BuzzerBeater Forums

Shqipëria - I.1 > Fituesi i Superliges eshte

Fituesi i Superliges eshte

Set priority
Show messages by
This Post:
11
236124.2 in reply to 236124.1
Date: 2/20/2013 8:02:16 AM
Overall Posts Rated:
156156
Sa per ate qe thua se lojae ka humbur knaqsin pajtohem me ty edhe gjithsesi ka qen eri cili duhet fajsuar. Gjithsesi edhe une do e le lojen arsya e vetme qe se kam lene deri me tani ka qene se kisha detyren e menaxherit te shqiprise.

Pra Eri tani e tutje mund te behesh menaxher I kombetares gjithsesi edhe kampion po te la trepca :p

Nje mesazh per te gjith nuk dua qe tua humbas kombetares nje lojtar si Zbardhim boletini qe e kam ne ekip pra nga mosaktiviteti im sdo te merte trening per ate arsye e kam futur ne shitje $1 shpresoj ta blej ndonje shqiptar...

Gjithsesi ketij mesaazhi po dashet edhe beni raport per reklam lojtari apodicka tjeter por sme intereson kete mesazh e kam postuar vetem qe eri te bindet se nuk jam bere ban por po e le lojen :*

This Post:
11
236124.3 in reply to 236124.2
Date: 2/20/2013 12:14:01 PM
Overall Posts Rated:
2424
Loja ka humbur kenaqesine, fajin e ka eri, etj, etj... Te gjithe kane te drejte te nisin dhe te lene dicka, por nuk besoj se eshte e drejte te fajesoni dike per nje veprim qe une mendoj se eshte juaji personal dhe ska lidhje me cfare keni diskutuar me erin ne forum. Nese vertet e lini lojen per shkak te dikujt, atehere beni shume gabim. mund tua kisha cuar me bbmail dhe e di qe do me kishit kthyer pergjigje, por po jua them ketu qe pergjigjen ta marr perseri ketu... gjithmone nese ka dicka per te cilen duhet te pergjigjeni...!

Nuk e mbaj mend nese ju te dy keni qen pjese e lojes kur ndodhi ajo historia me Real 888, por nese keti qene, atehere do ta kuptoni pse ju them qe e keni gabim qe po largoheni se fajin e ka dikush!

ps: shpresoj qe pas ketij mesazhi te hapur te mos me fusni edhe mua te lista e justifikimeve per tu larguar nga loja!