje

Srečno in brez poškodb!



Last edited by Deschamps at 02/07/2023 13:25:28

From: Varjo

This Post:
00
317667.6 in reply to 317667.5
Date: 02/07/2023 17:34:33
BC Vršaci
II.1
Overall Posts Rated:
1616
Pozdravljeni tudi iz moje strani. Jubilejno 60. sezono sem rekel, da moram biti v ŠKL.

Priznam sicer, da lige zadnjih par sezon nisem sprmljal - po prvem hitrem pregledu rdeče konference pa ugotavljam, da bo potrebna kakšna okrepitev - da bo vsaj malo šans za boj za obstanek. :D

Malo sem upal, da pridem na modro stran in se borim z ostalimi ki so napredovali iz nižjih lig, ampak loterijsko kolo sreče se je obrnilo drugače in zdaj smo, kjer smo. :)

Tako da kakšna okrepitev pride, kljub temu pa bomo po plačah nekje okrog minimalca oz. verjrjetno kar zadnja ekipa v ligi. Zmage bomo iskali s pomočjo nekonvencionalnih taktik (nekaj bo tudi eksperimentiranja), dobro taktično pripravo in dobre dnevne forme. :)

Vso srečo in čimmanj poškodb.

From: Fichalada

This Post:
00
317667.7 in reply to 317667.6
Date: 02/08/2023 05:24:01
Overall Posts Rated:
122122
Cilj je torej obstanek v Šlovenski Košarkarski Ligi :P

This Post:
00
317667.8 in reply to 317667.7
Date: 02/08/2023 09:54:58
Savlje BC
SKL
Overall Posts Rated:
580580
Second Team:
Berlin BC
Šalabajzarska Košarkarska Liga valda!


This Post:
00
317667.9 in reply to 317667.8
Date: 02/08/2023 11:56:19
BC Vršaci
II.1
Overall Posts Rated:
1616
Šolska Košarkarska Liga drgač :D
Ker sem se pršu šolat... oziroma morda bo ravno obratno?
ŠKL v obeh primerih. :D

This Post:
00
317667.10 in reply to 317667.9
Date: 02/08/2023 13:03:31
Prekmurje Storks
II.2
Overall Posts Rated:
161161
Second Team:
Prekmurje Farmers
ŠKL - oddaja moje mladosti. Se sploh obstaja?

This Post:
00
317667.11 in reply to 317667.1
Date: 02/08/2023 13:35:29
J&J team
II.4
Overall Posts Rated:
9797
Najverjetneje sledi še zadnja resna sezona in cilj na vrh skl, potwm bo pa glede na starost nosilcev in denarjem na racunu potreben reset. Zna biti, da se bom vrnil na trening u21 reprezentantov, po krajsem casu pa morda poizkusim spet spraviti kaksnega igralca v clansko reprezentanco. V resnici ze kar malo pogresam zelene puscice vsak teden ;)

Letos torej poskusimo it na rezultat, bo pa zelo tezka situacija. Vse ekipe se krepijo, sami pa nekako stagniramo. Srecno vsem in naj zopet zmaga najboljsi :)