BuzzerBeater Forums

Eesti - II.4 > Hooaeg 40

Hooaeg 40

Set priority
Show messages by
From: KingVo
This Post:
00
289971.1
Date: 09/29/2017 08:54:43
Selja Isad
III.14
Overall Posts Rated:
8989
Kõik algab jälle algusest...

Tervitused kõikidele uutele tulijatele ja vanadele olijatele. Liiga tase (hetkeseisuga) tundub hirmkõva. Lootsin, et võitlen juubeli hooajal edasipääsu eest, aga nüüd tundub see mõte üpriski teostamatu. Jääb vaid loota, et kõvemad satsid ei suuda oma hetke võistkondi ära majandada ning peavad alustama koondamistega.

Kellel millised plaanid? Kas kõrgliiga meeskonnad soovivad tagasi liikuda ning uued tulijad kanda kinnitada? Kellelgi plaan meeskonda reformida ja paariks hooajaks madalamale kolida?

Põnevaid mänge ja vigastuste vaba hooaega!

From: MercyMe

This Post:
00
289971.2 in reply to 289971.1
Date: 09/29/2017 14:04:31
BC Purustajad
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
6565
Second Team:
Nutcrushers
Tere ka minu poolt kõigile. See aasta, siis 7 uut meeskonda liigas, tundub nagu oleks täiesti teise liigasse sattunud. Huvitav minu poolt ka see, et olen nii paljudega varem juba samas liigas mänginud. Ise proovin see hooaeg edasi saada ja suurimaks konkurendiks pean Pulle, muidugi kui ta suudab seda hiiglaslikku palka terve hooaja maksta, samas sellise noore müügiga peaks hea algkapitali saama.

Edukat hooaega kõigile!

From: KingVo

This Post:
00
289971.3 in reply to 289971.2
Date: 10/01/2017 06:31:40
Selja Isad
III.14
Overall Posts Rated:
8989
Esimene voor mängitud. Selle põhjal veel suuri järeldusi teha ei saa. Ühtegi konkreetset ülesõitu ei olnud ehk keegi 20 punktiga sauna ei kütnud. Loodetavasti tuleb sellest siis tasavägine hooaeg.
Ise võtsin ootuspäraselt oma kohustusliku kaotuse vastu. Ennustamisega läksin paraku alt... Vastasel juhul oleks korvide vahe sobivam olnud.

This Post:
00
289971.4 in reply to 289971.3
Date: 10/01/2017 06:47:33
BC Puukäed
III.5
Overall Posts Rated:
44
Enda lootus oli esialgu end taaskord mugavalt kuhugi tabeli keskpaika mängida hooaja lõpuks. Samas vaadates meeskondade koosseise, siis ei tundu see enam üldse nii lihtne enda praeguse koosseisu juures.

Eks ole näha kuidas hooaeg kulgeb, eelmine hooaeg algas ka keeruliselt end lõpuks suutsin kindlalt püsima jääda.

Last edited by Aksel_Roos at 10/01/2017 07:20:30

From: heifing
This Post:
00
289971.5 in reply to 289971.4
Date: 11/18/2017 07:29:23
Overall Posts Rated:
1313
Tervist
Lõin PL liiga "Old Good Europe". 10 tiimi, kodus-võõrsil, neljane playoff. 10st kohast 5 on hetkel täis, homme maksimaalselt veel vabu kohti, usun. Ülehomme mitte.
Toetaja hind praegu kõigest 17 eur aastaks.

From: KingVo
This Post:
00
289971.6 in reply to 289971.5
Date: 11/26/2017 07:26:09
Selja Isad
III.14
Overall Posts Rated:
8989
Eile proovisin uut kaitsestrateegiat - väline 4+1 maa-ala. Leebelt öeldes läksin korralikult alt ning selle tulemusel tuli vastu võtta ka kindel kaotus.
Miskipärast eeldasin, et minu parima välise kaitsega mees tegeleb personaalselt vastasvõistkonna parima välise ründemängijaga. Läks aga hoopis nii, et minu keskmängija üritas hambad ristis Arto Saulepiga sammu pidada... Eriti hästi see tal ilmselgelt välja ei tulnud (22 punkti ning seejuures kolmesed kuuest viis).
Korraks tekkis lootus, et saan teisel poolajal korvi all domineerima hakata, aga kahjuks ei juhtunud ka seda. Vastaste algviisiku keskmängija Stewart tegi esimese veerandiga 4 viga, kuid lasi pärast seda jala sirgeks ning mängis edukalt 36 minutit.
Nüüd on olukord kriitiliseks muutunud ning ühtegi üllatuskaotust endale enam lubada ei saa... Parimal juhul jõuan siiski PO-sse, kuid sealt edasi läheb juba väga keeruliseks.

From: MercyMe

This Post:
00
289971.7 in reply to 289971.6
Date: 12/19/2017 12:51:38
BC Purustajad
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
6565
Second Team:
Nutcrushers
Paras komöödia see mäng ikka. Pingutad terve hooaja, et koduväljaku saaksid ja siis lähed meeskonna vastu, kelle kõige suurema palgaga vend vigastatud. Buzzer aga otsustab lambist teistmoodi, pole õrna aimugi kuidas Pullid ka kaotas, aga ju pidi siis nii minema.
Enda meeskonna seis nüüd suht metsas, proovin ilmselt põhimehed peale eestlaste maha müüa ning otsin mingit uut Eesti treenitavat. Võidu järgi peale sellist hooaega küll uuesti lähiajal minna ei viitsi.

