BuzzerBeater Forums

Slovenija - II.2 > Sezona 41

Sezona 41

Set priority
Show messages by
This Post:
00
292813.1
Date: 03/20/2018 21:36:32
Savlje BC
SKL
Overall Posts Rated:
580580
Second Team:
Berlin BC
Zdravo!

Celo sezono nam ni uspelo skupaj spraviti posta na forumu, pa dajmo vsaj zdej pred končnico..

Na rdeči strani se res obeta pravo mesarsko klanje. V zadnjih 3 kolih smo se (oziroma se še bomo) med sabo pomerili prav vsi 4je playoffovci, zaenkrat vse ekipe z 1 zmago in 1 porazom. Zgleda tudi da smo se praktično vsi pred končnico še okrepili. Izrazitega favorita ni, odločala bo taktika in pripravljenost igralcev.. jeziček na tehtnici pa potencialno domač teren.

Na drugi strani izgleda da prave konkurence za Tivoli ni, ki bo kot kaže do finala prišel s polnim entuziazmom, kar zna biti velika prednost v finalu.

Vsem želim obilo sreče (no, čaka naš še zadnje kolo, ki lahko spremeni edino še končno razporeditev oziroma prednost domačega terena).

LP

This Post:
00
292813.2 in reply to 292813.1
Date: 03/21/2018 08:22:08
J&J team
II.4
Overall Posts Rated:
9797
Res je bila bolj tiha sezona.. Vlogo favorita ima vsekakor Tivoli na naši strani. Sam se posvečam treningu, čeprav sem na začetku sezone razmišljal o napredovanju. Moji tri treniranci bodo vrhunec dosegli v naslednji sezoni, morda bom na ta način celo konkurenčen za naslov ob kaksćni dobri okrepitvi. Začel sem tudi vlagati v nabor, tako da obstaja tudi možnost, da v naslednji sezoni prodam vse glavne igralce in grem v totalno prenovo ekipe, ker večinoma igrajo le še starčki. Tko da prihodnost je še,precej negotova, v končnici pa upam na morebitno presenečenje, vendar kakovosti za osvojitev verjetno močno manjka.

This Post:
00
292813.3 in reply to 292813.1
Date: 03/24/2018 15:18:33
Overall Posts Rated:
77
Pozdrav vsem!

Glede na lestvico res deluje, kot da je naša ekipa absolutni favorit na naši strani, a se te vloge otepam. Pred tednom sem namreč prodal prvega strelca ekipe, ker je bil za moje pojme prestar (33 let). Nasploh ekipa še ni pripravljena na prvo ligo in bomo videli, kako resno bom sploh vzel končnico. Imam pa sedaj dovolj denarja za eno konkretno okrepitev, treniranci bodo še napredovali, imam pa nasploh precej mlado ekipo, tako da računam, da bomo naslednjo sezono dovolj zreli za napad na prvo ligo.

Veliko sreče vsem v končnici in borbi za obstanek :)

This Post:
11
292813.4 in reply to 292813.3
Date: 03/27/2018 11:37:15
Savlje BC
SKL
Overall Posts Rated:
580580
Second Team:
Berlin BC
Wow, na naši strani pa tako Ihan kot Toppies igrata z 1-3-1 obrambo in sta takorekoč že pred začetkom tekme praktično brez možnosti za zmago - tega pa res ne razumem. 3-2 in 2-3 bi še nekako razumel, ampak 1-3-1 pa res ne slovi kot kakšna super obramba, zahteva zelo specifične skille na igralcih in tudi uporabna je samo v zelo specifičnih situacijah. Tole me je pa res presenetilo, predvsem Toppies, ki imajo domač teren, boljšo pripravljenost in večjo širino klopi.

No, morda pa kdo preseneti, ampak jst bi reku da sta obe tekmi že 95% odločeni, vkolikor ne bo nekih čudežev/favlov/poškodb.

This Post:
00
292813.5 in reply to 292813.2
Date: 03/30/2018 05:38:31
Overall Posts Rated:
77
Eto, še poškodba mojega pomembnega igralca v rotaciji. Vse drugo kot poraz jutri proti J&J team bi bilo presenečenje. Bom moral tudi taktiko prilagoditi, ker imam veliko sedaj pomanjkanje zunanjih igralcev.

