BuzzerBeater Forums

Hellas - IV.44 > ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Set priority
Show messages by
This Post:
00
274188.6 in reply to 274188.5
Date: 11/05/2015 12:24:33
Overall Posts Rated:
66
Κοίτα να σου πω την αλήθεια τις είδα τις μεταγραφές του αλλά δεν μπορείς να πεις τιποτα γιατί έχει 30000 γήπεδο και μπορεί να τα μάζευε και να παιξε τα ρέστα του στις τελευταίες αγωνιστικές. Επίσης στο μεταξύ σας παιχνίδι και σε συνδυασμό με την υπομονετική (που δικαιολογεί τις βολές) και την διπλή μαντεψιά δεν είναι πολύ περίεργο το αποτέλεσμα. Γενικά έτσι όπως λειτουργέι η μηχανή του παιχνιδιού (απο οτι έχω καταλάβει και πολύ χονδρικα) υπολογίζει τα skills, τις τακτικές, τις διαθέσεις, τις μαντεψιές, αγ. καταστάσεις και κάποια τυχαιότητα και αποφασίζει για το αποτέλεσμα. Απο κει και πέρα κατανέμει τα διάφορα γεγονότα στο παιχνίδι προκειμένου να βγει το αποτέλεσμα που έχει υπολογιστεί. Στην δική σου περίπτωση προκειμένου να βγει το αποτέλεσμα και να είναι ποιο αληθοφανές έπρεπε να τραυματιστεί ένας παίχτης σου. Παρομοίως και τα όσα συνέβησαν με τις βολές. Αν συνυπολογίσεις και την υπομονετική που έπαιξε είναι φυσιολογικό να πάρει τόσες προσπάθειες και φαουλ ένας παίκτης. Αυτό όμως δείχνει και κάποια ελατώματα και αδυναμίες που έχει η ομάδα του. Στο χέρι σου είναι να τα βρείς και να τα εκμεταλευτείς. Παρόλα αυτά όμως μιλάμε για πολύ μεγάλη τύχη η οποία συνεπικουρείται και από την γκαντεμιά των αντιπάλων Τέλος πάντων νομίζω οτι φέτος είχες την πιο ισοροπημένη ομάδα στην κατηγορία και γιαυτό τερμάτισες στην πρώτη θέση και πιστευω μπορείς να το γυρίσεις. Καλή επιτυχία στα επόμενα παιχνίδια.

This Post:
00
274188.7 in reply to 274188.6
Date: 11/05/2015 12:33:32
Overall Posts Rated:
11
Πλέον ναι είναι λογικό να έχει το πάνω χέρι, αφού και οι αναπληρωματικοί που καλύπτουν τους τραυματίες είναι αρκετά μακριά στο επίπεδο. Να είσαι καλά φίλε μου και καλή συνέχεια στην προετοιμασία για την επόμενη σαιζόν

Message deleted
This Post:
00
274188.9 in reply to 274188.7
Date: 08/01/2017 13:50:34
Overall Posts Rated:
22
Γινεται Η ΣΦΑΓΗ στον μπλε ομιλο, ενώ αντιθετα σε μας, στον κοκκινο, περναμε χαλαρα!!
Πολυ καλες οι ομαδες απεναντι!!