BuzzerBeater Forums

Hellas - IV.26 > Γνωμη για το παιχνιδι

Γνωμη για το παιχνιδι

Set priority
Show messages by
From: grigora

To: remy
This Post:
00
281002.11 in reply to 281002.10
Date: 12/04/2016 11:53:10
Overall Posts Rated:
2727
εσυ νομιζεις οτι προπονω ενα παιχτη... ολοι οι παιχτες που εχω αυτη τη στιγμη με εξαιρεση δυο, ειναι ΟΛΟΙ προπονημενοι απο μενα... και το περιφεριακο δν ειναι μειωνεκτημα μου... οι αμυνες μου ειναι εξισου καλες... σου υπενθιμιζω οτι με 2 μεταγραφες κερδιζα ολα τα ματς περιπατο... και δεν ανεβηκα για λογο που δν εχει να κανει με το παιχνιδι αλλα με τη προσωπικη μου ζωη οταν τις εκανα... και εχασα ολα τα λεφτα που ειχα τοτε.... επισεις εχασα με 20 ποντους στα παιχνιδια με σενα χωρις καν να μαντεψω γτ δν ασχοληθηκα....και χωρις να κανω μεταγραφη σε σχεση με περσι... διωχνοντας μαλιστα και εναν καλο παιχτη...
και να σου υπενθυμισω οτι οι αντιπαλοι μου εχασαν οταν τους αντιμετοπιζα με μεγαλυτερο ενθουσιασμο απο οτι αντιμετωπισα εσενα...
σκεψου καλυτερα πριν κριτικαρεις τους αντιπαλους σου... και πριν αρχισεις να λες για σπασμενα παιχνιδια... ακομα περιμενω την αναφορα σου...

From: remy

This Post:
00
281002.12 in reply to 281002.11
Date: 12/04/2016 12:18:32
Overall Posts Rated:
66
Με παρεξηγησες...ξερω οτι ολοι οι παικτες ειναι προϊόν δικής σου προπόνησης(μπανακος, φασουλοπουλος, μορατ, καβουρακος κ.α) και ο λογος που εδω και τρεις σεζόν δεν προσπαθούσα την άνοδο ειναι γιατί περίμενα πρώτα να ανέβεις κι εσυ αφου ηξερα πως ειχες χρήματα μετα την πώληση ενός rookie για 5 εκατομμύρια. Για να γινω ακόμα πιο συγκεκριμένος πίστευα και ακόμα πιστεύω οτι και πέρυσι αλλά και φέτος δεν ανεβηκες επίτηδες. Μια τακτικη που δεν καταλαβαινω βεβαια γιατι πλεον θα αναγκαστεις λογω κοστους να χασεις εναν παικτη που προπονουσες τοσα χρονια και να διρκδικησεις την ανοδο με 32_33 αρηδες οπως ολοι!οσο για την αναφορά αλλα και τις μυστηριωδεις κλησεις παικτων σου στην εθνικη ηταν γκρινια και τελειωσε εκει το θεμα!

From: grigora

To: remy
This Post:
11
281002.13 in reply to 281002.12
Date: 12/04/2016 12:44:18
Overall Posts Rated:
2727
δεν ειναι τακτικη. περσι εδωσα ολα τα λεφτα για ανοδο, και μαλιστα ευκολη ανοδο... για λογους υγειας ομως δν μπορεσα να μπω τις μερες των play off να φτιαξω την ομαδα, και εχασα απο τον πρωτο αγωνα... με αποτελεσμα να μεινω στην ιδια κατηγορια, χωρις λεφτα και με μισθους στα υψη...
απο εκει και περα οπως ειχα πει στην αρχη της χρονιας δν ασχολουμαι... μπαινω ακομα για να μν γινει βοτ η ομαδα και μεινει ελευθερος ο καβατζιδης...