BuzzerBeater Forums

Slovenija - I.1 > 26. sezona

26. sezona

Set priority
Show messages by
This Post:
00
253314.11 in reply to 253314.10
Date: 1/7/2014 4:31:00 PM
Overall Posts Rated:
55
Eh! dejmo si priznat, da je zmagala boljsa ekipa. vse ostalo so izgovori in najlaze je kriviti "zunanjega sovraznika" za poraz :)


This Post:
00
253314.13 in reply to 253314.12
Date: 1/7/2014 4:37:00 PM
Overall Posts Rated:
55
ustrezne menjave na klopi stanejo. in glede na to, da imamo v veliki vecini tezave z rdecimi stevilkami, ce zelimo biti vsaj priblizno konkurencni, bo ta "agresivnost" pogosto zelo pomemben dejavnik. pri meni je ze precejkrat bila. na sreco tokrat tudi pri rudarju.

This Post:
00
253314.14 in reply to 253314.10
Date: 1/7/2014 4:57:00 PM
kk rudar 1978
SKL
Overall Posts Rated:
3636
Trditev o nagnjenosti k osebnim napakam je povsem pravilna in to sem tudi sam večkrat že omenil.Sedaj pa rešiti se teh igralcev pri meni pomeni prodaja praktično cele prve peterke,na katero sem polagal upanje par sezon?Počasi me mineva vse skupaj,končno sem sestavil in uigral ekipo potem pa mi osebne napake preprečujejo do vidnejših rezultatov.V samem vrhu SKL-ja in pokala sem že od 15.sezone dalje, se pravi 10 sezon, ko sem vedno v končnici Skl-Ja ter v sami končnici pokala ,a mi vedno nekaj zmanjka za sam vrh.Očitno bo tudi pri meni moral priti čas tankanja?

This Post:
00
253314.15 in reply to 253314.14
Date: 1/7/2014 5:28:25 PM
Overall Posts Rated:
952952
Saj si pri Bečaju in Šonji že zgodaj videl, da sta nagnjena k osebnim napakam. To, da si ju vseeno treniral, je bila pač tvoja odločitev in če te zaradi tega mineva, ne moreš tega pripisati nobenemu drugemu kot sebi. Jaz sem tudi zafkrnil kar nekaj stvari s svojo ekipo, pa kaj čem...še vedno me BB ni "minil". Mogoče pa najdeš motivacijo v novih trenirancih?

,a mi vedno nekaj zmanjka za sam vrh.

Saj bi ti povedal, kaj ti zmanjka za vrh, ampak rajši ne bom nobenemu solil pameti. Sem enkrat že videl, kam to pripelje.

This Post:
00
253314.16 in reply to 253314.15
Date: 1/7/2014 5:47:38 PM
kk rudar 1978
SKL
Overall Posts Rated:
3636
Dobronamerne in ne pristranske ugotovitve ne bi smele voditi v nobene prepire po forumu zato lahko brez skrbi napišeš svoje mnenje.Imam pa tudi vprešanje glede vzdržljivosti igralca ter povezanost le te z osebnimi napakami.Nagibam se k temu da je mogoče prav to vzrok osebnih napak?

This Post:
00
253314.17 in reply to 253314.16
Date: 1/8/2014 12:27:59 AM
Overall Posts Rated:
952952
Moje ugotovitve niso bile nikoli zlonamerne in pristranske. Kot takrat, ko je Docholidaj tankal z zelo majhnimi plačami in vseeno plačeval več kot 400k zaradi salary floora, pa sem ga na to prijazno opozoril. Takrat sem dobil, enkrat lahko ugibaš od koga, tale odgovor:

Glede na to da vidiš napake pri drugih,prosim da se osredotočiš za U21 reprezentanco ,ter svojo ekipo druge(veterane),pa
pusti da deljao po svoji volji in okvirju svojih zmožnosi.


Če to ne velja več, ti z veseljem dobronamerno podam svoje nepristranske ugotovitve glede tega, zakaj (še) nisi prvak...

EDIT: Fauli in slabša vzdržljivost se izključujeta. Slabša pripravljenost pa bo doprinesla k več faulom. Ampak tu govorimo o pripravljenost pod 7 ali celo 6...

