BuzzerBeater Forums

BB Ukraina > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
297898.3 in reply to 297898.2
Date: 01/30/2019 04:00:20
CSPbonat
IV.22
Overall Posts Rated:
537537
Спробую відповісти перекладачем. Скажіть, якщо ви не розумієте

1
Я витрачаю багато годин на вивчення всіх суперників. Тоді будую план, щоб заблокувати їхні сили. Тоді в порівнянні з цим, я шукаю найкращу атаку.
Я поясню всі свої рішення на форумі (без деталізації характеристик гравців). Тому очевидно, що я відповім на кожне питання. Це обов'язок. Ми не маємо права грати погано. Але ми можемо грати проти дуже хорошого менеджера

2
Я ніколи не граю з крилом, який має лише 9 на домашньому захисті. У національній команді це неможливо. Я вважаю за краще поставити на цю посаду великого захисника за замовчуванням. Крім того, як я вже говорив раніше, аналіз покаже профіль протилежного крила. Тому я за замовчуванням поставлю на цю посаду зовні або всередині.

В іншому випадку, якщо я маю поставити такого роду гравця (9 в захист), це буде внутрішній прогноз і оборона людини на людину.

3
Це залежить від противника.
Якщо я побачив в його команді сторонню слабкість, я виберу другий. Я буду його нападати, як крило. І він буде захищати на менш гарному зовнішньому нападаючому.
Якщо суперник має дуже хороших зовнішніх захисників, то я візьму першого, щоб змусити його захищатися на приціл, щоб тиснути.


Нарешті, останнє.
Відбулося жеребкування чемпіонату.
Календар буде складним. Італія - найсильніша команда. Але Хорватія також має сильну команду. Він спробує побити одну з цих 2 команд

This Post:
00
297898.6 in reply to 297898.4
Date: 01/30/2019 04:19:44
CSPbonat
IV.22
Overall Posts Rated:
537537
Ви хочете відповісти англійською мовою або ви зрозуміли, незважаючи на поганий переклад?

This Post:
00
297898.8 in reply to 297898.2
Date: 01/30/2019 06:05:47
SUMY DEVILS
Superleague
Overall Posts Rated:
12631263
1. Молчать не вариант. Надо просто обьяснить ход своих мыслей при выборе состава и тактики.

2. 3-2 однозначно. какая персоналка с лфом с бз9? насчет угадайки то там много других факторов, если надо прям позарез рисковать, то надо лепить угадайку, а если матч не решающий, то угадайку не включал бы.

3. я бы взял обоих)
два совершенно разных аз, которых надо заигрывать в зависимости от тактики.
первый однозначно используется когда играем внутренние тактика, так он закрывает лучше периметр и +пас лучше
второй для внешних тактик.
а если прям один слот остался.. тогда надо смотреть какого типа игроки уже есть в составе и взять того которого нет.

This Post:
00
297898.10 in reply to 297898.9
Date: 01/30/2019 06:30:31
SUMY DEVILS
Superleague
Overall Posts Rated:
12631263
20+-20+ ))
а если реально, то в наших реалиях мне бы хватило и 18-12 при ожидании внешней атаки соперника и 12-18 при внутренней атаке соперника.. а вот к примеру 16-16 мне нравится даже меньше.
не люблю играть игроками без топ скилов, но при выборе состава нюансов то куча, форма, атакующие скилы и т.д.
я не люблю играть опираясь на защиту вообще, в первую очередь надо искать слабые места соперника и пробивать их.