BuzzerBeater Forums

Slovenija - I.1 > Sezona 45

Sezona 45

Set priority
Show messages by
This Post:
22
298158.7 in reply to 298158.6
Date: 02/03/2019 15:00:10
KK Litostroj
III.2
Overall Posts Rated:
22
Pozdravljeni vsem skupaj!

Jaz se po dolgih letih vračam v SKL, kar je kar malce presenečenje, saj sem izpadel v prvem krogu končnice, pa vseeno sem napredoval. Tega nisem pričakoval, zato sem po koncu sezone prodal OI ki sem ga kupil za končnico in ga nato prodal za visoko izgubo. No, sedaj bo potrebno kupiti še enkrat OI. Ciljev nekaj nimam, mogoče obstanek, čeprav bo kar težko. Vsem želim srečo in prijetno igranje.

lp

This Post:
00
298158.8 in reply to 298158.7
Date: 02/05/2019 03:10:27
Overall Posts Rated:
202202
Ker bom najverjetneje imel visok izbor na naboru in se z njim že več sezon nisem ukvarjal, me samo zanima, koliko točk stanejo Odskok in izmet, Hitro podajanje in podobna preverjanja. Najbrž 10 točk?

This Post:
11
298158.10 in reply to 298158.9
Date: 03/12/2019 17:01:07
Overall Posts Rated:
202202
Ne bomo nič komentiral? :) bom pa jaz malo. V glavnem me dosedanji potek sezone izjemno veseli, na začetku sezone je bilo šest zmag (vsaj na papirju) pričakovati na koncu sezone. Danes bi skoraj odnesel še skalp docholidaju, a sva oba igrala večinoma z drugo postavo. Dokazali smo si, da nismo slabi in da se da v prvi ligi uspešno nastopati tudi s svojimi treniranci ('tujca', ki ju nisem treniral sta samo Bude in Aksul, saj sem moral svoje prejšnje centre prodati, ker so bili stari in bi lahko igrali le rezervo v SKL). Po koncu te sezone bom šel v ponoven retool ekipe in prodal svoje branilce ter streniral nove. Imam torej vprašanje: ali se mi splača obstati v SKL, če vem, da bom naslednjo sezono bolj kanta za nabijanje--->bojkot navijačev--->manj denarja? Na koliko tekem potrebuješ zmago, da ne doživiš bojkota? Porazi sicer niso bili nikoli identiteta Ostrog ;)

This Post:
00
298158.12 in reply to 298158.11
Date: 03/15/2019 08:55:49
Kerlci
SKL
Overall Posts Rated:
14951495
Second Team:
Kerlci II
Na vprašanje, če se splača obstati, če boš naslednjo sezono kanta za nabijanje -> Ne. Jaz sem bil kanta za nabijanje lani - če imaš namen trenirati 18-letnike boš zagotovo - in sem imel finance bolj kot ne na pozitivni ničli. Prihodki so višji, ampak zaradi salary capa so seveda višji tudi odlivi. V drugi ligi imam sedaj še vedno bojkot (pač razvajena milenijska generacija navijačev), pa delam vsaj 100k profita na teden in sem s poceni ekipo konkurenčen in brez težav treniram mlade (19 let) igralce. Plus bolj je zanimivo, če ni vsaka tekma v naprej izgubljena.

Če pa nameravaš iti v prenovo v stilu, da na hitro sestaviš ekipo za par zmag in ne doživiš bojkota... Potem je vprašanje, ali lahko tako ekipo s kratkoročno vizijo sestaviš za smiselno ceno. Verjetno boš vseeno odštel kakšen milijon za nove igralce, na koncu pa vseeno izpadel. Se ne splača.

Skratka, jaz bi na tvojem mestu definitivno raje izpadel letos z recimo 8, 9 zmagami, kot pa naslednjo sezono kot kanta za nabijanje. V vsakem aspektu je pomojem boljše.

Bi pa seveda pripomnil, da je finančno zagotovo najboljše, da svoj status v SKL vlečeš kolikor časa ga lahko in si tam konkurenčen. Ali razprodaš igralce, čez kaki dve, tri sezone, ko bodo res že stari, ali pa postopoma menjaš ekipo. V primeru konkretnega rebuilda in izpada, pa je bolje izpasti takrat, ko še kaj zmagaš.

This Post:
22
298158.13 in reply to 298158.12
Date: 03/19/2019 15:06:45
Ainmosni
II.4
Overall Posts Rated:
207207
Second Team:
Homines ex spatio
Ta teden je en velik dolgčas. In vsega je kriv prdec, ki me je prejšnji teden dvakrat odpihnil. Le kaj je jedel pred tekmami?!?!

From: prdec1

This Post:
00
298158.15 in reply to 298158.13
Date: 03/20/2019 16:49:29
Crazy Walkers
III.1
Overall Posts Rated:
33
Hja, ekipa igra, tako kot se na treningih dogovarjamo, če pa k temu dodaš še obilne fižolove juhe za kosilo..igralci kar letijo po igrišču.
Drugače mi pa gre v tej sezoni presenetljivo uspešno, kar mi on ne ravno stari ekipi navdaja z upanjem, da bom še kakšno sezono več obstal med prvoligaši :)

From: Insomnia

This Post:
11
298158.16 in reply to 298158.15
Date: 03/21/2019 14:05:39
Ainmosni
II.4
Overall Posts Rated:
207207
Second Team:
Homines ex spatio
Prekleto, moram dobiti malo tega fižola! Moji neprespani zombiji so se kar spotikali ob tvoji obrambi, v prvi temi je kitajsko krilo, navajeno živeti predvsem od riža, že po nekaj minutah igro celo zapustilo. "Zastrupitev neznanega izvora" je rekel zdravnik in zavihal nos, zapisati pa si tega ni upal.
Moram dvigniti tisto zdravniško zgradbo, bo najbrž pomagalo

Advertisement