BuzzerBeater Forums

Poland - IV.48 > Sezon 23

Sezon 23

Set priority
Show messages by
From: MuzG
This Post:
11
237020.1
Date: 3/4/2013 3:14:11 PM
Overall Posts Rated:
334334
Witam wszystkich nowych menadżerów jak i tych z dłuższym stażem w 23 sezonie w lidze IV.48 :)
Awanse i spadki porozdzielane, więc na spokojnie można się przyjrzeć jak bardzo zmieniła się siła naszej ligi w porównaniu z poprzednim sezonem. Mi w oczy od razu rzucił się dawny znajomy z ligi III.6 Juniorro, który jest menadżerem zespołu KS Łódź. Oprócz tego klysie oraz cweluszki, czyli drużyny które z V lig przybyły do konferencji Great 8, ponownie utwierdzają mnie w przekonaniu że u "czerwonych" nie będzie ponownie łatwo.
Niebawem pojawi się terminarz i zostaną rozlosowane pary do Pucharu Polski, więc jeszcze będzie co komentować.
Wszystkim menadżerom życzę udanych rozgrywek w tym sezonie i oczywiście upragnionego awansu.
Pozdrawiam,
MuzG

From: Bienias

To: MuzG
This Post:
22
237020.2 in reply to 237020.1
Date: 3/5/2013 2:05:10 AM
Overall Posts Rated:
176176
Siemka, nowy sezon przed nami. Fajnie że nie dołączył do nas żaden hardkorowiec typu Jankos albo Otek sezon wcześniej. Na początek zagramy przeciw sobie. W tym sezonie stawiam na doświadczenie, po sezonie udało mi kupić za nieduże pieniądze trzech grajków. Szczególnie jeden zawodnik który w meczu sparingowym z Mazurem pokazał próbkę możliwości, wydaje mi się być trafnym zakupem. Moim celem w tym sezonie jest walka o awans, lecz jest kilka teamów z podobnymi aspiracjami np. Orlik, Meduza, Aseco. Pozostaje walczyć i liczyć że kontuzje będą nas omijać a kibice licznie odwiedzać nasze hale. Pozdrawiam i powodzenia. Bienias.

From: MuzG

This Post:
00
237020.3 in reply to 237020.2
Date: 3/8/2013 7:49:17 AM
Overall Posts Rated:
334334
Zapraszam do przejrzenia mojego składu, bo mam tam jednego zawodnika z symbolem $ którego wyciągnąłem w pierwszej rundzie naszego ligowego draftu ze szczęśliwym numerkiem 7. U mnie w rotacji brak dla niego miejsca, a może ktoś z was będzie chciał go przygarnąć.
Pozdrawiam,
MuzG

From: MuzG
This Post:
00
237020.4 in reply to 237020.3
Date: 3/14/2013 4:17:10 PM
Overall Posts Rated:
334334
Witam :)
Jakaś taka straszna cisza się zrobiła na naszym ligowym forum w tym sezonie. Nie wygląda na to żebyśmy mieli pobić rekord liczby postów z poprzedniego sezonu, a szkoda.
Tymczasem pierwszy pełny tydzień nowego sezonu za nami (2 mecze ligowe i jeden puchar). Jakie są wasze wrażenia, nadzieje lub obawy ?
W moim przypadku, jak to zresztą było sezon temu start mam bardzo powolny. Bilans 0-2 na pewno nie napawa optymizmem, tym bardziej, że brak już w hali tylu fanów ilu w 22 sezonie przychodziło po moim awansie z V ligi. Myślałem że w tym sezonie będę mógł już bez problemu powalczyć o play-offy, ale siła konferencji jednak nadal jest spora, więc pewnie moja drużyna będzie utrzymywała się w okolicach baraży. Zresztą i tak całą kasę w dalszym ciągu inwestuję w rozbudowę hali, więc dopóki młodzież nie rozwinie się jakoś bardziej, to o wzmocnienia będzie raczej ciężko.
Na szczęście w tym sezonie w Pucharze Polski chyba uda mi się zajść dalej niż w poprzednich sezonach (sezon 22 - druga kolejka, sezon 21 - kolejka). Tym razem w drugiej kolejce mam bota, także po raz pierwszy z nową drużyną powinienem zajść przynajmniej do 3 kolejki.
Tak więc czekam na jakiś odzew, bo nie chciałbym prowadzić monologu na naszym forum ligowym :)
Pozdrawiam,
MuzG

Last edited by MuzG at 3/14/2013 4:19:46 PM

From: Bienias

To: MuzG
This Post:
00
237020.5 in reply to 237020.4
Date: 3/15/2013 5:39:49 AM
Overall Posts Rated:
176176
Hej, ja z kolei początek sezonu uważam za udany, aczkolwiek mogłeś dać znać że odpuszczasz pierwszy mecz to i ja bym inny skład ustawił. A tak na 2 tyg. straciłem najlepszego strzelca:( Było minęło. W pierwszej rundzie również miałem bota w kolejnej już 5 ligowca lecz nie wygląda na jakiegoś "mocarza". A widziałeś BKS Sowlany? Odpadł z botem; pozdrówki

