BuzzerBeater Forums

Slovenija - IV.12 > Favoriti

Favoriti

Set priority
Show messages by
This Post:
00
88179.1
Date: 05/03/2009 13:11:09
Overall Posts Rated:
00
Kdo ima po vašem mnenju največ možnosti za naslov naše 4.lige???da malce razpremo debato...sam sebe npr ne vidimi v vlogi največjega favorita..kot glavne favorite bi izpostavil KURJE SELO in pa KK.IHAN..pa tudi ostali znajo biti zelo nevarni...sedaj pa,da vidim še vaše mnenje..pa veliko sreče na naslednjih tekmah v ligi,ostalim,,ki pa se bojo uvrstili v končnico pa pravtako veliko sreče,veselim se že naših srečanj..

This Post:
00
88179.2 in reply to 88179.1
Date: 05/16/2009 04:34:47
Overall Posts Rated:
00
pa še dodal bi ekipo DZEMUŠKI DEVILS,ki igrajo fantastično obrambo,daleč najbolšo v ligi,tako,da so tudi oni veliki kandidati za veliki finale in pa končno osvojitev naše 4.lige...Danes so na sporedu zadnje tekme v ligi,zato veliko sreče vsem..znano je že katere ekipe bojo v končnici v naši diviziji,..za drugo divizijo pa je še dosti odprto..veliko sreče vsem v končnico in upam,da bomo igrali na maksimum..zmaga pa naj seveda boljši;)LP vsem..

This Post:
00
88179.3 in reply to 88179.2
Date: 05/16/2009 04:46:06
Overall Posts Rated:
00
ma jst pravm d bo š napet

This Post:
00
88179.4 in reply to 88179.3
Date: 05/16/2009 06:33:10
Overall Posts Rated:
00
brez skrbi;)))

This Post:
00
88179.5 in reply to 88179.4
Date: 05/17/2009 08:26:58
Overall Posts Rated:
00
Kot je vsem znano se je včeraj končal redni del naše 4.lige..nekaj po 8ih uri zvečer so sedaj znane vse ekipe,ki bodo nastopale v končnici...Vse ekipe so super izenačene in mislim,da se nam v tej končnici obetajo fantastični dvoboji..še posebej za moje pojme bo najbolj zanimiv obračun med DZEMUŠKI DEVILS vs KK IHAN,spopad med daleč najbolšo obrambo lige in pa ekipo,ki ima vrhunskega KCja in pa tudi ostale igralce..rahlo prednost dajem ekipi DZEMUŠKI DEVILS,,zaradi njihove obrambe..potem drugi konferečni polfinale bo med mojo ekipo CPS THUNDER vs CLEVELANDSKI KONJENIKI..spopad med dvema ekipama,ki igrata zelo napadalno verzijo..sicer smo v rednem delu 2krat premagali ekipo clevelandskih konjenikov,ampak tukaj odloča o napredovanju ena sama tekma..ključni faktor tekme uspe biti 1.strelec in 1.skakalec lige JELKO ZAKŠEK..pa tudi ostali ne zaostajajo veliko za njim..bo pa ekipa CPS THUNDER zelo hendikepirana zaradi odsotnosti prvega zunanjega igralca in legendo BB košarke RICKA STRAUSSA,ki zaradi poškodbe ne bo nastopil..tukaj mislim,da so možnosti 40-60 v korist ekipe CLEVELANDSKI KONJENIKI.,,čeprav ima ekipa CPS THUNDER prednost domačega igrišča..potem na drugi strani spopad med 2.najbolšo ekipo lige-KK KURJE SELO,ki je imela po rednem delu neverjetnih 19-3 razmerje v zmagah.. in pa klubom NESO LHKE,tukaj dajem veliko prednost ekipi kurje selo,predvsem zaradi raznolike vrste igralcev in pa zarad odličnega šuterja PARRUSA,ki je na zadnjih tekmah malce zatajil..zadnja tekma pa bo med KK SLADKI VRH vs KOŠARKAŠI...KOŠARKAŠI imajo zelo kratko zgodovino,kajti njihov manager je klub dobil pred kratkim,v svoji zgodovini pa ima zaenkrat uštete 2 zmage..KK SLADKI VRH je trenutno mislim,da v boljši formi,zato verjamem v njihovo napredovanje...tako,da oba konferenčna finala bosta po mojem mnenju taka...na naši strani CLEVELANDSKI KONJENIKI vs DZEMUŠKI DEVILS...na drugi strani pa KK KURJE SELO vs KK SLADKI VRH...počakajmo do torka in bomo videli,če se bojo moje napovedi uresničile...vas pa vabim vse managerje v naši ligi,da pokomentirate in poreplicirate tale post,kajti me zanima tudi vaše mnenje...če mislite,da je moja napoved napačna,svojo napoved izrazite na temle forumu...LP vsem,.

