BuzzerBeater Forums

BB Israel > הנבחרת הצעירה של ישראל

הנבחרת הצעירה של ישראל

Set priority
Show messages by
This Post:
22
315990.8 in reply to 315990.6
Date: 08/29/2022 12:23:18
Maccabi Sharp Tel Aviv!
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
481481
יופי של תוצאות ויופי של סיכום. בהצלחה!

This Post:
33
315990.9 in reply to 315990.8
Date: 10/02/2022 09:05:36
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
407407
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
היי חברים, אני מתנצל שלא כתבתי כאן עד עכשיו. כמובן שבווצאפ אני מעדכן כל הזמן ובינתיים ההשקעה בנבחרת מניבה תוצאות יפות, אבל עכשיו אנחנו נכנסים למאני טיים האמיתי וזה לא יהיה פשוט כפי שהיה עד כה!

סיכום הסיבוב הראשון:
הניצחון במחזור הראשון ללא ספק הכריע את כל הסיבוב. חוץ מליטא לא הייתה קבוצה אחת ברמתנו ממש, ובגלל שניצחנו את ליטא לא קיבלנו קראנצ'ים חוץ מבמחזור האחרון של הסיבוב הראשון נגד רומניה.
לכל משחקי הנבחרת ליחצו כאן -
(https://www.buzzerbeater.com/country/15/jnt/schedule.aspx)

היה בעצם בכל הסיבוב רק משחק אחד שכמה טעויות בו כמעט הובילו למשחק צמוד וזה היה נגד לטביה במחזור הרביעי
(65853)
100 - 84
במשחק חשוב זה ניצחנו רק 16 הפרש בגלל הימור שגוי שלנו, ואולי גם בחירה לא נכונה של שחקנים בחמישייה.
ולמה אני מתעכב על המשחק הזה? כי לטביה החליטו לעלות בו רגוע בעוד במחזור האחרון של המחזור, נגד ליטא, לטביה עלו קראנץ' -
(65865)
ייתכן מאוד שאם לטביה היו בוחרים אחרת הם היו עולים לסיבוב הבא ולא אנחנו, ולכן - אסור לנו לעשות טעויות!

עוד ראוי לציון המשחק מול רומניה במחזור האחרון של הסיבוב.
(65863)
80 - 131
רומניה עלו קראנץ' אבל טעו בהימור פנימה כשאנחנו עלינו החוצה. שלושה שחקנים שלנו סיימו עם יותר מ-20 נקודות - דרוקמן, כספי ולבנת (26, 24, 22 בהתאמה) שמובילים את הנבחרת שלנו בגאון (ויש להם מאמן נהדר שמעתי). בנוסף שלושה גבוהים שלנו סיימו עם יותר מ-10 ריבאונדים - רוזן עם 13, בלאו וגלנסקי עם 12 - מדובר על שלושת הגבוהים המובילים שלנו העונה ובאמת שהם קורצו מחומר מיוחד ותודה למאמנים נדב ואלון שעושים עבודה נפלאה.

כוכבי הסיבוב הראשון:

מה שבאמת מדהים כאן זה שארבעת הקלעים הכי טובים שלנו נגד טורקיה בתחילת הסיבוב השני לא נמצאים בכלל ברשימת הקלעים המובילים של הנבחרת - זה כמה הנבחרת העונה מגוונת ומיוחדת!
מעל כולם נמצא רוזן עם 137 נקודות ו-96 ריבאונדים. לשם השוואה עונה שעברה (שהייתה קצרה מהרגיל) השיאנים הגיעו ל-134 נקודות (עזרן) ו-111 ריבאונדים (שפע). אם נשווה את הארון רוזן לעונת אליפות אירופה האחרונה אז יש לו קצת פער לסגור.
אם מסתכלים על שיאני הנבחרת בכל הזמנים, יש סיכוי שרוזן יגיע לעשירייה הגדולה של העונות הכי טובות (צריך 220 נקודות ו- 158 ריבאונדים) ואולי גם כספי ייכנס לשיאני האסיסטים (צריך רק 65 אסיסטים כדי להיכנס לעונה היסטורית ואם יגיע לאזור ה-90 אפילו ייכנס לעשיריית כל הזמנים)
כל הסטטיסטיקה כאן -
(https://www.buzzerbeater.com/country/15/jnt/overview.aspx)

