BuzzerBeater Forums

BB Poland > [U21] Sezon 44

[U21] Sezon 44

Set priority
Show messages by
From: Siwy

This Post:
00
297038.6 in reply to 297038.5
Date: 11/07/2018 08:15:00
Overall Posts Rated:
15061506


W pozostałych spotkaniach bez niespodzianek. Może co najwyżej dziwna sytuacja w grupie F, gdzie Litwa oddaje walkowera i praktycznie pozbawia się szans na awans (a ekipe wydaje się, że mieli mocną i mogli być realnym zagrożeniem).


Słyszałem plotkę, że trener Litwinów miał wypadek samochodowy i w najbliższym czasie nie będzie miał dostępu do komputera. Litwa próbuje teraz zmienić selekcjonera, zbijając mu poparcie. Proces podobno już trwa, więc może jeszcze zdążą uratować ten sezon.

Leniwy, stary, wyliniały kocur. Czasem jeszcze zerknie na polskie tłumaczenia.
From: gooziec

To: Siwy
This Post:
00
297038.7 in reply to 297038.6
Date: 11/07/2018 08:24:38
Overall Posts Rated:
542542
Niefajna sytuacja.

Pisząc o tym, że pozbawiają się w praktyce szans, to walkowera trzeba liczyć jako dwie porażki (bo automatycznie spycha na ostatnie miejsce wśród drużyn z tym samym bilansem). A mają w perspektywie mecz z Włochami, strate enta oraz praktycznie zerowy margines błędu to nie sądze żeby udało im się z tego wyjść.

This Post:
00
297038.8 in reply to 297038.7
Date: 11/12/2018 14:12:35
Czarno Czarni Kwidzyn
III.1
Overall Posts Rated:
269269
To co się dzisiaj stało w meczu to ręce się same do oklasków składają! Niby kopciuszek ale ponad +100 nigdy nie wygrałeś w pracy trenera Kadry!
GRATULUJE!

PS ciekawe jak ocenisz Wolenia ;p

From: gooziec
This Post:
00
297038.9 in reply to 297038.8
Date: 11/12/2018 14:35:09
Overall Posts Rated:
542542
Polska 136 - 18 Cymru (48408)

Co to dużo mówić. Tej nocy miała miejsce prawdziwa deklasacja. Widać wyraznie, że Walia to w tym momencie chyba najsłabsza Europejska młodzieżówka, a my mamy aspiracje do bycia najlepszą. Mimo wszystko wygrana różnicą ponad 100 punktów robi wrażenie. Ciężko wyróznić jednego zawodnika. 8 zawodników zdobyło dwucyfrową zdobycz punktową (a jeszcze jednemu zabrakło do tego jednego oczka). Jest jeszcze nad czym pracować, niemniej na tem moment wygląda to obiecująco.
Warto jeszcze wspomnieć, że Belgia sprawiła nam miłą niespodzianke i wygrała z Izraelem. To sprawia, że Izrael będzie grał teraz nożem na gardle, a szczęśliwie my gramy z nimi dopiero w ostaniej kolejce. Póki co czekają nas jeszcze dwaa łatwiejsze mecze (z Aazerbejdżanem i Czwrnogórą). Aczkolwiek nie należy się spodziewać aż takiego blowoutu. Prawdziwe granie zacznie się za 3 tygodnie meczem z Holandią.


PS. Woleń tak jak cała drużyna zagrał na dobrym poziomie i póki co jest mocnym punktem kadry

From: gooziec
This Post:
22
297038.10 in reply to 297038.9
Date: 11/19/2018 14:35:38
Overall Posts Rated:
542542
Az?rbaycan 41 - 105 Polska (48412)

Spokojne, wysokie zwycięztwo w kolejnym meczu Mistrzostw Europy. Rywal już o klase lepszy niż Walia, z którą graliśmy tydzień temu. Także i wynik nie tak imponujący. Ale i tak nie ma czego sie wstydzieć. Po raz kolejny pokazaliśmy zespołową koszykówkę i 6 zawodników zanotowało dwucyfrową zdobycz punktową. Tym raem obyło się bez większych niespodzianek. Przed nami ostatnia luzniejsza kolejka, w której zmierzymy się z ekipą Czarnogóry. Wydaje się być to zespół na podobnym poziomie co Azerbejdżan, zatem należałoby się spodziewać podobnego wyniku. Tak na prawdę prawdziwa walka o drugą runde rozpocznie się za dwa tygodnie w meczu z Holandią. Póki co spokojnie skupiamy się na treningu i uzupełnianiu dziur tam gdzie jeszcze takie są.

From: gooziec
This Post:
44
297038.11 in reply to 297038.10
Date: 11/26/2018 14:33:23
Overall Posts Rated:
542542
Polska 115 - 46 Crna Gora (48417)

W kolejnym "łatwym" meczu na Mistrzostwach Europy pokonujemy Reprezentacje Czarnogóry. Rywale postanowili zaryzykować z GDP (chociaż nie do końca rozumiem dlaczego akurat taki wybór), ale chybili oba typowania. Sam mecz oczywiście nie byłł specjalnie emocjonujący. Wygraliśmy wysoko, a moglibyśmy wygrać jeszcze wyżej gdyby nie zastanawiająco dużo zbiórek ofensywnych rywali oraz naszych fauli. Na pewno kilkanaście punktów podarowaliśmy rywalom w ten sposób.
Warto wspomnieć, że kolejną niespodzianke sprawiła Belgia wygrywając z Holandią.To sprawia, że na półmetku w naszej grupie pozostały już tylko dwie niepokonane drużyny - My oraz Węgrowie. Następna kolejka będzie niezwykle ciekawa. Izrael który jest w ciężkiej sytuacji musi wygrać z Węgrami aby zachować swoje szanse. My z kolei zmierzymy się z Holendrami, którzy może nie są mocni kadrowo, ale trzeba na pewno na nich uważać.

