Piramida (43933)
share
Manager: Nemos
Country: Ukraina
League: Superleague
Rival: Kharkov Tigers
World Rank: 443
Country Rank: 6
BBM Tier: 1
Last Online: 12/02/2022
BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey
Switch
19.11.2008р.-19.11.2021р. - 13 років клубу.
Posted on 11/19/2021

з черговою річницею менеджер вітає всіх гравців, вболівальників та персонал клубу! при чому, як теперішніх, так і колишніх!)
ну і звісно менеджер вітає і сам себе!)) я сам по житті стараюсь бути відданою людиною. а ББ мене зацепив не по-дитячому. обіцяю в ББ бути дуже довго. ще не зрозуміло, хто кого переживе)) за ці 13 років в мене з'явилась сім'я, народився син, очікуємо ще одне поповнення... але я і далі в грі, далі мені тут подобається, моментами більше, моментами не дуже) я є і буду!)
за ці 13 років бк Піраміда пережила дуже багато. були як злети, так і падіння. це зрозуміло, адже таке є в будь-чому, при чому як у віртуальному, так і в реальному житті.
я відкрито заявляв і заявляю, що я люблю ББ! незважаючи на все, я поважаю кожного українського (і не тільки) менеджера! навіть, просто за те, що ми граємо під одним прапором. я радий, що в цей менеджер грають люди з різних куточків України і я щиро і реально дякую, що ВИ є!!!
в цю річницю бк Піраміда я прошу кожного нашого менеджера ...

share
Trophies (Supporter feature)
Flags (Supporter feature)
Advertisement