הסיבוב השני
אז כפי שאולי הבנתם, הסיבוב השני החל עם ניצחון יפה שלנו מול טורקיה
(66447)
117 - 70
אני מזכיר שלסיבוב הזה מגיעות נבחרות שסיימו במקום הראשון או השני בבתים שלהן בסיבוב הראשון. אין כאן קבוצות רעות, יש טובות, ויש טובות יותר.
עלינו באותה התלהבות כמו טורקיה והם טעו בהימור. חגגנו עם אחוזי שדה נהדרים - 50.5% לנו מול 32.4% של טורקיה. בנוסף לקחנו 20 ריבאונדים בהתקפה ובסה"כ 28 יותר מטורקיה. ואולי מה שהכי חשוב - קלענו 81.2% מהעונשין, בעוד הטורקים פישלו עם 69.7% בלבד.
משחק כמעט מושלם של הנבחרת, אבל מכאן זה רק הולך להיות קשה יותר ויותר.

כבר מחר אנחנו נפגוש נבחרת מעולה מיוון, עם סגל אחורי ברמות הכי גבוהות, ולא יהיה לנו פשוט. בואו לעודד, כאן או בווצאפ, שמרו על הכושר של השחקנים שלכם, ובואו נמשיך להיות בלתי מנוצחים!!!י

This Post:
55
315990.10 in reply to 315990.9
Date: 11/07/2022 13:44:34
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
407407
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
שלום לכולם! עונה נגמרה ועונה חדשה לפנינו, אני מצטער שלא כתבתי כאן הודעת סיכום קודם לכן, סיום העונה הקודמת היה לי קצת קשה, לי ולשאר חברי הצוות.

קודם כל זה המקום להודות לחברי הצוות המצומצם שעזרו לי מאוד העונה ובזכותם העונה הראשונה שלי כמאמן הסתיימה בגביע, אמנם של מקום 3, אבל עדיין גביע.

מעל כולם עידו - שתמיד נכנס איתי לפרטים הכי קטנים ותרם המון למקסום יכולות הנבחרת. אם הייתי מקשיב לו עד הסוף אולי היינו מהמרים פנימה מול פולין ואולי היינו אפילו מצליחים לגנוב את אליפות אירופה עם סגל שקצת פחות טוב משל שאר הנבחרות בפיינל פור.

כמובן אלון - מאמן הנבחרת הבוגרת עתיר הניסיון שמכיר את כל המאמנים ביבשת ועוזר בכל דבר.

ואחרון אך לא חביב - יואב, שעשה את כל מה שהיה יכול למרות שהוא סטודנט עמוס מאוד.

ראוי לציין גם את גל מאמן הנבחרת הבוגרת לשעבר ואלוף ליגת העל הבלתי נגמר שידע לעזור, לתמוך כשהייתי צריך, ולתת את העצה הנכונה ברגעים קריטיים (וגם המליץ על הימור פנימה מול פולין וגם לו לא הקשבתי לצערי).

הם לא היו היחידים שעזרו לפני ואחרי משחקים. היו שם את מאמני השחקנים המוכשרים מאוד - נדב, גולן, אופק, נאור, אורי, אלון רוזן, ועוד כמה מאמנים זרים אך פחות חשובים. תבינו, כל השישה הללו נמצאים בקבוצת הווצאפ (7 כולל אותי והשחקנים שלי) ולכן בעונה שעברה היה לנו סגל נהדר ויוצא מהרגיל. מאותה סיבה בדיוק, רק ההיפך, העונה אין לנו סגל משמעותי מספיק כדי לתת פייט באליפות העולם. כמעט שאף שחקן בסגל היום נגד מצרים לא מאומן על ידי מנג'ר שנמצא בקבוצת הווצאפ. בנוסף לכך, יש רק כמה יחידי סגולה כמו אופק ונדב, שמאמנים שחקנים ישראלים ברמה בני 21 העונה.

מה אפשר ללמוד מכך? שכל עונה, ובמיוחד כל חילוף עונה, מאמני הנבחרות חייבים לדחוף לחבר מתאמנים ישראלים למאמנים ישראלים! זה אולי נשמע בנאלי וברור, אבל זה לא תמיד קורה. בנוסף, אם אתם קוראים את זה כאן בפורום וקצת מדגדג לכם להתמכר עוד למשחק הנהדר הזה, שלחו לי הודעה בפרטי ואוסיף אתכם לקבוצת הווצאפ. או שתיכנסו ללינק הבא:
(https://chat.whatsapp.com/BhRLMy2Eg8y5EWQiYtG5Bc)

אז כן, הייתה עונה נהדרת עם סיום קצת מאכזב וחמוץ. חלק מההחלטות היו נהדרות, כמו במשחק הראשון נגד ליטא ובעוד כמה משחקים חשובים בסיבוב השני שהביאו אותנו לחצי גמר, וחלק מההחלטות היו פחות טובות כמו נגד הונגריה בסיבוב הראשון ונגד פולין בחצי גמר. במקרה אחד טעינו בהימור ובמקרה השני טעינו שלא הימרנו, אבל מבטיח לכם שלא קיבלנו את ההחלטות בקלות דעת וניסינו ללמוד מהם להמשך.

