BlackStars (39907)
share
Manager: VLRnr
Country: Lietuva
League: IV.17
Rival: Birzu Rinkuskiu alus
World Rank: 9604
Country Rank: 456
BBM Tier: 12
Last Online: 12/03/2022
BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey BuzzerBeater Jersey
Switch
55 sezonas. Pasakiškas sezonas, pasibaigęs ašaromis "BlackMambaForever" arenoje.
Posted on 01/10/2022

54 sezonas baigėsi skaudžiais pralaimėjimais, svarbiausiuose mūšiuose.

Tačiau prieš kelis mėnesius paklaustas apie 55 sezono planus ekipos savininkas buvo įsitikinęs jog ši sudėtis dar neparodė visko ką gali.
"Mes kalbėjome su vyrukais, nuotaikos niūrios tačiau visi nusiteikę sunkiai dirbti ir 55 sezone kilti į pačią viršūnę. Pasikalbėję pamatėme kad dar neverta imtis drastiškų veiksmų, nors žiūrint pinigų atžvilgiu galbūt ir būtų laikas atsisveikinti su daugeliu žaidėjų, tačiau tokią talentingą ir puikią atmosferą turinčią komandą pavyksta surinkti ne kasdien. Todėl daugelis ekipos žaidėjų liks. Tikime jais. "

Šis pasitikėjimas atsipirko. BlackStars ekipa nuo pat sezono pradžios vedami MVP titulą sezono gale iškovojusio Hu Sibo.,demonstravo stabilų, pergalingą krepšinį ir užtikrintai užėmė pirmąją vietą ne tik savo super stipriame divizijone, tačiau užsitikrino ir namų pranašumą patekus į super finalą.

Pirmąjį atkrintamųjų etapą ekipa praėjo be jokių problemų, antrame jų laukė ...

share
Trophies (Supporter feature)
Flags (Supporter feature)
Advertisement