BuzzerBeater Forums

Lietuva - IV.61 > Lyga IV.61

Lyga IV.61

Set priority
Show messages by
This Post:
00
295507.44 in reply to 295507.43
Date: 08/10/2019 15:35:00
Overall Posts Rated:
77
Nu ka sezonas pasibaige, visi klausimai atsakyti. Buvo idomus sezonas. Jau nuo sezono pradzios turejau tiksla laimet lyga ir man jis pavyko. Galbut is sono atrodo, kad man tai gavosi lengvai, bet toli grazu taip nebuvo. Sezono pradzioj surinkta komanda man leido manyt, kad su ja galesiu laimet ir tuo paciu kelt arena, bet komanda auksiniai broliai pasistiprino neblogais zaidejais, anksciau maniau, kad finale teks zaistu butent su bros komanda, bet kai broliai susitiprejo izvelgiau nauja potencialu varzova. teko ir man keisti sudeti ir isigijau nauja pagrindini PG ir atsargini PF. Bet ju istverme buvo labai maza ir iki atkrintamuju turejau mazai laiko pakelt istverme. Antras niuansas, kuriuo rizikavau, tai yra finansai, kai sustiprinau sudety finansai nuejo i minusa. Atskleisiu realius skaicius dabar turiu -200,000$. Taigi sis sezonas buvo viskas arba nieko. Ir savo stirpiausia startini penketa atskleidziau tik per antrasias finalo varzybas. :) Pirmose finalo varzybose noreciau pagirt brolius, nes taktiskai jie mane aplose, bet laimet nesigavo, as tose varzybose buvau linkes rizikuot ir rizika nepasiteisino is dalies. :)

From: Wazoo
This Post:
00
295507.45 in reply to 295507.44
Date: 05/19/2020 22:46:22
BC Wazoo
LBBL
Overall Posts Rated:
387387
Second Team:
BC Nikita
Sveiki. Ši žinutė yra skirta visoms III ir IV lygos grupėms

Skubu visiems priminti jog neužilgo baigsis sezonas ir noriu jus visus paskatinti sudėti draftus iki 'deadline' datos 31/05 (geriau sudėti iki 30/5). Kadangi pas jus yra neaktyvių žaidėjų arba vadinamų botų taigi yra labai svarbu neleisti talentingam jaunimui nusėsti neaktyviose komandose. Tad nepagailėkit 5 min jūsų laiko.

Jeigu ištrauksite žaidėją su minimum komandos lyderio potencialu ir neplanuosite jų treniruoti prašau idėkite juos į žaidėjų rinką. Kuo greičiau tas žaidėjas atsidurs gerose rankose tuo daugiau šansų ištreniruoti į U21 rinktinę. ar NT. Taip pat jeigu ištrauksite MVP arba Legenda potencialo žaidėjo ir neplanuosite jo treniruoti taipogi idėkite į rinką. Ateityje šie žaidėjai gali patekti i Lietuvos NT.

Potencialių U21 žaidėjų pardavimo skelbimai - (298479.20)
______________________________________________

Trūksta informacijos apie treniravimą, nežinai nuo ko pradėti ir ar tavo jaunis turi šansų? Kreipkis - padėsim! O daugiau informacijos apie treniravimą galite rasti čia:

Paprastas pradžiamokslis: (272881.1)
Treniruočių planai: (295508.1)

Jeigu reikia pagalbos, kreipkitės į trenerį ar mane asmeniškai.
Gerų playoffu, išlikimo kovų ir gerų draftų,

P.s. po sezono kovų, nepamirškite balsuoti U21 rinkimuose. (Ši žinutė nėra politinė reklama )

Pagarbiai,
Wazoo