לגבי העונה הקרובה, אז ממש עכשיו אנחנו פוגשים את מצרים למשחק די קליל (וכבר פגענו בשני הימורים) אבל שבוע הבא ועוד שבועיים אנחנו נפגוש את ברזיל ואת סין בהתאמה, לשני משחקים מאוד קשים על הסיכוי להיכנס לאליפות העולם. אם נצליח להפתיע אולי תהיה לנו עונה טובה באליפות העולם, ואם לא, נרד לטורניר הניחומים וננסה להילחם על ביתיות באליפות אירופה עונה הבאה.

שימו לב שבסגל יש כבר כמה בני 20 מאוד איכותיים שיצברו ניסיון ויתכוננו לאליפות אירופה עונה הבאה. יהיה לנו סגל נהדר ממש עונה הבאה ואני מאמין שנוכל להילחם על עוד גביע.

אם הגעתם עד לפה בקריאה, תודה רבה! אני מעריך מאוד את האהדה שלכם לנבחרת וההתמכרות שלכם למשחק. מוזמנים לכתוב כאן את דעתכם או לשלוח לי הודעה בפרטי עם שאלות שיש לכם.

נ.ב
בימים האחרונים חקרתי את כל בני ה-18 ויש כמה נפלאים שיעשו חייל עוד 3 עונות בנבחרת הצעירה. יש עדיין שחקנים בשוק שיכולים להיות התאמה מושלמת עבורכם, למשל השחקנים הבאים:
(51398769), (51398727), (51398852)
ישראלים נותנים יותר כסף למוצרים, ישראלים תורמים להנאה במשחק, תמיד עדיף לאמן תוצרת מקומית ואתם יכולים בקלות לפלטר את השחקנים ברשימת העברה לפי המדינה.

From: Ido

This Post:
44
315990.11 in reply to 315990.10
Date: 11/07/2022 14:30:22
Killers Reformed
II.4
Overall Posts Rated:
268268
Second Team:
Raanana Farmers
להגיע לחצי גמר אליפות אירופה בעונה הראשונה זה יפה מאוד ולגמרי שלך!
העונה צריך להתרכז בלדאוג לעתיד טוב יותר כי הסגל לא יקח אותנו רחוק לצערינו.

ולגמרי מצטרף לדברים לגבי הווטסאפ, כמה שיותר יותר טוב, ורק ככה נגיע רחוק עם הנבחרות ובכללי כקהילה.

This Post:
22
315990.12 in reply to 315990.11
Date: 02/15/2023 19:57:12
Killers Reformed
II.4
Overall Posts Rated:
268268
Second Team:
Raanana Farmers
מתחילים את עונה 60 בנבחרת הצעירה !
אז אחרי עניין קטן עם תוצאות הבחירות והעברת התפקיד מתומר אלי, אני אהיה המאמן של הנבחרת בשתי העונות הקרובות.
אחרי ההצלחה של הנבחרת הבוגרת בעונה הקודמת באליפות אירופה, אני רוצה לשחזר את ההישג ברמת הנבחרת הצעירה!
יש לנו סגל שיכול להגיע רחוק, ונצטרך שיתוף פעולה מהמאמנים שישמרו על כושר ושיביאו עליות כך שנוכל להתקדם לאורך העונה.
התחלנו בהכנות לעונה הקרובה וגם במעקב אחרי המחזורים שעתידים להגיע לצעירה בעונות הבאות.
בהמשך העונה נציג את השחקנים יותר לעומק וגם נעקוב אחרי התחרות כולה והבית שלנו בפרט.

שתיהיה עונה מוצלחת!

נ.ב.
אם יש לכם שחקנים ישראלים בני 18-21 ואתם רוצים להתייעץ לגבי איך לאמן אותם בצורה נכונה ולהגיע הכי רחוק שאפשר,
מוזמנים לשלוח לי הודעה בכיף, או יותר טוב - להצטרף לקבוצת הווטסאפ של הקהילה לנו!

