BuzzerBeater Forums

Poland - IV.32 > Sezon 46

Sezon 46

Set priority
Show messages by
This Post:
00
300124.1
Date: 06/26/2019 05:58:40
Overall Posts Rated:
538538
Witam w 46sezonie ligi IV.32
Przed nami TYDZIEŃ GWIAZD i moim zdaniem bardzo dużo kontrowersji. Dlaczego tak uważam przede wszystkim gospodarzem jest bot dlaczego? To głupie. W konkursie rzutów za 3 mamy aż 3 botów i 3 graczy kolejna głupota. O meczu gwiazd się nie wypowiem algorytm głosowania jest jakiś dziwny co prawda nie gra żaden przedstawiciel botów ale w Great8 są zawodnicy lepsi niż ci którzy do tego meczu się dostali wnioskuje jednostronne widowisko.
Najważniejsze są jednak Play-offs a najciekawsza będzie nastepna kolejka.
Nr1 R.K.S. GIGANCIK vs nr2 TURBOMISIE
Nr2 Zew Kazimierz vs nr1 Turkusowe Szerszenie
Nr3 Posejdony Zgorzelec vs nr3 Grosiki
Myślę że od tej kolejki morze zależeć kto z kim zagra w 1 rundzie play-offs
Jakie są wasze typy ? Dodam tylko że Great8 jest gospodarzami tych meczy.

This Post:
00
300124.2 in reply to 300124.1
Date: 07/14/2019 07:15:51
Overall Posts Rated:
538538
Myślę że po tej kolejce już wszystko jasne kto z kim zagra w play-off. Walka trwa jednak jeszcze w niebieskiej konferencji o 3miejsce. Posejdon ma mecz przewagi nad rywalem ale czeka go trudny mecz z zew Kazimierz co jeśli by przegrał to wtedy mamy jeszcze bezpośredni mecz między Posejdonem a orłem Sidzina więc emocje wciąż trwają. Co do weekendu gwiazd. Trójki bardzo wysoki poziom i pomimo zajęcia zaledwie 3miejsca przez mojego gracza miło się to oglądało natomiast mecz gwiazd no cóż. Niebieska konferencja jest silniejsza każdy to powie ale w tym roku zostało jeszcze powołanych do tego meczu 2 zawodników z rezerwy serio mamy lepszych w tej konferencji 😭.
Powodzenia w zbliżających się playoff i oby kontuzje nas omijały.