BuzzerBeater Forums

BB Slovenija > U21 National Team Debate Thread

U21 National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
66
299411.2 in reply to 299411.1
Date: 05/08/2019 04:33:14
Overall Posts Rated:
170170
Lep dan še enkrat vsem skupaj, danes je v Ljubljani okvirno 15 stopinj, Dončića še zmeraj nisem videl zaradi česar sem malo v depresiji, ampak nima veze, preidimo k bistvu. Definitivno sem jaz najboljša izbira za selektorja, vas zanima zakaj? No.. Kakor smo videl v prejšnji sezoni, je selektor U21 storil veliko nepotrebnih napak, ki jih bom sedaj analiziral:

(http://www.buzzerbeater.com/match/50149/boxscore.aspx)

Če boste prevrteli za 23 minut in 6 sekund boste opazili, da je pri rezultatu 57 - 30 dal v igro Lenarčiča namesto Mlinarića, kar je povsem nedopustno. Da ne omenjam da je Simčič, nosilec reprezentance igral zgolj 7 minut. Katastrofa iz strani selektorja.

In zakaj smo odigrali mož na moža? Nasprotnik je odigral pod koš, naša obrambna postavitev bi morala biti cona 2-3, kar je tudi lepo pojasnjeno v priročniku. Končni rezultat je bil +60, nad čemer sem bil posledično izjemno razočaran, saj bi z dobro igro lahko zmagali +35.

(http://www.buzzerbeater.com/match/50616/boxscore.aspx)

Tale tekma je pa višek vsega, povsem nedopustno iz naše strani. Sosede Hrvate, katerim hodimo vsako poletje na morje, smo razbili na domačem terenu za 38 pik. Tokrat smo taktično kar solidno odigrali, ampak smo pustili Banadinovića da prileze na 21 pik. Povsem nedopustno! Z Hrvati imamo že veliko problemov glede morja, ne potrebujemo še problemov na košarkaškem igrišču.

(http://www.buzzerbeater.com/match/50089/boxscore.aspx)

Najbolj nedopustna tekma v sezoni. Zakaj igramo na polno proti levim reprezentancam? Kje je fair play? Namesto da bi šli z 19-letniki, smo se nad njimi znesli z našimi najboljšimi igralci. Povsem nedopustno!

Kot lahko vidite iz teh argumentov, je naš bivši selektor storil veliko nepotrebnih napak. Posledično sem ena in edina izbira za selektorja jaz.

This Post:
00
299411.3 in reply to 299411.2
Date: 05/08/2019 06:06:32
Prekmurje Storks
II.2
Overall Posts Rated:
161161
Second Team:
Prekmurje Farmers
Glede 0 % . Jaz bi ti dal glas, samo, da ne bos imel tistih 0% Problem nastane, ce nas malce vec tako razmislja, in ti damo glas, samo zato, da ne bo 0 procentov. Na koncu bos postal se selektor haha

This Post:
00
299411.4 in reply to 299411.3
Date: 05/08/2019 14:17:11
Overall Posts Rated:
170170
Plot twist: V resnici si res želim postati selektor.

Sensiman dela veliko nedopustnih napak, toda njegova zavzetost je konstantno na nivoju mitsko, kar je neverjetno. Slišal sem zgodbo, da je enkrat bil v baru in je pristopil eni punci, vzel kocko ledu in ji vrgel pod noge, nakar je rekel: "evo, pa sva prebila led". Na žalost punca ni dojela fore, zaot ga je grdo zavrnila. Od takrat dalje prebija le še nasprotne ekipe kot selektor.

This Post:
11
299411.5 in reply to 299411.3
Date: 05/10/2019 12:03:23
Overall Posts Rated:
170170
(http://shrani.najdi.si/?3N/u3/2PzyYT40/dokazzzzzzz.png)

Tole je le še eden dokaz o moji superiornosti kot U21 Selektor. 8 let nazaj sem bil selektor Barbados U-21 in sem to ekipo tudi pripeljal do zgodovinskega dosežka za to malo državo z velikim srcem. Močno dvomim, da se je na to kadarkoli ponovil moj dosežek, saj sem imel izjemen plan z mladimi, ki sem ga tudi uresničil. Že iz samih hvalospevov managerja, ki me je nasledil, lahko vidimo, da sem bil pravi MVP. Le še en dokaz več, da sem boljši od Sensimana.

Prav tako sem doniral že +50$ v namene oglaševanja BB. Ali je sensiman to storil? Ne, ni. Dodatna točka zame!

Na žalost sem bil nato primoran zapustiti mesto selektorja U21, sam sem postal zaseden človek, ki se je na polno posvetil treningom, saj sem si želel priti v NBA. V NBA nisem uspel priti, mi je pa uspelo premagati sošolca 1 na 1 v košarki, kar je dosežek na nivoju mitsko, saj se NBA ne more primerjati z mojim sošolcem. Sošolec je preprosto zver, medtem ko je NBA povprečna liga.

Volite zame, saj sem preprosto najboljši. Ta del sem izbrisal da ne bo nesporazuma pri novih managerjih. Mogoče mi je ponesreč sestavil trening plan za Mlinarića in mi obenem sproti vedno dajal koristne nasvete, ampak vsak je lahko ponesreči dober človek. Ne verjamem v srečo, verjamem le v znanje.

#ripkevindurantcalf

Last edited by DavidM96 at 05/10/2019 13:20:08

This Post:
00
299411.7 in reply to 299411.6
Date: 05/10/2019 13:13:51
Overall Posts Rated:
170170


To za novejše managerje se strinjam.

Last edited by DavidM96 at 05/10/2019 13:20:36