From: Tzachi

To: Ido
This Post:
11
315990.13 in reply to 315990.12
Date: 02/16/2023 06:38:48
Maccabi Sharp Tel Aviv!
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
481481
בהצלחה רבה!

From: shairot12

This Post:
00
315990.14 in reply to 315990.12
Date: 02/17/2023 02:53:11
Ein Gedi Cliffs
II.2
Overall Posts Rated:
5151
בהצלחה!

This Post:
33
315990.15 in reply to 315990.14
Date: 02/20/2023 18:08:43
Killers Reformed
II.4
Overall Posts Rated:
268268
Second Team:
Raanana Farmers
מנצחים את גאורגיה 104-59!
(68411)
אחלה של פתיחת עונה במשחק שאומנם היה מול יריבה יחסית נוחה ובעיקר תלוי בנוי, אבל ידענו לנצל את היתרון שלנו ולהוציא הפרש מאוד יפה ביחס למשחק פתיחה בלי התלהבות וכושר משחק יחסית נמוך.
הרבה שחקנים השתתפו בחגיגה וקלעו בספרות כפולות וזה תמיד כיף לראות,
הבולטים מהשחקנים שלנו היו:
שאול ממן ואנדריי גולובאנוב, ששניהם מתאמנים אצל נדב שעושה איתם עבודה מעולה, קלעו היום 16 נקודות כל אחד והובילו את הקלעים בנבחרת שלנו.
רק שתי נקודות מתחתיהם, עם 14, היה אפי קיסוס שמגיע אלינו מהחממה של אביב שיש לו העונה בסגל לא פחות מ5(!) שחקנים, ואין ספק שהעבודה שהוא עושה איתם קריטית עבורינו העונה.
בנוסף תרמו להצלחה גם טל סרוסי של אסף עם 13 ריבאונד ובן ברגמן (הליגיונר) עם 6 אסיסטים.
חשוב לציין שהיו חסרים לנו היום גדי נבון (פציעה) ואלון אמיר (כושר) שיהיו חשובים מאוד להמשך העונה.

הבית שלנו בסיבוב הראשון העונה כולל את:
יוון, אוקראינה, אנגליה, שווייץ, נורבגיה, סקוטלנד וכמובן גאורגיה.
המכשולים העיקריים שצפויים לנו הם נגד יוון, אוקראינה ואנגליה שביום נתון יכולות לתת לנו פייט רציני.
מבחינתינו המטרה היא כמובן להעפיל לסיבוב השני עם מאזן מושלם וננסה לנצח את כל המשחקים.

שיהיה לנו בהצלחה!

This Post:
22
315990.16 in reply to 315990.15
Date: 03/06/2023 17:56:00
Killers Reformed
II.4
Overall Posts Rated:
268268
Second Team:
Raanana Farmers
ישראל - שוויץ
(68412)
מנצחים 102-88
האמת שציפיתי להפרש יותר גבוה אבל שווי עלו עם גישה יותר גבוהה מאיתנו ובתחילת העונה כשעוד אין התלהבות זה משמעותי ולכן ההפרש יצא יחסית נמוך, אבל העיקר שניצחנו.
הובילו אותנו בנקודות הצמד המעולה של נדב - שאולי וגולובאנוב עם 23 ו-21 נקודות בהתאמה, וגם איתמר סיני של אביב כיכב עם 21 נקודות ו-4 אסיסטים.
קלענו 10-23 משלוש שזה 43% וראינו שאנחנו לא צריכים לחשוש מלשחק החוצה העונה, אלא להפך, יש לנו גארדים שיכולים לשחק בכל טקטיקה ברמה הכי גבוהה.
גדי נבון ואלון אמיר נכנסו לסגל אבל עדיין לא היו בכושר מספיק טוב ולכן בקושי שיחקו, עדיין מחכים להשפעה משמעותית יותר שלהם.

ישראל - סקוטלנד
(68418)
מנצחים 79-52
משחק בקצב איטי עם סקור נמוך, שביחס לזה ההפרש נראה גדול.
סקוטלנד עלו סבלני עם הרכב מעט מוזר של רכז ו-4 גבוהים, האזורית 3-2 שלנו לדעתי עבדה פה בצורה טובה ובאמת הם קלעו באחוזים נמוכים מאוד.
בהתקפה הוביל אותנו אפי קיסוס עם 16 נקודות ואחוזים יפים. גדי נבון פתח היום בהרכב והחזיר עם דאבל-דאבל של 11 נקודות ו-10 ריבאונדים.

