BuzzerBeater Forums

Hellas - IV.26 > ΚΟΥΠΑ.ΤΕΤΑΡΤΗΣ,ΓΙΑ.ΠΡΩΤΗ.ΦΟΡΑ.ΣΤΗΝ.ΙΣΤΟΡΙΑ.ΤΗΣ.ΟΜΑΔΑΣ

ΚΟΥΠΑ.ΤΕΤΑΡΤΗΣ,ΓΙΑ.ΠΡΩΤΗ.ΦΟΡΑ.ΣΤΗΝ.ΙΣΤΟΡΙΑ.ΤΗΣ.ΟΜΑΔΑΣ

Set priority
Show messages by
From: Jord
This Post:
11
271839.1
Date: 08/03/2015 16:34:52
Overall Posts Rated:
3232

ΘΕΛΩ.ΝΑ.ΔΩΣΩ.ΤΑ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.ΜΟΥ.ΣΤΗΝ.ΟΜΑΔΑ.ΤΟΥ.FLYING.GENTLEMAN.ΓΙΑ.ΤΟΝ.ΑΠΡΟΣΜΕΝΟ.ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ.ΣΤΑ.ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ.ΤΗΝ.ΠΕΡΣΙΝΗ.ΣΕΖΟΝ.ΚΑΙ.ΓΙΑ.ΤΟΝ.ΤΡΟΠΟ,ΠΟΥ.ΜΕ.ΕΠΑΙΞΕ.
ΑΠΟ.ΟΤΙ.ΕΙΔΑ.ΤΟ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.ΜΑΣ.ΕΙΝΑΙ.ΑΠΟ.ΤΑ.ΠΙΟ.ΔΥΣΚΟΛΑ.ΤΗΣ.ΤΕΤΑΡΤΗΣ..ΑΥΤΟ.ΦΑΙΝΕΤΑΙ.ΑΠΟ.ΤΗΝ.ΠΟΡΕΙΑ.ΠΟΥ.ΕΧΟΥΝ.ΟΙ.ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ.ΟΜΑΔΕΣ.ΠΟΥ,ΑΝΕΒΗΚΑΝ.ΤΙΣ.ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ.ΣΕΖΟΝ.ΓΙΑΤΙ.ΕΧΟΥΝ.ΚΑΘΙΕΡΩΘΕΙ.ΣΤΗΝ.ΤΡΙΤΗ.ΑΛΛΑ,ΚΑΙ.ΑΠΟ.ΤΑ.ΡΟΣΤΕΡ.ΟΜΑΔΩΝ.ΠΟΥ.ΑΝΕΒΗΚΑΝ.ΝΑ.ΕΙΝΑΙ.ΚΑΤΩΤΕΡΑ.ΑΠΟ.ΤΟΥ.FLYING.GENTLEMAN,FOS,LOUKANIKO.KAI.ΑΛΛΩΝ.....ΤΟ.ΜΕΓΑΛΟ.ΓΗΠΕΔΟ.ΚΑΙ.ΟΧΙ.ΤΟΣΟ.ΟΙ.ΤΙΜΕΣ.ΠΑΙΖΟΥΝ.ΚΑΘΟΡΙΣΤΙΚΟ.ΡΟΛΟ.ΑΛΛΑ.ΚΑΙ.ΟΙ.ΑΓΟΡΕΣ.ΝΕΩΝ.ΠΑΙΚΤΩΝ.ΜΕ.ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΗ.ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ.ΣΟΥ.ΕΞΑΣΦΑΛΙΖΟΥΝ.ΚΑΠΟΙΑ.ΚΑΛΑ.ΕΣΟΔΑ.ΑΠΟ.ΠΩΛΗΣΕΙΣ.ΣΕ.ΑΠΡΟΣΜΕΝΕΣ.ΚΙΝΗΣΕΙΣ.ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ.ΟΠΩΣ,ΕΚΑΝΕ.Ο.ΛΟΥΚΑΝΙΚΟ.ΠΡΟΣ.ΤΟ.ΤΕΛΟΣ.ΤΗΣ.ΣΕΖΟΝ.ΑΛΛΑ.ΚΑΙ.ΚΟΡΜΟ.ΟΜΑΔΑΣ

ΕΥΧΟΜΑΙ.ΚΑΛΗ.ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΣΕ.ΟΛΟΥΣ.

From: remy

To: Jord
This Post:
33
271839.2 in reply to 271839.1
Date: 08/04/2015 00:09:09
Overall Posts Rated:
66
Ευχαριστώ πολυ για την και αναφορά!σίγουρα φέτος η ομάδα που άξιζε αναμφισβήτητα την πρώτη θέση με την καλή προπόνηση που έγινε συστηματικά στους δυο νεαρούς ψηλούς οι οποίοι φέτος πλαισιώθηκαν και από ικανότατους γκσρντ/φοργουορντ.εκτιμηση μου οτι δεν θα συναντήσεις κανένα πρόβλημα στην τρίτη κατηγορία.καλη συνέχεια και πάντα επιτυχίες!

From: grigora

To: Jord
This Post:
00
271839.3 in reply to 271839.1
Date: 09/04/2015 07:52:05
Overall Posts Rated:
2727
ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΙ Ο ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΙΣΚΟΛΟΣ? ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΣΕΖΟΝ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΑΛΛΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΝΕΑΡΩΝ , ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΜΩΣ ΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ 2-3 ΣΕΖΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΝΕ.

From: Jord

This Post:
00
271839.4 in reply to 271839.3
Date: 09/04/2015 11:00:34
Overall Posts Rated:
3232
καλησπέρα.φίλε.αν.παρατηρήσεις.ομάδες.που.ανέβηκαν.από.τον.όμιλο.μας.όπως.bloodline,pain.the.ass,apithanoi.paok.θα.δεις.ότι.έχουν.καθιερωθεί.στην.τρίτη.κατηγορία.και.δεν.έπεσαν.μέχρι.τώρα.εκτός.από.τον.wirlwind.από.ότι.παρατηρώ.τώρα.στην.τρίτη.κατηγορία.παίζει.μεγάλο.ρόλο.το.γήπεδο.στην.πορεία.μιας.ομάδας.αφού.στον.όμιλο.μου.τουλάχιστον.υπάρχουν.ομάδες.με.25000,20000.γήπεδο
ο.όμιλος.μας...είναι.δύσκολος.γιατί.αν.δεις.τουλάχιστον.στην.δικιά.μου.κατηγορία.ανέβηκαν.εύκολες.ομάδες.σε.σχέση.με.τα.ρόστερ.που.είχαν.στην.προηγούμενη.σεζόν.οι.FOS,FLYING.GENTLEMAN.LOUCANIKO.

καλή.προπόνηση.στους.μικρούς.και.όποτε.θελήσεις.σου.εύχομαι.να.ανέβεις.γρήγορα.στις.άλλες.κατηγορίες

This Post:
22
271839.5 in reply to 271839.4
Date: 10/28/2015 06:58:26
Overall Posts Rated:
2323
Συγχαρητήτρια στην ομάδα FOS για την δίκαιη και άνετη επικράτηση έναντι της ομάδας μου στην πρώτη φάση των πλαι οφ.Εύχομαι να μην υπάρξουν τραυματισμοί και να παρακολουθήσουμε ωραία παιχνίδια και κυρίως ωραίους τελικούς!