BuzzerBeater Forums

BB Eesti > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
33
319974.2 in reply to 319974.1
Date: 08/22/2023 12:42:02
Patsaanid fc
III.1
Overall Posts Rated:
33
Second Team:
Lasnamäe Fc
Tere kossurahvas. Olen tagasi! :D
Pärast pikemat pausi olen jälle buzzeris tagasi ja kandideerin ka koondise kohale uuesti. Usun et suudan viia noortekoondise tagasi top 10 hulka kus peaks ka meie koht olema. Hakkan ka oma mõlema meeskonnaga treenima U21 jaoks mängijaid.

Pikalt midagi kirjutama ei hakka, olin U21 treener hooaegadel 22-25 ja 32-49. Kogemust on küllaga :)

From: MercyMe
This Post:
44
319974.3 in reply to 319974.2
Date: 08/24/2023 07:15:23
BC Purustajad
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
6565
Second Team:
Nutcrushers
Tere, otsustasin ka uuesti peale kahehooajalist pausi kandideerida.
Enda juhendamisajaga hooaegadel 54-59 jäin vähemalt ise rahule. Mängitud sai nii lohutusturniiri tipus ning ka pääsetud EM vahegruppi, kusjuures alistasime selle hooaja EM meistri Poola alagrupis. Tipphetkel oli koondise ranking 11.
Veel on tore näha, vanameeste koondises on peaaegu kõik mehed, kes nendel hooaegadel U21 esindasid ning paljud neist said koondises kogemust koguda 2+ hooaega. Sellise trendiga prooviksin jätkata ka tulevikus.

Viimaseks natuke üldisem üleskutse liituma veel Eesti BB discordiga, arvan et praegusel hetkel, kus foorumid on välja surnud on selline platvorm vajalik et kuhugi kõrgemale pürgida. Lisaks koondiseteemadele on ka kõike muud Buzzeriga/kossuga seonduvat.

Jätan invite lingi siia lootes et see töötab
https://discord.gg/FX4um95sy

Kui kellelgi on küsimusi või probleeme, siis ärge tagasi hoidke.