BuzzerBeater Forums

Türkiye - IV.16 > 24. Sezon IV.16 Ligi Şampiyonluk

24. Sezon IV.16 Ligi Şampiyonluk

Set priority
Show messages by
From: GS
This Post:
11
246784.1
Date: 08/25/2013 09:45:36
Overall Posts Rated:
1515
Geçtiğimiz sezon ayrıldığım IV.16 ligi arkadaşlarım hepinize merhabalar.

Umarım çabuk unutulmamışımdır. Siz benden pek haberdar olmasanızda ben eski ligimi sık sık takip ediyorum ve geçtiğimiz sezonu anıyorum.

Aftoni ve Laneth Hawks hocam tebrikler öncelikle sıralamada yine üsttesiniz. Nazilli ve Paçkanlar hocam da biraz altyapı, salon etütüne yöneldiler sanırım bu sezon. Hayırlısı olsun yine tabii az çok değişiklik var ligde.

Yeni gelen arkadaşlara da tekrar başarılar dilerim.

Gelelim sezonluk anketimize :)

Poll:  24. Sezon IV.16 ligi Şampiyonu Sizce Kim Olur ??

AFTONİ
Oklahoma City Anarchists
Paçkanlar
Nazilli Eagles
SEVİLLA BASKET C.F
LaNeTH HaWKS
Cabelliara
TS Clup
aSaLet Sk beko

From: BurakPskl

To: GS
This Post:
00
246784.2 in reply to 246784.1
Date: 08/28/2013 06:00:53
Overall Posts Rated:
7575
Ayıp ediyosun hocam o kadar kolay insan unutanlardan değiliz bende seni takip ediyorum 4. ligteki başarını 3.ligtede sürdürebildiğin için tebrik ediyorum 2.lige çıkma potansiyelin olduğunu söylememe bile gerek yok :)

bu ligde değişmeyen en önemli şey forum aktivitesi :) mesajını 3 gün sonra gördüm :D

ankette 3 oy almışım bu beni mutlu etti zaten bu sezon 23. sezondan çok daha fazla umutluyum .. sezon başında bu kadar rahat bi lig olucağını tahmin etmemiştim.. bir nevi senin izinden gidip 22-0 yapmaya çalıştım galiba oldu :D

3.ligte görüşürüz :)

From: GS

This Post:
00
246784.3 in reply to 246784.2
Date: 08/28/2013 07:26:16
Overall Posts Rated:
1515
Aftoni hocam teşekkürler yazdıkların için.

Bizim ligde forum olarak çok aktif değil gibi aslında ama olsun idare edip gidiyoruz. 3. ligde önce düşmeyelim sonra 5. olalım yeter derken playoff'u garantiledik. Takım olarak biraz değişiklik yaptık ama asıl kalelerden para için vazgeçmedik :)

2. lig hayaldi, ufukta görüldü ama yine de illa şampiyon olmalıyız diye bir iddiamız yok :)

İnşallah bu sezon şampiyon olursun ve III.10 ligine gelirsin.

Valla en büyük isteğim birçok hocayla tanışıp sonra üst liglerde onlarla beraber aynı ligde olup mazileri anmak sanırım :D

From: BurakPskl

To: GS
This Post:
00
246784.4 in reply to 246784.3
Date: 08/28/2013 09:36:58
Overall Posts Rated:
7575
III. ligte başka bir arkadaşım daha oynuyo (III.12) (71595) yani III. ligde bildiğim kişilerle oynayıp ligde ki rekabeti daha eğlenceli bir hale getirmek çok iyi olur

[3.lige çıkmış gibi konuşuyorum normalde kesinleşmeden hiçbir şey hakkında böyle konuşmam :)]

ayrıca hocam son isteğin bir kaç yıl sonra 2.lig veya TBL de oynayıp bu günleri düşünmek gerçekten çok güzel olurdu ...
bu hayal gibi görünebilir ama herhalde güzel şeylerin yaşanması için ilk önce hayal etmek gerekir :) :)