This Post:
00
88179.6 in reply to 88179.2
Date: 05/22/2009 13:09:41
Overall Posts Rated:
00
hvala hvala ... xD

From: Shemso
This Post:
00
88179.7 in reply to 88179.6
Date: 05/22/2009 13:14:56
Overall Posts Rated:
00
menim da nimam slabo ekipo , ampak da se bomo mogl za v finale krepko potruditi ... CPS ma mislim da tud 4:0 v ligi glede zmag tak da bo zlo težko . Rad bi pohvalu zahod in vzhod saj je blo dobro , zanimivo , in pestro prvenstvo . Upam da bo tud nasledno . Vso srečo vsem .... ajdeee

This Post:
00
88179.8 in reply to 88179.7
Date: 05/22/2009 14:10:26
Overall Posts Rated:
00
No sem zadel vse pare tekem;)))jutr bomo spremljali oba polfinala...v obeh konferencah sta po dve najboljši ekipi po rednem delu,tako,da so med 4imi najboljšimi ekipami,res zasluženo..prvi par DZEMUŠKI DEVILS vs CPS THUNDER,tukaj ima moja ekipa morda manjšo prednost domačega igrišča,kar pa seveda ne pomeni skoraj nič,sploh tukaj v končnici..še vedno ne bo igral RICK STRAUSS,je pa zato v fantastični formi JELKO ZAKŠEK,ki je menda tudi med najresnejšimi kandidati za NKI 4.lige po koncu končnice;)..sploh na zadnji tekmi-v četrtfinalu je pokazal svoj talent in sam popeljal ekipo CPS THUNDER,do na koncu zaslužene zmage,čestitke tudi CLEVELANDSKIM KONJENIKOM za odlično borbo,vse se je odločilo v zadnji četrtini;)...kar se tiče DZEMUŠKI DEVILS,so v četrtfinalu premagali KK IHAN,kot sem napovedal je bila odločilna obramba in zasluženo napredovanje ekipe DZEMUŠKI Devils..na drugi strani pa sta rutinirano do zmag prišla KK KURJE SELO in KK SLADKI VRH..obe tekme sta bile odločene že skoraj po polčasu;))jutr bomo tako gledali prvi polfinale DZEMUŠKI vs CPS THUNDER,,tukaj dajem zaradi odlične obrambe spet prednost nasprotnikovi ekipi..možnosti za zmago so 70 - 30 za moje nasprotnike..kar pa se tiče druge tekme pa je 60 - 40 v korist KK KURJE SELO..ob morebitnem presenečenju moje ekipe v polfinalu in,ob čudežu,da se uvrstimo v finale bi si sicer zelo želel KK SLADKI VRH;)pa ne zato,da bi jih podcenjeval,ampak zato,ker edino proti ekipi KK KURJE SELO v zgodovini mojega kluba še nismo uspeli premagati:)..lani smo izgubili za 1 točko,letos pa so nas popolnoma povozili;)..to je bil naš prvi in zaenkrat tudi edini poraz v ligi..je pa res,da bomo imeli v morebitnem finalu in pa seveda jutr v polfinalu..prednost domačega terena,ker smo imeli po rednem delu največ zmag..naj pa povem še malo statistike..Letos ekipa CPS THUNDER-DOMA ŠE NI IZGUBILA..tako,da upajmo,da se bo to nadaljevalo celo sezono:D..ampak je pa res tudi to,da se vsak rekord enkrat zruši;)..Veliko sreče vsem jutr,gledali bomo 2 izjemno zanimivi tekmi...MOJA NAPOVED FINALA..KK DZEMUŠKI DEVILS vs KK KURJE SELO...pa,da vidimo kaj bo;)LP vsem

This Post:
00
88179.9 in reply to 88179.8
Date: 05/22/2009 15:58:27
Overall Posts Rated:
00

zanimivo , sam menim da nimam take prednosti ... ene 40-60 v korist CPS THUNDER .. vsem želim uspeh v polfinalu , kar bo pač bo ... ajdeee

Last edited by Shemso at 05/22/2009 15:59:09

This Post:
00
88179.10 in reply to 88179.9
Date: 05/23/2009 09:14:24
Overall Posts Rated:
00
O brez skrbi,da imaš tako prednost..igram brez 1.zvezdnika v moštvu,plus ti imaš najboljšo obrambo v ligi..tako,da tebi prepuščam vlogo favorita..drugače pa kot si že napisal kar bo pač bo..Veliko sreče danes vsem;)LP

From: Shemso
This Post:
00
88179.11 in reply to 88179.10
Date: 05/23/2009 10:40:09
Overall Posts Rated:
00
že odštevamo minute xD :D :)