From: MuzG

This Post:
00
237020.6 in reply to 237020.5
Date: 3/15/2013 7:09:27 AM
Overall Posts Rated:
334334
Witam :)

aczkolwiek mogłeś dać znać że odpuszczasz pierwszy mecz to i ja bym inny skład ustawił. A tak na 2 tyg. straciłem najlepszego strzelca:(

To że nie dałem Ci znać jak będę grał można uznać również za pewien rodzaj taktyki. Dzięki temu musiałeś bardziej kombinować z minutami, co może odbić się na formie Twoich graczy w przyszłym tygodniu i dać skutek przy następnych spotkaniach ligowych. A że Twój zawodnik odniósł kontuzję, to oczywiście bardzo mi przykro, ale taki urok tej gry.
Co do odpadnięcia z PP zespołu BKS Sowlany w meczu z botem, to nawet nie jestem jakoś bardzo zaskoczony. W pierwszej rundzie wszyscy gracze mają porządną formę, entuzjazm również niski, więc bardzo prosto o łatwe potknięcie. Ja w pierwszej rundzie trafiłem na mocnego V-ligowca, stąd odpuściłem mecz z Tobą, żeby najsilniejszy skład wystawić na PP i lekko dorobić.
Pozdrawiam,
MuzG

Last edited by MuzG at 3/15/2013 7:09:38 AM

From: Tymon5
This Post:
00
237020.7 in reply to 237020.6
Date: 3/27/2013 8:39:05 PM
Overall Posts Rated:
1717
No i coś jednak cisza nastała... panowie managerowie, odzywać się
Dochodzi 1/3 sezonu. A tu 6 postów???

From: MuzG

This Post:
00
237020.8 in reply to 237020.7
Date: 3/28/2013 8:35:00 AM
Overall Posts Rated:
334334
Ja staram się jak mogę, aby ożywić nasze ligowe forum, co zresztą doskonale widać. Szkoda tylko że pozostałe osoby nie mają takiej weny jak w poprzednim sezonie.
Co do samej już rozgrywki - jak widać moja drużyna ma prawie identyczny start jak sezon temu. Wtedy rozpocząłem rozgrywki od bilansu 0-3 by dojść do bilansu 3-3. W tym sezonie natomiast rozpocząłem od bilansu 1-3 by znów osiągnąć 3-3. Mam jednak nadzieję, że na koniec sezonu osiągnę zdecydowanie lepszy bilans aniżeli 9-13 jak to było ostatnim razem.
Z drugiej strony nie nastawiam się raczej na grę w play-offach gdyż nadal wszystkie moje oszczędności przeznaczam na halę. Jak dobije z halą do 10 tys. miejsc, to zacznę myśleć o wzmocnieniach.
W Pucharze z kolei dzisiaj powinno być zwycięstwo (mecz z botem). Oczywiście liczę tym samym, że w kolejnej rundzie również wylosuje mi bota :P
Pozdrawiam,
MuzG

From: Yaneahonen

To: MuzG
This Post:
00
237020.9 in reply to 237020.8
Date: 4/5/2013 4:49:23 PM
Anwil Yelonki
III.3
Overall Posts Rated:
3737
Witam Wszystkich ponownie. Trochę się zapuściłem na forum. Postaram się jak najszybciej nadrobić.
Z tego co zauważyłem nie ma w lidze żadnego kontuzjowanego zawodnika więc wszyscy w pełnych składach ruszają jutro do walki.
Powodzenia

This Post:
11
237020.10 in reply to 237020.8
Date: 4/9/2013 12:05:14 PM
Overall Posts Rated:
33
witam :D
ja jestem nowy w grzei malo jeszcze ogarniam :((
na farcie trafilem na korzystne losowanie w pucharach alew tej rundzie na bank juz odpadne ;pp
jakiesrady na poczatek ??
pozdrawiaz DUZY

From: MuzG

This Post:
00
237020.11 in reply to 237020.10
Date: 4/9/2013 1:22:48 PM
Overall Posts Rated:
334334
Witamy w naszej lidze :)
Moja pierwsza porada dla Ciebie to przede wszystkim nie zrażać się porażkami. Pierwszy sezon to w większości przegrane spotkania i sporo menadżerów szybko rezygnuje myśląc że tak będzie zawsze. Prawda jest jednak taka, że dostając nową drużynę praktycznie żaden zawodnik nie nadaje się na długofalową karierę w zespole i trzeba całkowicie przemeblowywać skład.
Na czacie pisałem Ci kiedyś żebyś poświęcił kilka minut i przeczytał:
Instrukcję gry - http://www.buzzerbeater.com/community/rules.aspx?nav=ever...
oraz pomoc dla nowych graczy na forum - http://www.buzzerbeater.com/community/forum/read.aspx?thr...
Jak sobie to ogarniesz to od razu gra stanie się jaśniejsza i czas zwycięstw przyjdzie o wiele szybciej. No i w ostateczności na forum jest jeszcze temat "Mentor-uczeń" gdzie początkujący mogą znaleźć sobie mentora, czyli menadżera z doświadczeniem który "weźmie pod skrzydła" swojego nowego ucznia i przekaże mu tyle wiedzy ile jest w stanie i ile będzie chciał uzyskać początkujący - http://www.buzzerbeater.com/community/forum/read.aspx?thr...
Pozdrawiam,
MuzG