Dzień 3 (Sobota 7 Październik 2017) : Występy za pośrednictwem http://www.buzzer-manager.comWyniki kolejkiKs. Modlimowo 79 -
Companeros 94indesit tarchomin 64 -
KS Goldena 87Gornik Walbrzych KSG 67 -
Parowozy Jarocin 79Gsquad 78 -
KKS Brda 83Hell Monsters 97 -
Paragraf 22 103BlueJays Bydgoszcz 86 -
BASKET LECH POZNAŃ 103Dream! Team! 82 -
Radogoszczanka_ 92sportino2018 98 -
BOLKO gRzMoTy 101Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 103 : Paragraf 22, BASKET LECH POZNAŃ
Zbiórki : 65 : Radogoszczanka_
Asysty : 25 : Paragraf 22, Parowozy Jarocin
Przechwyty : 12 : Companeros
Zablokowane rzuty : 9 : BOLKO gRzMoTy, Gornik Walbrzych KSG
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 50 : S. Fisher (KS Goldena)
Zbiórki : 18 : D. Romero (KKS Brda)
Asysty : 10 : N. King Lok (KKS Brda)
Przechwyty : 5 : C. Le Bail (sportino2018), O. Tristany (Companeros)
Zablokowane rzuty : 5 : J. Woźniak (BOLKO gRzMoTy)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : S. Fisher (KS Goldena) (50 Punkty, 6 Zbiórki, 1 Asysty, 0 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 39
Shooting Guard : T. Vîrlan (Companeros) (45 Punkty, 8 Zbiórki, 4 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 39
Small Forward : T. Metstak (BASKET LECH POZNAŃ) (22 Punkty, 6 Zbiórki, 8 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 29
Power Forward : J. Chang Yong (Radogoszczanka_) (16 Punkty, 13 Zbiórki, 1 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 27
Center : W. Winczewski (Ks. Modlimowo) (24 Punkty, 12 Zbiórki, 1 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 32
MVP kolejkiS. Fisher (KS Goldena) (50 Punkty, 6 Zbiórki, 1 Asysty, 0 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty), T. Vîrlan (Companeros) (45 Punkty, 8 Zbiórki, 4 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 39
Najsłabszy występ kolejkiP. Dejewski (indesit tarchomin) (0 Punkty, 1 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty), : Efektywność : -5
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : I. Veropoulos (Gornik Walbrzych KSG), A. Ciurkot (Ks. Modlimowo) : 5 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : M. Klepec (Paragraf 22), C. Bourcet (Ks. Modlimowo) : 6 Faule
Iron man : T. Boguth (Hell Monsters), A. Sadeh (sportino2018), S. Fisher (KS Goldena), F. Drapikowski (BlueJays Bydgoszcz), M. Železník (BASKET LECH POZNAŃ), A. Ciurkot (Ks. Modlimowo) : 48 Minuty
Snajper : T. Fletcher (BOLKO gRzMoTy) : 6 3 punkty
Najlepszy zawodnik : S. Yazar (Gornik Walbrzych KSG), S. Izmirlioglu (Companeros) : Ocena : 18.0
Najsłabszy zawodnik : F. Drapikowski (BlueJays Bydgoszcz) : Ocena : 4.0