Dzień 13 (Sobota 8 Grudzień 2018) : Występy za pośrednictwem http://www.buzzer-manager.comWyniki kolejkiSkawinka 98 -
Star Starachowice 114Grudusk Elite™ 76 -
BOSTON CATS 96Hell Monsters 86 -
Bandwagon 88BASKET LECH POZNAŃ 118 - F.C Internazionale Milano 63
Whos Your Daddy 85 -
Slam Dunkers 97Diabloz 90 - SKS Gwardia 1948 71
The Lechers 78 -
Siara Tarnobrzeg 95Ciamajdy 89 -
The Łamags 99Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 118 : BASKET LECH POZNAŃ
Zbiórki : 69 : BASKET LECH POZNAŃ
Asysty : 28 : BASKET LECH POZNAŃ
Przechwyty : 12 : BASKET LECH POZNAŃ
Zablokowane rzuty : 9 : Diabloz
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 34 : F. Botto (BOSTON CATS)
Zbiórki : 25 : G. Germi (BASKET LECH POZNAŃ)
Asysty : 9 : D. Pipczyński (Siara Tarnobrzeg)
Przechwyty : 5 : E. Aldean (The Lechers)
Zablokowane rzuty : 4 : M. Marić (Slam Dunkers)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : S. Rowley (Star Starachowice) (19 Punkty, 9 Zbiórki, 2 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 22
Shooting Guard : M. Železník (BASKET LECH POZNAŃ) (18 Punkty, 4 Zbiórki, 6 Asysty, 4 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 26
Small Forward : A. Damasiewicz (BASKET LECH POZNAŃ) (22 Punkty, 8 Zbiórki, 4 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 28
Power Forward : A. Daniel (Bandwagon) (26 Punkty, 18 Zbiórki, 3 Asysty, 0 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 33
Center : M. Sierny (The Lechers) (27 Punkty, 14 Zbiórki, 5 Asysty, 0 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 32
MVP kolejkiA. Daniel (Bandwagon) (26 Punkty, 18 Zbiórki, 3 Asysty, 0 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 33
Najsłabszy występ kolejkiK. Jen Kan (The Lechers) (4 Punkty, 2 Zbiórki, 1 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -5
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : R. Gąsior (Siara Tarnobrzeg) : 7 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : M. Santagati (Bandwagon), M. Van Bavel (Skawinka), L. Runyun (Skawinka), O. Carmona (Hell Monsters), J. Tønsberg (F.C Internazionale Milano), Z. Zewen (F.C Internazionale Milano), G. Germi (BASKET LECH POZNAŃ), S. Wijma (SKS Gwardia 1948) : 6 Faule
Iron man : D. Lode (Hell Monsters), J. Fonseca (Hell Monsters), D. Ilić (Grudusk Elite™), F. García Aspe (Grudusk Elite™), K. Miliosis (F.C Internazionale Milano), L. Taborowski (F.C Internazionale Milano), F. Bobiński (F.C Internazionale Milano), M. Sierny (The Lechers), A. Karas (The Lechers), A. Damasiewicz (BASKET LECH POZNAŃ), R. Gąsior (Siara Tarnobrzeg), G. Cazzola (Siara Tarnobrzeg), R. Klosterstern (SKS Gwardia 1948) : 48 Minuty
Snajper : B. Gembal (BOSTON CATS) : 4 3 punkty
Najlepszy zawodnik : S. Rowley (Star Starachowice) : Ocena : 20.0
Najsłabszy zawodnik : S. Costanza (The Lechers) : Ocena : 4.0