BuzzerBeater Forums

BB Cyprus > Ο κυκλος των συζητησεων.

Ο κυκλος των συζητησεων.

Set priority
Show messages by
From: PaThos
This Post:
00
239534.5 in reply to 239534.1
Date: 04/03/2013 02:59:45
BROS456
CBBA
Overall Posts Rated:
1010
Γεια σας παιδιά, με λένε Θωμά...παρακολουθώ όσο πιο πολύ μπορώ ΝΒΑ...Δεν είμαι με κάποια ομάδα λόγω ηλικίας έζησα την περίοδο του Τζορνταν έτσι απλά παρακολουθώ χωρίς να είμαι με κάποια ομάδα...Κάθε χρόνο αναλόγως των κινήσεων που κάνουν οι ομάδες επιλέγω και παρακολουθώ 2 ομάδες περισσότερο...φέτος επέλεξα τους Ναγκετς και τους Λύκους...δυστυχώς οι Λύκοι λογω τραυματισμών και διαφόρων άλλων δεν προχωρούν..θεωρώ καλές μονάδες τον ρουμπιο,σβεντ,πεκοβιτσ και ντερικ ουιλλιαμς,χωρίς βέβαια να υποτιμώ κιριλενκο κτλ...κρίμα και για το ρου...Σχετικά με ναγκετσ μου αρεσουν σχεδον ολοι οι παικτεσ και μετά την προσθήκη και του ιγκουαντάλα θεωρώ ότι μπορούν να πρωταγωνιστήσουν αν μείνουν ενωμένοι...Σχετικά με τους λεικερς θα θελα να μοθ πείτε την άποψη σας...θεωρείτε οτι ο χαουαρντ κάνει καλύτερη δουλειά από τον μπαινουμ???

This Post:
00
239534.6 in reply to 239534.5
Date: 04/03/2013 14:23:18
Overall Posts Rated:
1717
Γεια σου φιλε,εγω εειμαι Lakers χρονια τωρα οποτε μπορω ν απαντησω στο ερωτημα σου...οι Λεικερς φετος ειναι αργη ομαδα και γερικη..ο Χαουαρντ τη μιση σεζον βγαζει ττον ωμο του και πολλα παιχνιδια οι Λεικερς τα χανουν επειδη δε βαζει τις βολες οι οποιες αποδυκνυονται κρισιμες την ωρα που τις εκτελει...ακομα δε μπορω να σου πω με σιγουρια αν προσφερει περισσοτερα απ τον Μπαινουμ...τα τελευταια παιχνιδια αρχισε να παιζει ο Χαουαρντ...αλλα μεχρι τωρα δεν εχει προσφερει ουσιαστικη βοηθεια...εξαιρεση τα τελευταια παιχνιδια τονιζω....ο Μπαινουμ απο ττην αλλη ηταν πολυ αργος ενω ο Χαουαρντ εχει μια σχετικη ευλυγισια και μπορει να κινειται πιο γρηγορα.