BuzzerBeater Forums

Slovenija - II.4 > Sezona 44

Sezona 44

Set priority
Show messages by
This Post:
11
297541.1
Date: 01/08/2019 14:34:50
KK Lokomotiv Zagorje
III.2
Overall Posts Rated:
1212
Mislim, da je čas da končno malo pokomentiramo dogajanje v naši ligi.
Najprej čestitke ekipi San Antonio Ostroge, ki so si z današnjo zmago že priborili več kot zasluženo premierno uvrstitev v prvo ligo, kot najbolje uvrščena ekipa drugih lig po rednem delu, saj je edini resni konkurent z današnjim porazom to možnost zapravil, tako lahko Ostroge končnico lige odigrajo popolnoma sproščeno.
Z mojo današnjo zmago pri kateri se je z neverjetnimi 52 točkami zopet izkazal fenomenalni Mercina, prav tako v bistvu že poznamo oba para končnine v zahodni konferenci, to sta: San Antonio Ostroge-Super Celtics ter Ankle Breakers-KK Lokomotiv Zagorje. Medtem na vzhodu čakamo še na zadnjega udeleženca končnice, o katerem bosta na tekmi zadnjega kroga med sabo odločila KK Lokovica A in KK Bilje.
Sezona se torej počasi približuje koncu in s tem tudi začetek tistih pravih tekem, ki dejansko nekaj štejejo. Zopet je za nami izjemno razburljiv in zanimiv redni del in upam na prav tako zanimiv playoff. Če bi moral izbirati med favoriti za naslov prvaka, bi sam osebno prvaka iskal v zahodni konferenci v ekipah San Antonio Ostroge in Super Celtics, zato bo njun medsebojni dvoboj v prvem krogu končnice še toliko bolj pomemben. Pa brez zamer do vzhodne konference. :)

Naj se lov na prvo ligo prične, srečno vsem!

Last edited by bozinho10 at 01/08/2019 17:19:37

This Post:
11
297541.2 in reply to 297541.1
Date: 01/12/2019 06:43:45
Overall Posts Rated:
202202
Končno nekdo, ki se je oglasil. Jah, malo sem razočaran nad sabo in nad vsemi nami, da nismo uspeli obuditi foruma :( mogoče pa je to cilj za naslednjo sezono, ki jo bom - tako kot je ze bozihno povedal - odigral v SKL! V končnico bodo tako moji varovanci lahko vstopili sproščeno, vendar to ne pomeni, da bomo tekme kar prepuščali tekmecem. Odigrali bomo korektno!
Kar se tiče favoritov, pa sem nekako sodimo: Super Celtics, Helios Suns, KK Violcni ter naša malenkost ;)
Pred končnico smo se okrepili z Američanom Aridanom Budejem. V ekipo prinaša preprotrebne izkušnje iz 1. ameriške lige, kar nam bo več kot koristilo v SKL. Žal pa se moramo posloviti od dolgoletnega člana in kapetan ekipe, Gian Luca Sartorija. Zmeraj je dal vse od sebe. Skupaj z Edvaldisom Kalvisom, s katerim smo se razšli na začetku sezone, je tvoril super centrski tandem, a žal samo borbenost ne bo dovolj za SKL. Kapetanski trak je že predal Stasysu Stojanasu, z brniškega letališča pa bo odletel ob 16:30. Navijači napovedujejo številčno spremstvo :)

Message deleted
This Post:
00
297541.4 in reply to 297541.3
Date: 01/15/2019 13:36:32
Overall Posts Rated:
202202
Kar težka tekma za nami! Kar pa je bilo za pričakovati. Kar presenečen sem bil, kako je v zadnji četrtini Celticsom letelo vse v koš, sploh trojke (mislim, da so jih dali enih 5, 6 zapored); trojke so metali 16/34! No na koncu smo se le izvlekli v domači dvorani, čeprav takih nihanj v naši igri ne sme biti več. Zdaj nas čaka Ankle Breakers. Le upamo lahko, da ne bomo vstopili v tekmo tako kot danes v drugi polčas, torej z miselnostjo "lako čemo" in da si prav zares ne bomo zlomili gležnjev. :)

This Post:
00
297541.5 in reply to 297541.4
Date: 01/22/2019 14:22:06
Overall Posts Rated:
202202
Prva zmaga finala je tu. Delo je bilo precej lažje od pričakovanega, zato kakšnega daljšega konentarja ne morem dati. V soboto pa še po drugo zmago in pokal!