BuzzerBeater Forums

Polska - V.9 > pomoc

pomoc

Set priority
Show messages by
From: Adamcio
This Post:
00
73178.1
Date: 02/14/2009 16:08:28
Overall Posts Rated:
00
witam wszystkich jestem tutaj nowy i czy mógłbym poprosić o kilka podstawowych rad , jak szybko zacząć wygrywać

From: Vruk

This Post:
00
73178.2 in reply to 73178.1
Date: 02/14/2009 18:52:19
Overall Posts Rated:
55
Rady będą się pokrywały w sumie z tym, co znajdziesz w poradnikach etc.
1) Przez następne kilka meczy nikogo nie kupuj! No, może oprócz trenera lepszego. Poukładaj tych zawodników co masz, wybierz taktykę (chociażby podstawowy podział: z dystansu, czy pod kosz) którą zamierzasz grać i potem, spokojnie i konsekwentnie dokupuj lepszych zawodników. Pamiętaj: ważna jest konsekwencja. Stosowanie taktyk dużo daje. Ale zawodnicy też muszą pasować. Np. jeżeli masz Centra/ów który ma rzut z bliska niezdarny, lub słaby, to nie ma sensu stosować taktyki podkoszowej - niewiele ona da. Oczywiście można też mieć zbilansowany skład i grać taktyką podstawową - tak też się wygrywa.
2) U zawodników nie patrz na DMI - to jest bez znaczenia. Tak samo jak najlepsza pozycja. Ja mam nominalnego rozgrywającego grającego jako niski skrzydłowy i jestem zadowolony. Jak wspomniałem powyżej - warto kupować zawodników pasujących do koncepcji drużyny. A koncepcja wykrystalizuje się dopiero jak poznasz lepiej tę grę. Ja z początku miałem kilka nietrafionych transferów z którymi musiałem żyć, jak już kasy zabrakło.
3) Obserwuj rynek - potrzebujesz PG, ale nie kupuj pierwszego dnia. Popatrz dzień, drugi, trzeci - kup czwartego dnia. Zapewniam - zawodnik będzie dwa razy lepszy i połowę tańszy od tego wypatrzonego z początku;)
4) Ucz się od innych - nie tylko praktyka czyni mistrza, ale i oglądanie innych drużyn, innych zawodników, innego zastosowania taktyki.
5) Dostosowywuj taktykę do przeciwnika. Jak wiesz, że przeciwnik gra na dystans i rąbie wszystkim 3-ki, to w obronie zagraj taktyką 3-2, lub 1-3-1.

Ok, to są rady podstawowe. Potem pomyśl o treningu, o inwestowanie w młodzież etc. Ale niezniechęcaj się - ja po 5 miesiącach gry jestem zadowolony i coraz bardziej tę grę lubię:)

From: damisoo

This Post:
00
73178.3 in reply to 73178.1
Date: 03/09/2009 04:49:10
Overall Posts Rated:
00
siemanko wiesz nie kupuj duzo nowych zawodnikow popatrz tylko zebys miał w pierwszym skladzie najlepszych patrz miej wiecej jaka forma maja i zebys miał miej wiecej w druzynie po 2,3 tych samych np pg,sg jak co to pisz pozdro