Last edited by Koperboy at 1/8/2014 12:49:35 AM

This Post:
00
253314.18 in reply to 253314.16
Date: 1/8/2014 5:53:21 AM
Overall Posts Rated:
952952
No, pa da ne bom predolgo kuhal zamere ko en otrok, evo ti moji predlogi za izboljšavo:

Tugomir in Bečaj sta oba OI-ja. Noben od njih ne more igrati na položaju branilca. Bečajevih skillov ne poznam, ampak če se prav spomnem, si mu natreniral kar nekaj meta iz skoka in razdalje meta, kar je za Look inside slabo (prevečkrat bo metal). Tu govorim o Look inside zato, ker je trenutno edina res dobra taktika in vse drugo so smeti - pa ne zato, ker bi bile slabe taktike, ampak zato, ker ni pravih igralcev zanj.

Rojec ni krilo. Prenizek met pod košem, zelo prenizka notranja obramba in preveč vodenja/prodiranja. Rojec je idealen branilec za Look inside, poleg tega mu je dober skok velik plus. Elanu sem nekajkrat to omenil in če se sprav spomnem, je Rojca enkrat ali dvakrat dal na branilca z zelo dobrimi rezultati. V prvi ligi Rojec izgleda super krilo, ker mu nasproti stojijo defenzivno slaba krila. Ampak v finalu boš verjetno naletel na dobro krilo, proti kateremu bo Rojec bolj švoh odigral (komaj čakam na rematch Anžic-Rojec).

Šonja je kot KC odličen, če odštejemo skok, ki ga zaradi prenizkega potenciala ne moreš več kot toliko natrenirat. Tudi Kapl je kot C kar dober, čeprav bi lahko bil 3x17 znotraj - 3x16 na centru se mi za nekoga, ki naskakuje naslov v prvi ligi, zdi skoraj premalo.Vsaj recimo 18/16/17 ali kaj podobnega. Ampak ker ima oba velike težave z osebnimi napakami, je o njih brezpredmetno razpravljati.

Kar dejansko pomeni, da imaš trenutno samo dva igralca (Ahčan in Rojec), ki sta primerna za tvoj cilj. Pa še Ahčan je s svojim slabim skokom tak-tak, še posebej ko dodaš slab skok Šonje, ampak to še ni tako kritično. Dobro krilo za prvo ligo je najtežje dobiti, kar se tiče denarja, KC in C pa se da malo lažje dobiti.

Ampak če si kril, kot je tale (19779749) ne moreš privoščiti in Rojec ostaja tvoje krilo, pa bi mogel nabaviti vsaj dobrega branilca - recimo takšen (11857750) bi bil odličen, pa še previsoke plače nima.

Aja, pa če bi rad videl, kako v praksi izgleda, če ena ekipa na branilca postavi OI-ja, druga pa dejanskega notranjega branilca... (26508)

Saj če Kapl in Šonja ne bi toliko faulirala oziroma če si pripravljen tvegati z njima, enostavno zamenjaš Bečaja za enega notranjega branilca in 2-3 naslovi s takšno ekipo so tvoji...

Last edited by Koperboy at 1/8/2014 5:58:52 AM

This Post:
11
253314.19 in reply to 253314.17
Date: 1/8/2014 3:17:52 PM
docholidaj
II.2
Overall Posts Rated:
9696
Zdaj pa eno full resno vprašanje! Ali si res mislil, da ne vem, da se plača tisti minimum, tudi če igralci le tega ne dosegajo?
V skladu z resnostjo tvojega vprašanja sem ti tudi odgovoril. Za vse resnejše teme, debate itd, pa sem vedno odprt.
Mislim, da sem ti to na ZS tudi razložil.

p.s. Če bi želel imeti igralce s katerimi bi dosegel minimum, bi jih moral KUPITI. To pa STANE.

Pa morda še to... ni ti potrebno spet odpirati fronte z mano, ker sem že zdavnaj povedal, da se tega ne grem več. (hi)

This Post:
00
253314.20 in reply to 253314.19
Date: 1/8/2014 4:58:54 PM
Overall Posts Rated:
952952
Nisem hotel odpirati te teme. Moj namen je bilo samo spomniti, da tudi na dobronamerne namene kdo skoči v zrak. Jaz bi pač na tvojem mestu kupil dva treniranca in jih celo sezono treniral, nato pa prodal za več in tako denar, ki ga itak dam za plače, nekako izkoristil. Ampak vsak izbere po svoje. Nočem imet še enkrat debate o temu.

Last edited by Koperboy at 1/8/2014 4:59:36 PM