BuzzerBeater Forums

Türkiye - III.2 > 55. Sezon

55. Sezon

Set priority
Show messages by
From: brsulun
This Post:
11
312096.2 in reply to 312096.1
Date: 10/07/2021 09:40:38
Overall Posts Rated:
33
Selamlar Hocam seninle yakın bir zamanda tanışmıştık zaten

Oyundaki hedefim tabiki TBL'ye çıkmak , ondan sonrasında bir gün BBİ'yi kazanacak seviyeye gelebilmek.

- Takımımın ismi zamanında gidip çok beğendiğim Madrid şehrindeki bir sokak isminden geliyor. Calle del Factor adlı bir sokakta 16 numarada kalmıştım. Takım ismi ararken aklıma geldi , orjinal bir isim olduğu için bu şekilde koymak istedim. Logodaki Kral tacıda kralın şehri olan madridi temsil ediyor aslında. Renkler sadece hoşuma gittiğinden bu şekilde Tasarımcıyım, o yüzden böyle şeylere hem önem veriyorum hemde farklı bir kurumsal yüzü olsun istedim takımın. Saha düzenine kadar itinayla uğraştım o yüzden.

-Ligde kalıcı olmak , kalıcı olurkende sürekli bir üst seviyeye kendini atabilmek. Bu sezon playoff yaparsam başarılı sayacağım takımı mesela , playofftan sonra bir sezon sonraki hedef Lig finali olur muhtemelen. Böyle böyle bir üst lige atmak istiyorum kendimi. Bir yandanda oyuncu geliştiriyorum tabi onların gelişimine şahit olmakta 2. amacım.

-Oyunu 2010'larda oynuyordum aslında ama hiç kalıcı olamadım bir kaç kez 3. lige çıkan takımlar yaratmıştım yine , 2. lige hiç çıkamadım. Yakın olan arkadaşlarımla geçen sene mart ayında tekrar başladık oyuna. 2. lige ilk kim çıkacak onlarlada rekabet halindeyiz , bakalım

- Genel olarak günlük yarım saat ayırıyorum bu oyuna.Piyasayı takip etmekte hoşuma gidiyor oyuncu satın almayacak olsam bile. Ama aktif dönemler dışında yine her gün olmakla beraber bi 10-15 dakika ayırırım.

This Post:
00
312096.4 in reply to 312096.3
Date: 10/08/2021 02:45:31
Overall Posts Rated:
33
Eyvallah hocam.

Basın açıklamasındaki yorum kısmını farketmemişim , sitenin arayüzü xp kullanıyormuşum hissiyatı yaratıyor. Atlamışım orayı o yüzden.

Sen bir çok kez 2. lige çıkıp tekrar düşmüşsün mesela ordaki sebep ne? Tanking kaynaklı mı yoksa başka bir sebep mi var?

This Post:
22
312096.6 in reply to 312096.5
Date: 10/09/2021 16:18:03
Overall Posts Rated:
77
Selam herkese. Benim nick hattrick futbol oyunundan gelme ki sanirim oyunumuzun temeli de hattrickden alınmadır. Yani yıllardır predatorspor olarak devam ediyorum sanal alemde. Bende aynı tüfekçi kardeşim gibi ilerlemeye çalıştım. Yaşlı pahali transferlere karşıyım. Hatta şuan bile iflasin eşiğinde takım. Arada 2. Lig dönemlerim de oldu ama haftada max. Yarim saat ilgi ile bu zor. Malum yaşım 45 . Bir de 6,5 yasinda bir evlat sahibiyim artık fazla ilgi gösteremiyorum oyuna. Anlayacağınız benim oyuna bakışım gittigi yere kadar gitmesi. Iflas etmeden kurtarırsam takimi yine buralarda urum. 3.lig seviyesi benim durum icin gayet iyi. Bu arada sık sık yazamazsamda yazılanları mutlaka okurum. herkese başarılar...

This Post:
11
312096.7 in reply to 312096.1
Date: 10/10/2021 09:35:17
DknsOne
III.7
Overall Posts Rated:
77
Herkese selamlar, geçen sezon bu ligdeydim ve geçen sezon ki amacımı tekrar koruyorum. Amaç takımı gençleştirmek, antrenmanlarla potansiyeli olan oyuncuları yetiştirip gelir için kaynak yaratmak. 2. ligi görmüş deneyimlemiş bi insan olarak açıkcası amacım ligde yerimi korumak :)
DknsOne lise yıllarında grafitiyle uğraştığım için o dönemki nick'im. Yıllardır her oyun platformunda nickim DknsOne'dır :)
'Dkns' ne derseniz, grafiti sürecini kısaltmak ve kolaylaştırmak için darkness'in kısalması, 'one' ise tag atan kişilerin nicklerinin sonuna eklediği ünvan diyebiliriz :)
Oyuna günlük giriş yapar 10-15 dakika zaman geçiririm, antrenmana önem verdiğim için cuma günleri biraz daha aktif olurum. Beni zorlayacağını düşündüğüm maçlardan önce ise transfer listesine bakıp hiç bir oyuncu almamak hobilerim arasında :)

From: Xertz

This Post:
11
312096.9 in reply to 312096.8
Date: 11/01/2021 15:05:09
Tekirdağ Spor
III.2
Overall Posts Rated:
2222
Kazım hocam bu yıl şampiyonluk yılı gibi duruyor, maçlarınızı yakından takip ediyor olacağız Tekirdağ Spor camiası olarak.