This Post:
00
292813.6 in reply to 292813.5
Date: 03/30/2018 06:46:49
J&J team
II.4
Overall Posts Rated:
9797
Še vedno imam jaz le tri nosilce igre, vse ostalo je bolj za poflikat in odigrat kot dobra podpora. Bomo videli kako se bo razpletlo

This Post:
00
292813.7 in reply to 292813.6
Date: 03/31/2018 13:21:57
Overall Posts Rated:
77
Neverjetna tekma. Sem spremljal večino drugega polčasa in del prvega in mislim, da ni bilo nikoli več kot 5 točk razlike za ene ali druge. Na koncu smo imeli precej sreče, ker so 3 moji igralci imeli večino 4. četrtine 5 osebnih.

Čestitke ekipi Samoa Tackle za uvrstitev v finale. Tam bodo favoriti, te ekipe še namreč do sedaj nisem premagal, ampak dvakrat tesno izgubil. In to z boljšim kadrom, kot ga imam trenutno. Bomo pa upali na presenečenje :)

From: chabal

This Post:
00
292813.8 in reply to 292813.7
Date: 03/31/2018 16:13:01
Overall Posts Rated:
3737
Hvala enako!

Srečno v finalu, kjer se nikakor nimam za favorita. Možnosti so po moji oceni 50:50.

This Post:
00
292813.9 in reply to 292813.7
Date: 03/31/2018 16:51:24
J&J team
II.4
Overall Posts Rated:
9797
Čestitke za zmago. Žal mi je ponovno malenkost zmanjkalo, sem pa vseeno zadovoljen s svojo ekipo, saj je to verjetno še več kot sem pričakoval. Moj organizator me je malo razočaral, drugače pa res izenačena tekma. Vso srečo v finalu :)

This Post:
00
292813.10 in reply to 292813.9
Date: 04/03/2018 04:42:37
Savlje BC
SKL
Overall Posts Rated:
580580
Second Team:
Berlin BC
Da se še jaz oglasim.. čestite Samoa Tackle!

Moram priznati da sem bil po porazu neverjetno razočaran, pred tekmo sem bil zelo samozavesten in prepričan v svojo zmago. Imel sem maximalen entuziazem, prednost domačega terena, ekipo sem poznal do potankosti kako pravilno izkoristiti igralce, pričakoval sem zmago cirka 10 točk.. pred tekmo sem imel še oddano napoved da bo nasprotnik igral notranjo taktiko, pa sem jo 17 minut pred začetkom odstranil, češ "kaj pa če ne bo? Sem boljši, ne bom reskiral da zgrešim in pomtem zaradi tega izgubim". Da ne omenjam dejstva, da sem popolnoma pozabil naštimati trening in s tem razen centra pustil ekipo na < 9 pripravljenosti (razen centra). Eh, te male napake se mi prepogosto dogajajo.

Hja.. na koncu pa grenak, zelo grenak poraz. Karič, ki je v sezoni trojke metal 9-47, torej manj kot 20%, v finalu pa bil 1-6, potem zadane trojko 18 sekund pred koncem za vodstvo za 2 točki. Ajde, ni še konec.. ampak kaj ko potem moja ekipa proba odgovorit s trojko, kljub temu da imam popolnoma notranjo ekipo. Če bi tam šli na polaganje/pod koš in izenačili, sem še vedno mnenja da bi dobil podaljšek (hja, salty loser ).

Tudi na splošno ne razumem te razlike - oba sva igrala popolnoma enako taktiko, s to razliko da so moji zmetali 18 trojk (zadeli samo 3), nasprotnik vregl zgolj 7 in zadel 2. Torej 2,5x več poizkusov za 3 moje ekipe.. ki nima zunanjega šuta.

Tudi nasprotni prvi strelec, Arellano, je imel že na začetku 2. četrtine 4 favle - bil sem prepričan da ni šans da zdrži do konca - pa potem naredil samo še en favl v končnici tekme. Ah ja.

Toliko enih detajlov, ampak ajde - izkušnja več. Na srečo sem sestavil relativno (po plačah) poceni ekipo, z vsemi nosilci mlajšimi od 30, tako da tudi dodatna sezona v II. ligi ni konec sveta. Sem pa seveda želel preskokv SKL in tam služiti lepe tedenske denarce s poceni ekipo. Seveda ob dodatni okrepitvi, za katero imam na strani denar, ampak gremo pa naslednjo sezono odprto na napredovanje in se pač okrepimo še pred končnico. Če ne pa čez 2, 3 sezone

LP in veliko sreče obema finalistoma!

This Post:
00
292813.11 in reply to 292813.10
Date: 04/03/2018 13:29:27
Overall Posts Rated:
3737
Bila je predvidljivo trda in negotova tekma vse do konca. Pričakovano, vsaj kar se mene tiče.
Ključna je bila obramba in skok. Obrambni steber ekipe Arellano je omejil Sršo, mali Karić pa ima "muda", ni kaj.