BuzzerBeater Forums

BB Eesti > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
33
317793.2 in reply to 317793.1
Date: 02/08/2023 05:51:45
Otepää Grizzlies
III.14
Overall Posts Rated:
77
Second Team:
Elva Huskies
Eelmine post läks vähe valesse kohta. Panen siia uuesti, et kellegil ikka nägemata ei jääks.

Tervitus!

Kandideerin U21 koondise peatreeneriks!

Olen mängu mänginud pikka aega, tean mängumootori ja mängijate treeningu peapõhimõtteid ning tahan Eesti U21 viia uuele levelile.
Kandideerin, sest minu jaoks ei vastanud eelmise peatreeneri tulemused ootustele ning samuti sain temalt 0 tagasisidet oma mängija arenduseks(kes oleks pidanud oma üle 100TSPga koondises kindlalt sees olema ja mängima ka olulist rolli). Paraku peatreener nii ei arvanud, ning tulemused räägivad enda eest.

Langesin eelmisel hooajal välja Kõrgliigast ning kuna järgmised 2-3 hooaega on nn tank seasonid, et pühenduda noormängijate treenimisele, siis olen 100%valmis pühenduma koondise mängijate treenimisele ning vastaste skautimisele.

Olin eelmine hooaeg esimest korda ka U21 koondisetasemel Montenegro U21 peatreener ning minu all arenesid seal viimase 10 hooaja parimad noormängijad kes purustasid ka mitmeid koondise rekordeid. Viisin Montenegro 87ndalt kohalt 74ndale ning saime ka võidu top 30 satsi vastu ja lõpetasime hooaja 5-1ga.

Minu silmis on Eesti kindel koht TOP10 ja igasugune tulemus alla selle on selge ebaõnnestumine.

Loodan Teie häälele, teeme üheskoos midagi võimsat!

Bulldog