Panustan siis, et Selja Isad paneb selle hooaja kinni.
Edu finaalides!



This Post:
22
289971.8 in reply to 289971.7
Date: 12/31/2017 04:03:10
BC Puukäed
III.5
Overall Posts Rated:
44
Liigahooaeg siis selleks hooajaks läbi. Lõpetuseks teine koht.
Finaali esimene mäng lõppes valusalt ühe punktilise kaotusega vastase BuzzerBeaterist. Võib arutleda kas panin taktikaga mööda või mitte, aga enamus ajast olid mänguohjad ikkagi minu käes. Millegipärast kompuuter ei tahtnud eriti mehi vahetada ja seega tulid kõrged mänguminutid ja võibolla sellest oli tingitud ka neljanda veerandaja ärakukkumine.
Teine mäng oli juba kindel kaotus. Mängu alguses sai üks rünnaku põhijõude Stefan Dobrochowski vigastada ning kuna temale puudub võrdväärne vahetusmees, siis sellega oli sisuliselt mängu ja finaali saatus otsustatud.
Kui aga hooaega kokku võtta, siis jään väga rahule. Kirjutasin hooaja alguses, et tahand liigasse püsima jääda ning see ka õnnestus :). Tegin taolise prognoosi seetõttu, et viimastel hooaegadel on sageli püsimajäämine olnud olnud mõningatel juhtudel väga napp. Ja sageli on nii, et kui hindan oma koosseisu konkurentsivõimeliseks, siis tuleb hooaeg üks suur kannatamine ja kui hindan oma meeskonda suht keskpäraselt, siis tuleb suur üllatus ja mehed mängivad justkui kulda. Nõnda ka sel hooajal.
Aga lõpetuseks soovin edu liiga võitjale Selja Isad meeskonnale ning pikka iga kõrgliigas!

Last edited by Aksel_Roos at 12/31/2017 04:04:00

From: KingVo
This Post:
11
289971.9 in reply to 289971.8
Date: 01/01/2018 15:55:26
Selja Isad
III.14
Overall Posts Rated:
8989
Väga keeruline ja tasavägine hooaeg on viimaks lõppenud. Paljude mängitud hooaegade jooksul olen korduvalt erinevaid üllatusi kogenud, kuid käesoleva hooaja üldvõit läheb kindlasti rasvaste tähtetega ajalooraamatusse.

Meeskondade üldine tase oli teise liiga kohta äärmiselt kõrge ning seetõttu ei saanud mitte ühtegi mängu kergekäeliselt võtta. Esimeses kolmes playoffi mängus tulid võidud vastavalt kuue, kolme ja ühe punktise paremusega. Viimaseks jäänud finaalmäng oli ainuke kohtumine, mille võitsin võrdlemisi suurelt - sealt seda võitu ka eeldasin, kuna meeste vormid olid mul paremad, innustust oli rohkem ning koduseinad toetasid.

Liiga tasavägist taset tõestab ka see, et kaks vooru enne põhihooaja lõppu polnud üldse kindel, kas pääsen kohamängudele või pean hakkama võitlema liigasse püsimajäämise eest. Õnneks suutsin VÕRU meeskonda koduseinte toel 9 punktiga võita. Päädis see kõik sellega, et VÕRU otsustas oma mehed maha müüa ning kukkus kohamängude asemel hoopis aste madalamale.

BC Purustajatest on muidugi kahju. Mängumootor andis mulle võidu mängus, mida ma isegi ei lootnud võita. Sellest on foorumites palju juttu olnud, aga hetkel keegi ühtegi head lahendust õiglasemate kohamängude läbiviimiseks välja ei oska pakkuda. Mõned head hooajad tagasi sain ise (olles liigavõidu peamine favoriit) PO avaringis täiesti ajuvaba kaotuse ning see tegi meele ikka korralikult mustaks.

Hetkel mul klubi rahadega suhteliselt kitsas käes seega tuli kõrgliigasse pääsemine väga õigel ajal. Loodetavasti arenevad mehed edasi ning suudan tippseltskonda vähemalt mõneks hooajaks püsima jääda.

Jõudu ja kordaminekuid uueks aastaks (ja ka uueks algavaks hooajaks)!

From: MercyMe

This Post:
00
289971.10 in reply to 289971.9
Date: 01/01/2018 18:36:54
BC Purustajad
Kõrgliiga
Overall Posts Rated:
6565
Second Team:
Nutcrushers
Teenitud võit Selja Isade ühtlasele ja pakun, et suhteliselt hea kaitsega satsile. Soovin sulle head hooaega kõrgliigas ning loodan, et suudad ikka püsima jääda ning varsti vast ka võidu peale mängida.
Ise sain välismaalasest treenitava müügiga kopsaka 4.5 M ning ootan praegu värskeid Legend+ potiga 18 aastaseid eestlasi turule. Eks see hooaeg saab teada, kas 2 mehega ka võimalik teise liigasse püsima jääda.
Head uut aastat kõigile!