From: gooziec
This Post:
66
297038.12 in reply to 297038.11
Date: 12/03/2018 14:30:02
Overall Posts Rated:
542542
Nederland 34 - 82 Polska (48420)

Po serii meczów z dużo niżej notowanymi rywalami proprzeczka powędrowała do gróy. Naszym rywaalem byla młodzieżówka Holadnii. Mimo iż rywal na pewno dużo mocniejszy niż Walia czy Czarnogóra, jednak zwycięstwo przyszło stosunkowo łatwo. Tylko w pierwszej kwarcie rywale dotrzymywali nam kroku (potrafili nawet minimalnie prowadzić). Od drugiej kwarty zdominowaliśmy całkowicie spotkanie pozwalacjąc rywalom na rzucenie nieco ponad 30 punktów.

Niestety dla nas w drugim hitowym spotkaniu w naszej grupie Izrael pokonał Węgry. Dla nas to niekorzystny wynik, gdyż obie te reprezentacje zachowały szanse na awans i obie będą zmuszone wyrwać nam zwycięstwo. Oczywiście jesteśmy zdecydowanym faworytem jednak będziemy musieli być ostrożni. Do awansu wystarcza nam zwycięstwo w jednym z dwóch nadchodzących meczów. Za tydzień Węgry!

From: gooziec
This Post:
11
297038.13 in reply to 297038.11
Date: 12/10/2018 14:22:32
Overall Posts Rated:
542542
Polska 98 - 62 Magyarország (48424)

Po wygranej z Węgrami zapewniamy sobie awans do drugiej rundy Mistrzostw Europy!. I to na 99% z pierwszego miejsca (Izreal musiałby nas pokonał około 50-cioma punktami, co jest jednak mało realne).

Powiem szczerze, że obawiałem się tego spotkania. Nasze formy były takie sobie 3 sprawne i reszta solidnych. Węgrzy z kolei mieli praktycznie u wszystkich kluczowych zawodników spsrawne. No i oczywiście ich podkoszowi robili wrażenie (trzech po ponad milion DMI). No i fakt, że Węgrzy musieli wygrać to spotkanie oraz to, że w następnej kolejce grają ze słabą Holandią sprawiało, że realne było CT. Szczerze mówiąc poważnie rozważałem normala, ale ciesze sie, że nie zdecydowałem się na niego.

Samo spotkanie było wyrównane tylko w pierwszzej oraz ostatniej kwarcie (w której jednak grały już nasze rezerwy). Wygraną zapewniła nam świetna obrna w drugiej i trzeciej kwarcie.

Ostatnią kolejkę potraktujemy jak sparing, dlatego wynik może być różny

From: gooziec
This Post:
00
297038.14 in reply to 297038.13
Date: 12/10/2018 14:33:32
Overall Posts Rated:
542542
Mam też dwa ogłoszenia.

Z przyczyn osobistych z roli skauta niestety rezygnuje sowa24. Chciałem mu gorąco podziękować, gdyż przez te wszystkie sezony byl na prawde solidnym punktem naszego sztaabu, a co najważniejsze zawsze można było na niego liczyć. Bardzo DZIĘKUJĘ.
Niestety to oznacza, że w tym momencie zosstaje nas tylko dwójka.



Chciałem też poinformować, iż najprawdopodobniej jest to moja ostatnia kadencja i za półtora sezonu nie będe startował w wyborach. Ogłaszam to jednak już teraz gdyż liczę iż osoby, które myślą o posadzie selekcjonera będą chciały do tego czasu zapoznać się z kadrą w roli skauta. Mam nadzieje, że uda to się tak zorganizować, że potencjalny kandydat (aalbo kandydaci) dostaną roczniki, które przyjdzie im prowadzić za półtora sezonu. Dzięki temu będzie mógł już teraz ustawić plan treningowy pod swoją wizje i swoje pomysły. Liczę na odzew, gdyż we dwóch na prawdę cieżko będzie odpowiednio przygotować wszystkie roczniki, a nie chcialbym nikogo stawiać w sytuacji w której dostanie słabszy rocznik.

This Post:
00
297038.16 in reply to 297038.15
Date: 12/10/2018 14:53:34
Rush Them
IV.18
Overall Posts Rated:
225225
Second Team:
Farm Them
Jedynym pozostałym skautem jestem ja ;), ale niestety nie mam wystarczającej wiedzy i czasu by się tym zająć. Fajnie jakby ktoś z bardziej doświadczonych userów chciał się tym zająć. Ja oczywiście oferuję swoją pomoc z bazą i skautingiem. Może jakiś powrót GM-Siwy? ;)

Advertisement