BuzzerBeater Forums

BB România > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
11
317853.2 in reply to 317853.1
Date: 02/12/2023 15:38:52
Bucharest RVP
RBBA
Overall Posts Rated:
3939
Second Team:
Bucharest Dogs
Salutare!

Astept cu nerabdare un nou mandat U21. Lotul este pregatit, planurile de antrenament si ele, mai urmeaza doar meciurile.

Consider ca am capatat experienta necesara pentru U21, cel putin pentru pragul la care ne situam si ca merit inca o sansa pentru a demonstra nivelul real la care tara noastra se afla, chit ca este el unul mai scazut sau mai crescut. In aceste 2 mandate am invatat sa scot tot ce e mai bun din ce am avut la dispozitie si consider ca asta am si facut. Au fost mici greseli, am pierdut 3-4 meciuri pe mana mea, dar nimic decisiv si nimic din care sa nu fi invatat o lectie importanta. Stiu ce pot imbunatatii si asta urmeaza sa fac. Aici ma refer mai ales la comunicarea cu VOI pe forum si la comunicarea individuala legata de dorintele mele de antrenament si nevoile echipei. Pana acum au mers lucrurile cum mi-am dorit, asa ca mai mult de cateva mesaje directe catre useri pe parcursul unui sezon nu au fost necesare. Nu dispunem de un lot extraordinar de bun si asta cred ca stie toata lumea, dar cu siguranta incercam si cu unii jucatori si reusim. Am avut cativa jucatori frumosi anul trecut si din ce am vazut, urmeaza o generatie frumusica si peste 4 sezoane. Sezonul asta mai slabut, dar in decursul a 2 mandate va fi din ce in ce mai bine. Stiu ce se creste, stiu ce urmeaza, trebuie doar ca toti sa se tina de antrenament si sa acorde atentia necesara. Va fi greu sa avem o performanta ca cea a lui Edward, dar poate peste 1-2 sezoane cand ne putem mobiliza cativa vom putea lua de la 0 o generatie de succes.

Astept voturile voastre care doar imi confirma ca am facut o treaba buna si ca ma vreti in continuare aici.
Astept cu nerabdare si mesaje in privat cu intrebari pe diferite topicuri si voi raspunde cu siguranta. Aici ma refer in special la userii noi care nu au experienta si ii pot ajuta cu tot ce inseamna BB.

Multumesc tuturor!