בשבוע הבא משחקים נגד נורבגיה ואז יתחילו המשחקים היותר קשים של הסיבוב נגדי יוון , אנגליה ואוקראינה ושמה ניבחן באמת ונראה עד כמה אנחנו חזקים.
חשוב שכולם ישמרו על כושר טוב לשחקנים ויקפידו לתת להם את האימונים המתאימים ביותר בשביל שנוכל להמשיך ולהתחזק לאורך העונה.

Last edited by Ido at 03/06/2023 17:56:51

This Post:
33
315990.17 in reply to 315990.16
Date: 03/21/2023 06:46:10
Killers Reformed
II.4
Overall Posts Rated:
268268
Second Team:
Raanana Farmers
ישראל - נורבגיה
(68423)
מנצחים 98-68
המשחק האחרון בסדרה של המשחקים הפחות קשים בבית הזה, וניצחנו בהפרש יפה והמשכנו להראות שאנחנו יכולים לשחק העונה בכל טקטיקה עם אחוזים מאוד מרשימים מבחוץ, במיוחד אלון אמיר עם 6-10 מהשלוש.
בנוסף לאלון בלט גם איתמר סיני עם 25 נקודות משל עצמו וממשיך לבסס את עצמו כאחד הקלעים המובילים שלנו העונה.

ישראל - יוון
(68426)
מנצחים 72-64
זה כבר היה המשחק הקשה הראשון שלנו וידעתי שהיוונים לא יעשו לנו חיים קלים משום כיוון.
לא הייתי בטוח שהם יבזבזו עלינו התלהבות אלא חשבתי שהם ישמרו אותה למשחקים הבאים, אבל עדיין חשבתי שנצטרך כן איזהשהו יתרון בנוסף לאיכות של השחקנים ולכן החלטתי להמר שהם יתקפו פנימה, עם תמיכה של אלון על ההחלטה הזאת.
בסופו של דבר הם עלו עם יתרון גישה אך ההימור שלי היה מוצדק והצלחנו לנצח עם הפרש קטן במשחק של סקור נמוך.
הוצאנו ציונים יפים מאוד בהגנה וגם ציון קליעה לא רע, ואני גם בטוח שנשתפר בכל ההיבטים ככל שהעונה תתקדם.
שאול ממן הוביל אותנו עם 19 נקודות והוסיף 13 ריבאונדים חשובים מעמדת הס"פ. גם גדי נבון היה טוב עם דאבל דאבל של 14-10.

אנחנו קרובים להבטיח עליה לסיבוב השני וכמובן שנרצה לעשות את זה מהמקום הראשון בשביל סיכוי לקבל בית נוח יותר מה שיכול מאוד לעזור בסיכויים לעלות לחצי הגמר!
אני קצת מרגיש שאין הרבה עניין סביב הנבחרת העונה וזה חבל כי יש אחלה סגל ואפשר לעשות דברים יפים.
אני משתדל לקראת כל משחק לפרסם את ההרכב בקבוצת הווטסאפ בתקווה לעורר איזהשהו שיח או דיון על הטקטיקה אבל אין תגובות.
אולי כי היו עד עכשיו משחקים קלים יותר, אבל גם נגד יוון זה קרה.
מקווה שאנשים יתעניינו יותר וזה גם חשוב בשביל לייצר דור המשך שיוכל לקחת את הנבחרת על עצמו בעונות הבאות, צריך הרבה ניסיון והבנה טקטית ברמת הנבחרות בשביל לקחת את התפקיד הזה ואי אפשר ללמוד את זה ברגע, זה משהו שצריך לבנות לאורך זמן.
ככה אני למדתי מאלון, וככה גם כל המאמנים הקודמים - ניר, יואב, ארבל. אף אחד לא הגיע לתפקיד המאמן ללא ניסיון קודם בהתנהלות טקטית של נבחרת.
הצלחנו להגיע בשתי הנבחרות לרמות הכי גבוהות בבאזר כבר הרבה עונות ברצף ואנחנו לא רוצים לרדת מהעמדה הזאת, אבל צריך לעבוד קשה בשביל זה.

Last edited by Ido at 03/21/2023 06:47:39

From: shairot12

This Post:
22
315990.18 in reply to 315990.17
Date: 03/21/2023 09:41:27
Ein Gedi Cliffs
II.2
Overall Posts Rated:
5151
תודה על העדכון עידו!